Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

2 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Zielony płomień"

  • barwy: czarno-żółte
  • siedziba: Jedwabne, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Piękna 8
  • drużynowy: hm. Małgorzata Modzelewska
  • kontakt: (086) 217-21-24
  • strona www: 2 WDH "Zielony Płomień"
Małgorzata Modzelewska

hm. Małgorzata Modzelewska

 

Od 01.09.2006 roku, w Gminie Jedwabne  działa drużyna harcerska, która pierwotnie powstała jako Gromada Zuchowa „Orlątka”, a następnie w wyniku rozrastania się i różnic wiekowych dzieci została przekształcona w 2WDH „Zielony Płomień”. Do grupy należą przede wszystkim dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza oraz z Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Jedwabnem. Opiekunem i założycielem  drużyny zuchowo-harcerskiej jest hm. Małgorzata Modzelewska. Drużyna posiada tytuł Drużyny Grunwaldzkiej.

Dzieci spotykają się w  harcówce przy Szkole Podstawowej im Adama Mickiewicza w Jedwabnem oraz posiadają stronę internetową www.2wdh.cba.pl

Harcerstwo to nie tylko praca dla innych, harcerstwo jest również zabawą i chęcią poznawania czegoś nowego. Dzieci wyjeżdżając na zloty organizowane przez inne środowiska  harcerskie,   uczą się tolerancji otwierając się na różne kultury. Podczas wyjazdów  harcerze i zuchy poznają różnych ciekawych ludzi, nawiązują przyjaźnie i znajomości wymieniają się poglądami i doświadczeniami z innymi dziećmi. Jest to też dobra okazja do poznania nowych piosenek harcerskich, pląsów i zabaw, jak również pokazania siebie i swojego środowiska z jak najlepszej strony jak również do nauczenia sie i przeniesienia czegoś nowego, na własne pole działania.

 

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
e-mail hufca:
lomza@zhp.pl


Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63


Dane finansowe
Numer konta: Alior Bank 19 2490 0005 0000 4500 7571 1446
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę