sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PEPEES

Taka bida z kartofelkami, że nawet najniższej krajowej pracownikom sezonowym nie dali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PEPEES

Ważne żeby wierchuszka zarobiła a szary lud w doopie mają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PEPEES

To po ch#j się tam pchacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PEPEES

W dawnych latach dobrze płacili trudno było się dostać, a teraz naprawde takie dziadostwo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PEPEES

Przy umowie musisz dostać minimalne urzędowe stawki. W przeciwnym razie łamaliby prawo, a na to są paragrafy ;) także pomijając zakład, jako miejsce pracy, to ktoś tu w kulki leci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PEPEES

P A niestety wystarczy dać umowę na część etatu aby płacić mniej a po drugie ludzie nie powinni podejmować tam pracy. Chyba że w Łomży z pracą krucho i dają się wykorzystywać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PEPEES

Jak możesz dostać umowę na część etatu pracując cały etat? Ludzie sami sobie pozwalają na coś takiego, a potem pretensje do kogo? Do samych siebie trzeba mieć pretensje. Dalej jest to oszustwo i jakikolwiek pracodawca robiący coś takiego łamie prawo. Czy pracownik to zgłosi to już jego problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PEPEES

Jak część etatu to i mniej godzin musi być. W PUP podają że jest umowa o pracę i stawki we wszystkich ofertach poniżej godności macie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PEPEES

Swojego czasu pracowałem tam przez 3 kampanie i pozdrawiam Pana Kowalewskiego. Problem był z ludźmi a nie z pracą po prostu schodziła się szumowina chlali przyjeżdżała policja sypały się dyscyplinarki... i tak co kampanie dlatego tam nie chciałem potem przychodzić może teraz coś się zmieniło.
Może te pieniądze co płacili nie były super ale nie narzekałem.

A jak ci nie pasuje jeden z drugim jakie ci pieniądze płacą to znajdź sobie inną pracę albo rozkręć własny interes.

A jak jesteś nieudacznikiem to nie skamlej.

To dobry zakład zdarzało mi się w gorszym dziadostwie pracować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PEPEES

nigdy w pepees czy na browarze dobrze nie placili na sezon chyba dorosly facet nie pracuje tylko uczniaki zeby sobie dorobic

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PEPEES

Na 4lomza doradcami od prawa pracy są ,,eksperci\" którzy przez 2/3 swojego życia nie mogą znaleźć pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PEPEES

Looking stylish and classic coat for casaul wear try this 15th doctor jacket its simple and calssic design make this coat must have outfit.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org