środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
- Jak smakują chmury???

- takie oto pytanko dotarło do mych uszu z ust mej starszej dzieciny...
No cóż, tak mnie "zabiła" tym pytaniem, że oprócz lakonicznego: "Wodniście" nie byłam w stanie wykrzesać z siebie nic...
A może Wy, kochani, pomożecie mi rozwinąć to zawiłe zagadnienie???
Powiecie może: - To ty przecie masz głowę w chmurach, powinnaś to wiedzieć...
Ano nie wiem, bo mój kontakt z chmurami jest li wyłącznie telepatyczny, więc przyznać musicie, że w tej sytuacji chapnąć obłoczka nie sposób... :D

Chmurnie (ale nie po-chmurnie:)) pozdrawiam w pn z rana

Ryskago



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Ryskago: obudź się panno !! Nagadałaś się, jak trza, ale tego pytanka Twojej dzieciny nie zacytowałaś !!!!!!!!!!!!!!! Co z Tobą? O jeden za dużo, czy szalona noc - była ?? :))))

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Qrde :(( To chyba ja jeszcze przysypiam. Całą noc gadałem z maćkiem o akcji sprzątania. Efekt taki, że z powodu małej ilości snu zupełnie zbaraniałem. Na dodatek spóźniłem się do roboty i moja szefowa (stara rura) zaraz mnie "w nagrodę" znowu wyślę w delegację. Wg mnie chmury są bardzo słodkie. To takie duże waty cukrowe. Pozdrawiam z rana :))

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

ADALL. Nie kłam, bo nie było mowy o sprzątaniu, bo nie jesteś do tego zbyt chętny. A, co do rozmowy i to wcale nie na temat sprzątania, to ja musiałem się z tobą pożegnać jeszcze przed północą, i za to jestem wyspany i wypoczęty. Co do chmur, to ich dzisiaj nie widać, i trudno powiedzieć jak smakują,. Ala, jak są to pachną świeżutkim mazurskim powietrzem.

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

...gorami...tam do chmur blizej
gorzej pachnie chmura dymu....np. papierosowego;/

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Kurka wodna!!! Jak ja lubię poniedziałki!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Podejrzewam, że chmury to taka mgła tylko trochę wyżej. Jeżeli tak jest to chmury smakują jak mgła. No, chyba, że chodzi o chmury nad rejonami uprzemysłowionymi. Wysoka emisja tlenków siarki, węgla, azotu i wielu innych powoduje zapewne, że woda w chmurach staje się kwaśna. Gdyby tak ten dwutlenek węgla mieszał się chętniej z wodą z chmur to chmury byłyby wodą sodową! I w tym miejscu przypomina mi się piosenka: „Woda sodowa, nic, a nic nie boli po niej głowa”
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

maciek: nie kłamię. Do rana nie spałem. Zrobiłem nawet wstępne założenia finansowe. Otóż ja mogę po południu jakieś 2-3 godzinki sprzątać. Obliczyłem, że mogę się zgodzić za jakieś 25-35 zł/1h. Więc przydałaby się jakaś stówka do 18.00 (z reguły wtedy zasiadamy już przy jakiejś flaszce). Potrzebny byłby też jakiś organizator. I wcalę nie chcę, jak wszędzie piszesz, zatrudniać do sprzątania małolatów i emerytów. Emeryt wcale nie jest gorszym obywatelem. Mógłby być np. tym organizatorem, który wyznaczy rejony i pozyska pieniądze na wypłaty, za ciężką pracę.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

sorry, to post ryskago, a ja się tu wpiep**yłem z jakimś sprzątaniem. Przenoszę swój wpis do odpowiedniego działu i autora.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

ryskago przeczytaj swojemu malcowi wierszyk J. Tuwima :)

Dyzio Marzyciel

Położył się Dyzio na łące,
Przygląda się niebu błękitnemu
I marzy:
"Jaka szkoda, że te obłoczki płynące
Nie są z waniliowego kremu...
A te różowe -
Że to nie lody malinowe...
A te złociste, pierzaste -
Że to nie stosy ciastek...
I szkoda, że całe niebo
Nie jest z tortu czekoladowego...
Jaki piękny byłby wtedy świat!
Leżałbym sobie, jak leżę,
Na tej murawie świeżej,
Wyciągnąłbym tylko rękę
I jadł... i jadł... i jadł..."

Pozdrawiam

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

ADALLku,

No, już miałam Ciebie zjechać, ale... sam żeś się zjechał więc nie ma sprawy... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Tygrysku,

Ja to recytuję z pamięci... A z moim Bratem zrobiliśmy małą modulację, która jednakoż nie nadaje się do przytoczenia na forum, bo, hmm, co tu dużo mówić, jest z deczka... niecenzuralna... :)

Pozdrawiam Pasiaste Stworzenie

Ryskago



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Jak smakują? Cholerka trudne,
moze jak marzenia? a może, jak ktoś jest pochmurny to jak litość? a może smakują jak wolność - trzymając głowę w chmurach?, a może nie są one do jedzenia tylko do patrzenia, jak obrazy?

... napewno są słodkie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Markm,

Toć to była proza poetycka... :)

Buźka
MR

----------

"Anioł wiedział nie powiedział a to było tak..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Mój Boże, z kim ja się zadałem. Niech mnie Bóg zachowa od zboczeńców.

Ps. Dot. " Wiosna Nadchodzi!!!". Tylko z trzema wykrzyknikami.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Chmury smakują tak samo jak i bujanie w nich. Czyli sam miód :). No i uzależniają sztrasznie !!

Ave


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Na własne życzenie, Maciusiu, przecież sam tutaj wszedłeś z własnej woli...
A może wąż Ciebie zwiódł???c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Ojej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Tak jest Maciek, hihihihihi :))) A wszystkiemu winna Ryskago. Ona najpierw narozrabia a potem główkę w chmury !!

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Nieeeee!!!! To wąż, mówię Wam!!!!

:DDD

Ryskago

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

przez swoje okienko w pracy widzę nasz śliczny rynek. Sypie drobniutki śnieżek, świeci pięknie słoneczko. Łomża, echh, żyć nie umierać. Są też chmurki. Pachną aromatycznie lokalnym browarkiem :)))

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

No to chodźta, poskaczemy sobie i porzucamy się jak poduszkami.
Łojejuuu! Wszędzie peeeełno pirza!!!! Kto to posprząta ja się pytam???

Ryskago

PS. U nas śnieżyca jak nie wiem co, zero słonka, widać dachy kamiennic i gdyby nie anteny na nich myślałabym, że mnie wrzuciło do jakiej innej epoki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

To jest trudne pytanie niewie jak smakuja chmury możemy tylko jedynie pobujać sie chmurach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Ryskago,
Najlepiej chyba te chmurki to jednak ogladac z samolotu, a szczegolnie kiedy sie leci w rejonach tropikalnym podczas lokalnych tam burz. Wtedy te chmury wygladaja doslownie jak takie ogromne stogi, czesto siegajace kilka kilometrow w niebo wczesniej tu przez kogos wspomnianej waty cukrowej i az po prostu chcialoby sie je dotknac i posmakowac jak ten samolot przewija sie tuz, tuz obok nich - ale tu ani jak, bo okna hermetycznie 'zalakowane'.
Co jeszcze - pilot wtedy lawiruje swoim pojazdem pomiedzy tymi poszczegolnymi stosami, starajac sie ile sie da aby ich wyminac (mniej wstrzasow), jak to kiedys wlasnie robil Bachleda w slalomie na stokach Kasprowego.

Pozdrawiam, wychu

PS. A o tych chmurkach z papierosow, well ... that's an animal of a different color ... (calkiem inny rozdzial).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

uwielbiam lato...polozyc sie na trawie spojrzec w niebo, a chmury ukladaja sie czasem w rozne dziwne kształty:))

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Tak. A moja córcia widzi w chmurach wyłącznie koniki...
Evuuś,
a cóżeś Ty w nocy spać nie mogła???

Ryskago

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

koniki ?? Takie od dolarów ??

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Wychu,

Fajnie by było polecieć samolotem, ale takim jak w wierzsu Tuwima "Aeroplan", żeby łepetyna targana była podmuchem wiatru...
Wtedy to i można by było skosztować tego obłoczka... :)

Ryskago



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

ADALLku,

Nieeee, polne... A wogóle to dzień dobry!

Ryskago

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Dzień dobry. Pochmurno u nas i pada deszcz

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

oj snieg snieg pada:)))....
ryskago - ano czasami zdarza mi sie nie spac, wtedy wlaczam komputer...:)

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

A jażem o tej porze "Gladiatora" oglądała... Powiecie może żem na główkę upadła :). A ja na to, że przecie szkoda życia i trza nadrabiać filmowe zaległości, a to jedyna pora, kiedy mam czas wyłącznie dla siebie :)

Ryskago

PS. Nie skończyłam oglądać niestety, bo malec przebudzony odgłosem walk gladiatorów zrobił sobie z nocy dzień i tak przez godzinkę... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Ja juz od jakiegos czasu zyje trybem dzienno - nocnym:)
Wracajac do chmur, kilka razy w zyciu udalomi sie zobaczyc piekne BLEKITNE az do granic blekitnosci niebo, zupelnie bez chmur;)) To bylo niesamowite wrazenie zmyslowe;))

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Takie niebo miałam nad głową przez dwa tygodnie w 1994 we wspomnianych już kiedyś "Włochach"... I wiesz, wcale mi się to nie sprzykrzyło, wręcz przeciwnie - nie miałam nic naprzeciwko...

Ryskago

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Ja też kiedyś przejeżdżałem przez Włochy. Było pięknie. Ale zaraz potem była Warszawa, spaliny i czar prysł !

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Aaaaa, to Włochy z Polską graniczą... Interesujące...

No a świeżo załadowane akumulatory, na ile starczyły??

Ryskago

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Ryskago: z Polską zapewne nie. Ot normalna mała miejscowość koło Warszawy, jakich wiele...

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

OOOps! Wpadka! Rzeczywiście... Racja...
Kurna chata! Dowcip mi się stępił!!! Osełkę proooooszę, ale już!!!

Ryskago

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Trzeba polecieć powyzej chmur i jak bedzie sie wracać to trzeba troche se łyknąć tej chmury i bedziemy wiedzieć jak to smakuje (na wszelki wypadek weźcie spadochrony)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Jeżeli jesteście zainteresowani tematem usług chmurowych, to polecam Wam sprawdzić artykuł na stronie - https://popfiction.pl/technologia/zalety-korzystania-z-uslug-chmury-obliczeniowej-w-twojej-firmie/ . Jakie Wy macie zdanie w tym temacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Nie polecam usług chmurowych, przez nie mam słaby internet i zrywa mi android auto - https://paxello.pl/technologie/dlaczego-android-auto-zrywa-polaczenie/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

chodzi ofc o https://paxello.pl/technologie/dlaczego-android-auto-zrywa-polaczenie/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: - Jak smakują chmury???

Ja wolę wiedzieć ile wydałem na lola

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org