Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

KONTAKT
ul. Porucznika Łagody 11/23
18-400 Łomża
tel. 0 502 068 967
0 514 329 285
tel./fax. +48 086 2181978

e-mail: pfd-cob@dzierzgowski.pl

PFD-COB Dzierzgowski : gorący temat - MRiRW zapowiada, PROW od października 2007 r.

PFD-COB : gorący temat - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zapowiada, że niektóre działania PROW 2007-2013 mogą zostać uruchomione już w październiku 2007 roku i tak: w pierwszej połowie października; * "Ułatwienie startu młodym rolnikom" * "Modernizacja gospodarstw rolnych" w drugiej połowie października; * "Zwiększenie wartości dodanej podstawowej produkcji rolnej i leśnej" * "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej" w grudniu; * "Odnowa i rozwój wsi" * "Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej" w następnym roku; * "Program rolnośrodowiskowy" a wsparcie gospodarstw niskotowarowych dopiero pod koniec 2008 roku.

Co to oznacza ?

Prezes ARiMR z 14 dniowym wyprzedzeniem podaje do publicznej wiadomości, na stronie internetowej Agencji informację o możliwości składania wniosków (termin składania wniosków), po upływie 14 dni od dnia podania do publicznej wiadomości można składać wnioski.

W przypadku działań, zapowiadanych do uruchomienia w pierwszej połowie października ogłoszenie powinno ukazać się do końca września, oznacza to, że czasu na podejmowanie decyzji o realizacji inwestycji jest mało.

Czy tak się stanie ??? 

Relacja Agrobiznesu 
ARiMR czeka na akredytację 

Obserwując bardzo duże zainteresowanie tym programem, twierdzimy, że nabór wniosków może zostać zakończony w ciągu kilku dni. Oczywiście ze względu na wyczerpanie środków finansowych, przewidzianych do zakontraktowania w tym roku.

Reasumując beneficjenci i firmy opracowujące wnioski będą mieć bardzo gorący okres i działanie pod presją czasu.

Ponieważ nasze możliwości opracowywania wniosków (ze względu na krótki czas i dużą ilość wniosków) są ograniczone, prosimy inwestorów, którzy zamierzają zlecić nam opracowanie dokumentów o uczynienie tego jak najszybciej.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług !!!

Wojciech Dzierzgowski 

PFD-COB

dokumenty PROW 2007-20013 
legislacja krajowa 
Wojciech Dzierzgowski
pt, 14 września 2007 17:00
Data ostatniej edycji: pt, 14 września 2007 21:22:17

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę