piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polski karp jest smaczniejszy i o niebo zdrowszy od łososia.

Jemy go od święta ale tak naprawdę to najsmaczniejsza i najzdrowsza ryba na naszym rynku. Łososia tak przereklamowanego bije na głowę bo nie zawiera żadnych toksycznych substancji podczas gdy łosoś norweski dosłownie od nich świecie. Ma bardzo delikatne i pożywne mięso. Hodowany w polskich ekologicznych naturalnych stawach . Polecam .

na temat innych ryb to tu bardzo ciekawe

https://www.youtube.com/watch?v=L1D75NhRyTA

łosoś od 19,06 minuty cała prawda aż sie zdziwicie za co płacicie po 60 złotych za kilogram rozmrażanego a po 100 zetów za wedzonego.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski karp jest smaczniejszy i o niebo zdrowszy od łososia.

po obejrzeniu tego filmy zdajcie sobie pytanie. Dlaczego najbardziej toksyczna ryba łosoś norweski jest najdroższa. Tak dział lobby zmowa , gdzie wszyscy milczą bo hodowla przynosi olbrzymie zyski. Norwegowie widząc, że sprawa jest coraz głośniejsza przenoszą swoje hodowle łososia do Chile i sprzedają tego samego łososia już nie pod nazwa norweski ale jest on tak samo toksyczny.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski karp jest smaczniejszy i o niebo zdrowszy od łososia.

nasz karp jest w tym przypadku cudem natury ale brak mu odpowiedniej reklamy i poza świetami się go nie sprzedaje czy tez nie przetwarza w gotowe wyroby. Wedzony jest przepyszny, konserwy sa bardzo smaczne . I co najwazniejsze zdecydowanie tańszy.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski karp jest smaczniejszy i o niebo zdrowszy od łososia.

O widzę flakuś ,że dostałeś zlecenie na karpia pewno z polskiego sklepu Lidl ...Staraj się może premię dołożą ...
Brawo PiS jak tacy czosnkowi chwalą Polskie rybki robi się znakomicie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski karp jest smaczniejszy i o niebo zdrowszy od łososia.

tak zlecenie z Izraela hahahahahah.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski karp jest smaczniejszy i o niebo zdrowszy od łososia.

Różnica między karpiem a łososiem jest porównywalna do tej, jaką stanowi różnica między rumem, a rumakiem.

Lub między koniem, a koniakiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski karp jest smaczniejszy i o niebo zdrowszy od łososia.

Polski karp to gowno i plywa w gownie. Nigdy nie jadamy karpia na wigilie bo go nie lubimy. Co to za glupia tradycja ze musisz jesc karpia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski karp jest smaczniejszy i o niebo zdrowszy od łososia.

No panocku to znaczy ,że większość Polaków i Mojżeszowych ,że o komuszkach czarzastego nie wspomnę wcina ****** ? A tak zapytowywuję szanowny panocek jadł kiedykolwiek tą rybkę ?

Do flakusia a to Lidl Mojżeszowe już kupili ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski karp jest smaczniejszy i o niebo zdrowszy od łososia.

fak hodowca karpia hahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski karp jest smaczniejszy i o niebo zdrowszy od łososia.

no cóż.. różnica pomiędzy karpiem a łososiem jest dość zauważalna :) Myślę, że opcja z karpiem jest już dość mocno ugruntowaną tradycją. Jeśli chodzi o rybki to moim zdaniem świetną opcją jest śledzik. Ostatnio robiłem według takiego przepisu - https://uwielbiam.pl/przepis/weganski-sledzik-pod-pierzynka-z-ogorkow-kiszonych . Naprawde rewelacja :D moge polecić każdemu! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski karp jest smaczniejszy i o niebo zdrowszy od łososia.

poważnie prosze popatrzcie ten film a dopiero potem dyskutujcie. Karp jest najzdrowsza ryba .Problem w tym ,że my mało potrafimy z karpia zrobić.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski karp jest smaczniejszy i o niebo zdrowszy od łososia.

Spokojnie flakuś wy rzeczywiście mało umiecie My bardzo dużo... :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski karp jest smaczniejszy i o niebo zdrowszy od łososia.

Marek 89 smaka mi narobiłeś tym śledziem aż mi ślinka leci....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski karp jest smaczniejszy i o niebo zdrowszy od łososia.

panie celebryto nowogrodzki jak widze skromnośc jest panu obca.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski karp jest smaczniejszy i o niebo zdrowszy od łososia.

No raczej! To akurat nie ulega wątpliwości!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski karp jest smaczniejszy i o niebo zdrowszy od łososia.

flakuś celebryta to ty ,pluto ,ziuta i palka z Nowogrodu ja biedulo jestem z Łomży i tak sobie piszę skromnie i ciesze się jak wam trochę jadu upuszczę jak ciut wam piany poleci ze złości ... ha ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org