Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

WSPÓŁPRACA,

PRZYJACIELE

Biebrzański Park Narodowy. Unikalna przyroda w największej naturalnej przestrzeni w Polsce. Tak zwany "ptasi raj" i główna ostoja łosi. Ochrona przyrody i turystyka w dolinie Biebrzy.

www.wagabrothersfestival.org.pl Fascynujące obrazy przyrody i jej ochrony na różnych kontynentach.

Wigierski Park Narodowy. Wyjątkowa różnorodność przyrodnicza. Naturalne rzeki, piękne jeziora, ostępy leśne Puszczy Augustowskiej. Atrakcje historyczne i kulturowo-etnograficzne.

Suwalski Park Krajobrazowy. Malownicza, polodowcowa rzeźba terenu. Liczne jeziora; w tym najgłębsze i drugie z malachitowym kolorytem uważane za najpiękniejsze w Polsce. Bujna roślinność. Zabytki, atrakcje regionalne.

Narwiański Park Narodowy. Okazała przyroda i jej ochrona w rozgałęzieniach rz. Narwi. Jedno z głównych siedlisk ptactwa wodno-błotnego w Polsce. W sšsiedztwie barokowe zabytki Tykocina.

Muzeum Przyrody w Drozdowie k. Łomży. Bogate zbiory walorów przyrodniczych dolin rzecznych Biebrzy i Narwi. Eksponaty historyczne, etnograficzne, archeologiczne, wystawy, koncerty.

Okręg Affoltern; Szwajcaria. Działalność miłośników ochrony przyrody.

Okręg Hohenau - Ringelsdorf; Austria. Działalność człowieka w ochronie miejsc lęgowych ptaków.

Lozere; południowa Francja. Turystyka przyrodnicza w różnorodnych środowiskach naturalnych. Rajdy: rowerowe, kajakami, wędrówki, grotołazy.

Hotele Polskie; Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław. Najlepsze źródło informacji o hotelach w Polsce.

Hotele Warszawa; Centrum, blisko Centrum, lotnisko, hotele w Warszawie. Rezerwacja ONLINE nawet na ten sam dzień.

www.4hotele.pl

PRO SERWY: Ośrodek wczasowy zlokalizowany nad jeziorem w środku Puszczy Augustowskiej. Doskonały punkt startowy na wyprawy turystyczne.

www.bayangol.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę