Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Atrakcje

W trakcie konferencji przewidzianych było wiele atrakcji, m.in.:

  • Uczestnicy konferencji "Otwórz Oczy - Linux w edukacji i biznesie" otrzymali płyty CD z legalnym i prostym w obsłudze Linuksem oraz oprogramowaniem OpenSource ZA DARMO!!!

  • Osoby, które wypełniły ankietę i dotrwały do końca konferencji, wzięły udział w losowaniu UPOMINKÓW linuksowych, ufundowanych przez Polską Grupę Użytkowników Linuksa oraz przez miesięcznik Linux+, mi.in maskotki TUXa - Linux i TURa - Aurox. Dodatkowo rozlosowanych zostało 30 wydań gazety Linux+ Extra z wydaniem Auroxa 9.2 oraz 10 gazet z najnowszym wydaniem Linux+ z płytą DVD, linuksowe kubki, długopisy, notesy, otwieracze, itp.

  • W trakcie całej konferencji, dostępne były stanowiska komputerowe prezentujące różne zastosowania Linuksa oraz oprogramowanie OpenSource.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę