czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

mogliby remont jakiś zrobić generalny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

hm to nie hotel bo sądząc po antenach to chyba centrum kontroli lotów kosmicznych z siedzibą w Łomży. Albo tam CIA ma pokój z aparautrą podsluchową i namierzają forumowiczów z 4lomza.pl

Bimbo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

hehehe .... dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

Bimbo trafił... :]

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

Stary hotel ze starym kierownictwem. Pewnie nie mają przebicia w Dyrekcji w Warszawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

relikt przeszłości, aż prosi sie o to by zamieszkał tam sekretarz partii, no i piwa Łomża nie ma, straszna szmira a nie hotel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

a gwiazdkę z jedną mają?

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

spadającą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

Ma trzy gwiadki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

he źle napisałam *gwiazdki :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

http://lomza.nocuj.com.pl/

Góralu idź przenocuj z dzień lub dwa, jak mało to i tydzień a będziesz wiedział co sądzić o Hotelu Gromada w Łomży. Resztę doczytasz w internecie. Google, aż się proszą.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

Czuc tam stechlizna.... I jak na warunki tam panujace uwazam ze jest drogi...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

za moich czasow to sie polonez nazywalo, galerianek nie bylo tylko miejscowe cichodajki i czasami panienki z warszawy na "tance" zajezdzaly :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

Zacznijmy od tego że dyskutujecie o czymś czego nie ma. Nie ma Hotelu Polonez. Jest Hotel Gromada Łomża. Po drugie założę sie że żaden z was nie nocował w tym hotelu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

ja nocowałem kilka lat temu, wystrój pokoju to późny Gierek, jak odkręciłem wodę w wannie to najpierw brązowa leciała, pilot od tv nie działał...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

Może i rzeczywiście w pewnych partiach przydałby sie remont w tym hotelu. Część odnowiono, wyremontowano. Ale wiecie co? Takiej obsługi z klasą, to nie ma chyba nigdzie. Jak to sie mówi: "stara szkoła". Przykład: kelner podaje dania(podaje- nie rzuca!), nalewa napój do szklanki, zapytanie kieruje do obojga gości (jak para), spokojnie. Nie ma się wyrzutów, że zbyt długo siedzisz- jest się intruzem, bo lokal zamykają o 22h i kelnerzy stoją przed nosem i chcą posprzątać. Rozumiem i tych drugich, ale czasem trzeba pomyśleć o takcie, kulturze i tej jakości obsługi gościa (załóżmy kolacja z gośćmi z poza Łomży). Może jestem osobą w wieku 20+ :)) i inaczej patrzę niż młodzież, ale na kolację we dwoje, przy świecach, z aurą klimatu to wybierzcie sie czasem.. Zwyczajnie będziecie słyszeli, co partnerka do Was mówi czy partner:)) A to dziś takie ważne. Jakie moralne zakończenie:)) ? Uśmiechnijcie się:)) To tylko moje prywatne zdanie o tym lokalu, a dodam, że bywam we wszystkich w Łomży:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

Lomzynski Hotel , nic wspanialego
ma niby parking(to dobrze) -raz w Krakowie, zamawialam pobyt w jednym takim, hotelu, to nie bylo parkingu, zrezynowalam z pobytu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

Mam pracę w terenie i z hoteli korzystam często. Prawda jest taka że są o niebo lepsze ale nie za tą cenę i jest dużo o wiele gorszych od hotelu GROMADA w Łomży pod różnym względem.Najważniejsze że można smacznie zjeść a strona wizualna to prawda mógłby być zielony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

to jest Hotel? haha chyba melina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

manfred. Opinia z autopsji?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

wystrój pokojów jest wybitnie starodawny. o wiele ładniej i taniej jest w Piątnicy w "zaciszu", czy jak tam ten zajazd się nazywa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

MMonika - ładnie to tak chwalić swoje i udawać że się nie wie jak ten zajazd się nazywa.Marna to reklama.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

Nocować nie nocowałam, ale często bywam w restauracji w tym Hotelu. Obsługa bardzo miła, a jedzonko pyszne. :)

_____________________________________________
Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

znam jednego portjera(: w Gromadzie
WSPANIALY FACET MIODZIO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

A miał ktoś może wesele w tym hotelu? Albo uczestniczył jako gość? Chętnie poznam opinie nt. jedzenia, wystroju sali i poziomu obsługi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

Moja koleżanka tam miała praktyki i mówiła że myszy tam grasują!!:0



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

znajomi wynajeli tam pokoje dla swoich 20 weselnych gosci z innego miasta, to jedyny hotel gdzie mogli negocjowac cene, dostali spora znizke, sami tez mieli tam pokoj, byli bardzo zadowoleni. Goral jesli chcesz sie przekonac na wlasne oczy to wybierz sie do tego hotelu, na pewno pokaza Ci pokoje i odpowiedza na Twoje pytania:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

Ja miałem tam wesele. Powiem szczerze jeżeli miałbym jeszcze raz to też bym tam zrobił. Wszystko było cacy. Począwszy od jedzenia, poprzez obsługę skończywszy na pokojach dla młodych i gości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

Wystrój wystrojem , a szczególnie jak pomyślę o wiecznej, niezniszczalnej zastawie stołowej z napisem Gromada . Jednak obsłudze nie można niczego złego zarzucić . Pełna profeska . Sporo imprez tam przeżyłam i zawsze było świetnie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

Ukłony dla kuchni super smacznie - obsługa najwyższa półka i jest miło.....Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

a ja mam łóżko w domu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

zastawa z czasów PRLu z wypłowiałym znaczkiem gromady, tak samo serwetki. jedzenie smaczne ale za taką cenę jest go malutko, kobiecie wystarczy ale facet wychodzi czy z obiadu czy z wesela głodny.
Tuli na wesele z tego co wiem to sąsiad musiał sam salę dekorować, na podeście dla orkiestry był przedpotopowy przetarty chodnik. wesele było w zeszłym roku w wakacje czyli nie tak odległe czasy. cena za talerzyk wygórowana patrząc na ilość. w trakcie nie zmieniali zastawy a dzbanki po sokach zalegały puste dopóki panna młoda nie interweniowała. kelnerzy akurat wtedy trafili się najwyraźniej zmęczeni bo byli gburowaci, kiedy indziej były młode panie dość sympatyczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

mamy ku.rwa problem z hotelem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

A szukaja tam do pracy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Hotelu Gromada w Łomży??????

Mój sasiad Grocki zapraszał na obiadziki Sedziow i Prokuratorów zeby ich korumpować ojciec musiał jak żył 200$ dać najpierw za obiadzik w Polonezie jak żył byłem w Kontaktach miejscowej gazecie u redaktowa i mówiłem mu o korupcji w sadzie wątpie żeby gadał z ojcem i grockimi i hanka czerniawska z domu zysk bo ona 1 skorumpowała sedziną ojciec wysyłając grockich się spóznił co tez groccy mu powiedzieli

korytkowski bogdan

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org