Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

KONTAKT
ul. Porucznika Łagody 11/23
18-400 Łomża
tel. 0 502 068 967
0 514 329 285
tel./fax. +48 086 2181978

e-mail: pfd-cob@dzierzgowski.pl

PFD-COB Dzierzgowski - pokaz Szafranki 19.10.2007 r.

PFD-COB Dzierzgowski - Szafranki 19.10.2007 r. - pokaz pracy ciągników i maszyn rolniczych firmy POL-MOT Warfama S.A. -zorganizowany przez firmę PHU "AGRO-SERWIS" s.c. R.J. Chojnowscy z Myszyńca

W dniu 19.10. 2007 roku w miejscowości Szafranki, gmina Łyse, województwo mazowieckie, firma PHU "AGRO-SERWIS" s.c. R.J. Chojnowscy z Myszyńca zorganizowała wystawę i pokaz pracy ciągników i maszyn rolniczych firmy Pol-Mot Warfama.

Firma nasza PFD-COB "DZIERZGOWSKI" była gościem na tym pokazie.

Wspólnie z licznie przybyłymi, zaproszonymi gośćmi mogliśmy obserwować pracę maszyn prezentowanych podczas pokazu. 

Zaprezentowano między innymi: ciągniki rolnicze POL-MOT FOTON o mocy od 60 do 90 KM, wyposażone w silniki Perkinsa, z napędem na przednią i tylną oś; prasę belującą produkowaną przez norweską firmę ORKEL A/S charakteryzującą się nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi zapewniającymi doskonałe parametry pracy, jak również wyjątkową wytrzymałość niezawodność pras; rozrzutnik obornika wyprodukowany przez polską firmę z dwubębnowym adapterem charakteryzującym się szerokim i równomiernym  rozrzutem powodującym oszczędności eksploatacyjne a także inne maszyny, które można zobaczyć w linku poniżej.

Link do Pol-Mot Warfama, kliknij.

Firma PFD-COB „DZIERZGOWSKI” podczas pokazu zapoznała uczestników z technologią sporządzania kiszonek z traw podsuszonych w formie bel owijanych folią, przekazaliśmy informację o dużym znaczeniu racjonalnego żywienia bydła, wskazaliśmy uczestnikom obecne i przyszłe, zewnętrze źródła współfinansowania inwestycji. Nasi rozmówcy wykazywali bardzo duże zainteresowanie funkcjonującymi obecnie kredytami preferencyjnymi z dopłatą ARiMR do oprocentowania oraz planowanymi do uruchomienia działaniami w ramach PROW 2007-2013.

Zainteresowanie zagadnieniami związanymi z rozwojem i dostosowywaniem do standardów UE gospodarstw rolnych jest tak duże, że postaramy się zorganizować szkolenie z tego zakresu.

Dziękujemy Państwu Chojnowskim za zaproszenie naszej firmy na ten pokaz, za możliwość zaprezentowania się i nawiązania współpracy z uczestnikami. Jednocześnie gratulujemy tak profesjonalnie zorganizowanego pokazu i życzymy aby wystawa i pokazy w Szafrankach były cykliczne a w przyszłości stały się poważnym konkurentem dla Bednar gdzie odbywa się Agro Show.

Zapraszamy do zapoznania się z fotoreportażem z tego pokazu oraz zachęcamy do pobrania informacji znajdujących się w załącznikach, które zostały przekazane uczestnikom pokazu.

Wojciech Dzierzgowski

PFD-COB 

 

 

Foto: pokaz w widocznym, łatwo dostępnym i dobrze oznakowanym miejscu
Foto: GPS doprowadza na miejsce
Foto: serwis w zasięgu ręki
Foto: reklama organizatora pokazu
Foto:
Foto:
Foto: można odpocząć i porozmawiać
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: duże zainteresowanie uczestników przekazywanymi informacjami
Foto: te maszyny są szybkie
Foto:
Foto:
Foto: siatka dobrze zabezpiecza powierzchnię beli
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: warto porozmawiać
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: czas na rozmowy i doradztwo
Wojciech Dzierzgowski
pt, 19 października 2007 15:49
Data ostatniej edycji: pon, 22 października 2007 09:14:35

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę