niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie w Łomży wplacic pieniądze do mbanku?

Witam. Tak jak w temacie. Gdzie w naszym miescie mozna wplacic pieniadze na konto w mbanku tak aby w ciagu maksymalnie 2godzin byly na koncie. Posiadam konto w mbanku od paru dni i chce wrzucic troche pieniazkow na konto a nie mam pojecia jak to zrobic:) Z gory dziekuje za odpowiedz

Jestem Jaki Jestem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wplacic pieniądze do mbanku?

Może w tym podbno Partnerski

http://www.znambank.pl/more_mbank/oddzialy.html?m=lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wplacic pieniądze do mbanku?

Jeśli chodzi o mBank to masz 2 formy wpłacania gotówki:

1. Przelew z innego banku lub wpłata przez przekaz pocztowy ( czyli normalna wpłata gotówki na poczcie). Jednak przy normalnym czasie oczekiwania to jest min 1 dzień.

2. Jeśli posiadasz już kartę do bankomatu to możesz skorzystać z wpłatomatów. W Łomży akurat są dwa. Jeden w Alior Banku ( na Al. Legionów przy PGE). Drugi jest w Galerii Stokrotka (w tej nowej części gdzie jest Empik). Wtedy gotówka powinna być do 2 godzin na Twoim koncie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wplacic pieniądze do mbanku?

No bardziej interesuje mnie druga opcja kamcio123. Hmm to dziala na takiej zasadzie ze wrzucam gotowke do wplatomatu i w ciagu 2h jest na moim koncie i moge z niej korzystac? Musze cos dzis kupic przez internet i dlatego tak chce sie dowiedziec co i jak. A karte,tak posiadam juz. Ok dziekuje za informacje. Pozdrawiam,milego dnia

Jestem Jaki Jestem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wplacic pieniądze do mbanku?

Polecam wpłatomat w alior banku, tylko sprawdź czy mbank nie nalicza ci opłat za wpłatomat, teraz alior bank wprowadził chyba 0,05 % od wpłaty ale to tylko tyczy sie konta w alior, także sprawdź w swoim.
Ogólnie polecam kasa w maks godzinę po wpłacie na koncie, zazwyczaj jest to kilkanaście minut.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wplacic pieniądze do mbanku?

W nowej częsci galerii stokrotka jest wpłatomat euronet. Tam spokojnie mozesz wrzucic pieniadze na konto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wplacic pieniądze do mbanku?

ok,dzieki za rady. a ta kasa w maks tzn? weed91 i to jest na 100% pewne ze jesli dzis ok 17-18 wplace pieniadze to do godziny 22 bede je mial na koncie i bede mogl z nich korzystac tak?

Jestem Jaki Jestem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wplacic pieniądze do mbanku?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wplacic pieniądze do mbanku?

To nie masakra... to samo życie.
Wiem jakim problemem jest wpłacenie do banku pieniędzy. Miałem kiedyś podobną sytuację jak adlom1987 z tą różnicą, że dotyczyło banku BPH. W ich głównej siedzibie była awaria systemu i w kasie nie przyjmowali wpłat, więc pojechałem do placówki BPH na Wojska Polskiego, a tam dowiedziałem się od pracownicy, że u nich gotówki się nie wpłaca!!! To jest dopiero masakra.
Dziwię się bankom, że robią problemy z wpłatami - widocznie zależy im tylko na kredytach.

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wplacic pieniądze do mbanku?

Transponder... a Ty wszystko wiesz tak? Piszac te Twoje "Masakra" w kazdym temacie,udowadniasz tylko ze nic innego nie masz do powiedzenia (czytajac ze zrozumieniem) w dupie byles,gowno widziales. Pozdrawiam

Jestem Jaki Jestem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wplacic pieniądze do mbanku?

Udało Ci się? Ostatnio ja też zacząłem się tym interesować, zwłaszcza po tym, jak zacząłem grać na stronie https://cadabrus.com/pl/ i zarabiać pieniądze. Ogólnie rzecz biorąc, wydaje mi się, że wszystko rozumiem, ale nadal nie rozumiem niektórych rzeczy. dlatego czytam fora, aby się tego dowiedzieć. Czy możesz podać mi swoje rozwiązanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org