Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Psychotesty

W miłej i niestresującej atmosferze wykonasz badania niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy. Na nowoczesnym sprzęcie specjalistycznym wykonujemy badania: - kandydatów na kierowców - kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy, uprawniające do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy - instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy - osób po zatrzymaniu prawa jazdy przez policję (poalkoholowe, powypadkowe, po przekroczeniu 24 pkt karnych) - osób kierujących pojazdami osobowymi w pracy (np. przedstawiciele handlowi) - kierowców wózków jezdniowych i innych - operatorów maszyn i sprzętu ciężkiego

 

Doświadczony i uprawniony psycholog zapewnia szybkie, fachowe i rzetelne przeprowadzenie badań psychologicznych kierowcy.

 

Nasza pracownia gwarantuje Ci:

 

  • sprawny przebieg badania;

  • możliwość indywidualnego umówienia się na badania na konkretną godzinę;

  • satysfakcję -  po badaniu nie tylko zostanie wręczone Ci orzeczenie, ale także uzyskasz wyczerpującą informację o wynikach badań, dowiesz się, co jest Twoją mocną, a co słabszą stroną, tak abyś mógł jeździć bezpieczniej.

 

Pracownia jest wpisana pod nr 20.18/09 w ewidencji marszałka województwa podlaskiego.

 

18-500 Kolno, ul. Kolejowa 3a (przy Ośrodku Szkolenia Kierowców PLUS)

REJESTRACJA TELEFONICZNA! 

tel. 608 521 235, 606 795 645

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich do korzystania z naszych usług!

 

mgr Małgorzata Rytel
nie, 30 sierpnia 2009 21:32
Data ostatniej edycji: cz, 03 marca 2011 18:13:34

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę