niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wesele - sala weselna

Witam. Planuje swoje wesele i chciałabym poznać wasze opinie. Jakie sale polecacie? Jakie potrawy, ceny, dodatki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele - sala weselna

A to wszystkich zapraszasz ze chcesz naszych opinii? Twoje wesele to dodatki zaplanuj sama. Cena oczywiscie jak najmniejsza a potrawy poprostu dobre. No i sala najlepsza taka ktora sie Tobie podoba najbardziej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele - sala weselna

pytanie jest bardzo szerokie. Co rozumiesz pod pojęciem dodatki? i jesli aż tak nie wiesz co chcesz to może watro porozmawiać z profesjonalnym organizatorem wesel? a sale polecam concordie na poznańskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele - sala weselna

Anielskie Wzgorze Kupiski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele - sala weselna

maly plock albo i tylko jedrusiowa zagroda dwie sale ktore warte polecenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele - sala weselna

Tez szukałam sali, i naprawdę nie rozumiem takich postów. My wybraliśmy taka sale która nam się podobała, nie ludziom z 4lomza.

Objezdzilismy wszystkie sale i wybraliśmy Pasjonate w Nowogrodzie

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele - sala weselna

Pasjonaty w Nowogrodzie nikomu nie polecam, sztuczne kwiatki na ścianach, to samo w altanie, w której proponuje się zrobienie grilla albo wiejski stół, na którym jest więcej plastikowych ozdób niż jedzenia, ogólnie sala robi wrażenie zaniedbanej.

Polecam Perłę, dwie sale do wyboru, bardzo dobre jedzenie, obsługa, mili właściciele.

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele - sala weselna

Co sie komu podoba ;) byłam na niejednym weselu i zawsze było masę jedzenia. A co do sztucznych kwiatów, zawsze można zastąpić je żywymi prawda ?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele - sala weselna

h0j napisał(a):

> Co sie komu podoba ;) byłam na niejednym weselu i zawsze było
> masę jedzenia. A co do sztucznych kwiatów, zawsze można
> zastąpić je żywymi prawda ?
>

Teraz już tak wszystko produkują, że nawet sztuczne wyglądają jak żywe :)

spójrz np tutaj kupowałam sztuczne ozdoby https://www.superkwiaty.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele - sala weselna

Cześć! Planuję wesele nad jeziorem w Małopolsce i szukam odpowiedniego miejsca na tę okazję. Czy ktoś z Was może polecić jakieś dobre miejsce na takie okazje w tej okolicy https://salaonesto.pl/sala-weselna/nad-jeziorem-malopolskie/? Chętnie poznam Wasze opinie i sugestie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org