Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Rezerwat "Kalinowo"

cz pon, 15 marca 2004 14:59

Rezerwat Kalinowo położony jest w południowo - zachodniej części Wysoczyzny Kolneńskiej pomiędzy wsiami Drozdowo i Kalinowo, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi Piątnica - Drozdowo. Rezerwat utworzony został w celu ochrony fragmentów lasu grądowego i innych zbiorowisk leśnych i murawowych w przełomowym odcinku rzeki Narwi.

Ścieżka przyrodnicza nr 1

cz pon, 15 marca 2004 15:08

Długość ok. 1000 m. czas wędrówki ok. 1 godziny

Ścieżka przyrodnicza nr 2

cz pon, 15 marca 2004 15:10

Długość ok. 1500 m, czas wędrówki ok. 1,5 godziny

Ścieżka rozpoczyna się przy szosie Piątnica - Drozdowo, około 300 m po wyjściu ze ścieżki nr 1. Z lewej strony towarzyszy jej strumień, który bierze swój początek ze źródeł wypływających u podnóża wyniesień morenowych.

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę