niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobry mechanik łomża

witam poszukuje dobrego mechanika w Łomży albo okolicach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

ale czego ? maszyn rolniczych ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

samochod to mechanik na Sikorskiego vis a vi wjazdu na Wyszynskiego

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

Dobra rada to omijaj oszusta z Jarnut.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

zgadza się- z daleka od mechanika z Jarnut. Polecam Sylwka z Rakowa Piotrowa! Kilku z Łomży nie podołało problemowi jaki mialem ze swoim autem, a on bez problemowo mi zrobil to czego oczekiwalem i jezdze do dzis bez problemu!!I niech was nie zrazi wyglad warsztatu...polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

No faktycznie wygląd warsztatu to kuznia z 17wieku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

Jeszcze jest Radek na Polowej, na przeciwko US. Też dobry fachowiec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

wyglad sie nie liczy licza sie umiejetnosci, w jarnutach to oszust

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

A co robiłes w samochodzie, u niego?

elllooo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

chodzi mi dokladniej o takiego ktory mi naprawi nawiew w samochodzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

Nie wiem czy Ci naprawi nawiew bo mi robil cos innego, ale po prostu mogę Ci go polecic gdyż jako jedyny z wielu (nie mowie ze wszystkich) ale naprawde u wielu "fachowcow"bylem ponad pol roku probowalem rozwiazac problem z autem i zaden fachowiec nie potrafil zrobic pozadnie auta. Jedynie swoja teze opierali na przypuszczeniach cyt. "a moze to a moze tamto". i zeby pomoglo... nie ma sprawy koszta wiadomo trzeba poniesc, no ale przepraszam wymieniac czesci w nieskonczonosc (ktorych wymiana nie byla potrzebna)to kazdy potrafi i nie trzeba byc zadnym mechanikiem zeby cos takiego czynic . Osobiscie uwazam, owszem nie mozna do wszystkiego dojsc od razu no ale przepraszam jak sie ktos podejmuje zadania to powinien nie wiem pozyczyc czesci ze szrotu czy cos i sprawdzic wpierw samochod, zapytac u innego mechanika, poczytac opinni na forum innych uzytkownikow a nie naciagac na darmowe koszty klienta.To nie jest drops za 1zl ze mozna sobie kupowac i testowac. No i jeszcze jedno do panow mechanikow: klamstowo i kombinowanie ma krotkie nozki, LEPIEJ ZAROBIC MNIEJ I CZESCIEJ NIZ JEDNEGO KLIENTA OSZUKAC, bo wiecej klientow moga Panowie predko nie zobaczyc nawet w swoich pieknych i wyposazonych warsztatach!!!!!!!!!!pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

misqu0 z ratowa piotrowa chciałeś chyba napisać:)

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

Daniel z Wojska Polskiego 181 - za Stacja Orlen przy Fadomie.
Gorąco polecam. Warsztat rodzinny ojca i syna , nie ma żadnych niedouczonych uczniów, wszystko robią sami, rzetelnie informują o tym co było robione, co wymieniali, ( dają fakturę na wymienione części ) zakładają książkę serwisową, maja dobry i zadbany sprzęt. Jeżdżę do nich już kilka lat i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Gorąco polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

polecam Sylwka - Ratowo Piotrowo naprawde dobry mechanik



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

a dobrego blacharza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

Witam, polecam Michała Włodkowskiego z Lipowej, młody chłopak, dobrze znający się na swoim zawodzie, bez ściemy i za rozsądną cenę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

Zdecydowanie polecam p. Radka z Polowej . Ostatnio też robiłam u niego nawiew... Gorąco polecam super fachowiec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

Sylwek z Rakowa-Piotrowa - popieram warto się do niego udać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

Najlepszy jaki jest AutoCwalina na ulicy Sikorskiego 129

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

widze ze jarnuty maja nadal dobra opinie jedz kolego do serwisu a zaplacisz mniej niz u tych wiejskich znachorów i bedziesz mial auto naprawione a gdy trzeba bedzie cos zrobic na gwarancji nikt nie bedzie traktowal cie jak intruza

001

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

dobry blacharz na wygodzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

A ja polecam zakład na Senatorskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

Radek z Polowej odradzam i to bardzo i tylko nie on!!! mnie jedo błedy kosztowały sporo kasy i zachodu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

Ja polecam Raczkowski na Wojska Polskiego 181 na przeciw schroniska dla zwierząt :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

chelsea popieram gosc zna sie na tym co robi i ceny tez ludzkie

001

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

Phu auto serwis Antoni staniórski Sikorskiego 319 do wszystkich uważajcie na tego mechanika mi naprawiali samochód i jedno mi naprawił ale jest taki cwaniak ze spuścił mi płyn ze skrzyni biegów i jak pojechałem do niego to wciskał mi kit ze trzeba jakieś tulejki dorabiać a okazało sie jak pojechałem do drugiego mechanika ze spuścił mi płyn ze zbiorniczka od sprzęgła i o mały włos rozwalilbym skrzynie biegów zwykły naciągacz i oszust nie polecam jedno naprawia a drugie psuje żeby do niego przyjeżdżać jeszcze raz wszystkich ostrzegam to jest oszust

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

Od siebie serdecznie polecam Pana Michała na Krasce, za BP w prawo i za torami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

polecam zakład pana Biedrzyckiego w Piątnicy. Pełen profesjonalizm , bierze do naprawy tylko jeden pojazd w umówionym wcześniej terminie i się nim zajmuje. Jest bardzo dokładny i konkretny, W zakładzie wzorowa czystość i porządek. Polecam - do tanich nie należy ale warto.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

Ze swojej strony polecam Auto Klinikę na Sosnowej. Warto oddać samochód w ręce tego mechanika.

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

A komu wy to polecacie????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

auto depczynski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry mechanik łomża

A w Londynie? Na jakich zasadach coś takiego działa - https://www.pitairmotors.co.uk/pl/pomoc-drogowa/ ?
Jeśli będę własnym autem i coś się wydarzy, to ubezpieczenie pokryje wszystkie koszty, czy będę musiał coś pokryć z własnej kieszeni?
Opiszcie proszę swoje doświadczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Ostrzegam

Witam chciałam ostrzec wszystkich przed panem mechanikiem z piatnicy ma na imię Zbyszek nie pamietam dokładnego adresu ale ma zakład w domu jest bardzo drogi i nie zna się na pracy później nie odbiera telefonu i dziwnym trafem jak samochód stał u niego prawie miesiąc to zaczęły mi się sypać wszystko części mechanik zażyczył sobie 5 tys . Żałuje tylko ze nie wytoczyłem mu procesu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org