Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@

PILOTAŻ, PRZEWODNICTWO

Oprowadzenie Turystów po regionie, w tym w Parkach Narodowych, wykonywane jest przez doświadczonych, licencjonowanych przewodników terenowych.

Koszta oprowadzania w języku polskim:

1/  40zł/godzina przy grupie Turystów 2 - 25 osób,

2/ 80zł/godzina grupy 26 - 50 osób. Przy tej liczebności grup oprowadzanie wykonuje 2 przewodników.

UWAGA: Zgodnie z przepisami Parków Narodowych 1 przewodnik może oprowadzać grupę do 25 osób. Ważna jest rezerwacja terminów. Minimalny czas oprowadzania wynosi 3 godziny.

Pilotaż na Podlasiu, Mazurach i po całym kraju:

1/ 30 zł za godzinę w grupie do 25 osób,

2/ 40 zł za godzinę z grupą do 50 osób.

Minimalny czas pilotażu 4 godziny. Oddzielnie liczone są koszta dojazdu przewodnika - pilota na miejsce spotkania z grupą.

UWAGA: Rozległość bezludnego terenu, okresowo zalane niektóre drogi lokalne lub szlaki turystyczne i zróżnicowana lokalizacja atrakcji przyrodniczych powodują, iż dolina Biebrzy jest trudnym obszarem do zwiedzania. Dlatego towarzystwo biebrzańskich przewodników zapewni Turystom właściwą opiekę w terenie oraz przyczyni się do zebrania najpiękniejszych, wartościowych wrażeń w kontakcie z unikalną przyrodą.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę