Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
PINHOLE

PINHOLE

Aparat który wykonałem, posiada zamiast obiektywu, mały otwór. Camera Obscura, pinhole oraz polska nazwa aparat otworkowy to określenia tego samego. Jest to światłoszczelne pudełko, w którym wykonany został otwór, a następnie umieszczony jest materiał światłoczuły. Tego typu urządzenia, oczywiście nie na materiały światłoczułe, były używane od dawna. Dokonywano obserwacji astronomicznych. Przez malarzy do wykonywania szkiców. Obecnie po udoskonaleniach (dokonanych przez wieki), dodaniu obiektywu i migawki przekształciły się w aparaty fotograficzne.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

Załączniki

Leszek Wiśniewski
pt, 04 marca 2005 11:04
Data ostatniej edycji: so, 04 kwietnia 2009 22:10:44

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę