sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wywoływanie zdjęć

Witam. Gdzie w Łomży najtaniej można wywołać zdjęcia z pendrive chodzi mi o taki standardowy rozmiar. Jaka cena. Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywoływanie zdjęć

na małachowskiego - nie pamiętam ile ale chyba 69 czy 79gr (latem tam wywoływałam)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywoływanie zdjęć

Młoda podkreśliła, że chodzi jej o miejsce gdzie jest najtaniej, a ty tu wyskakujesz z takimi cenami. Najtaniej to oczywiście będzie w rosmanie. Nie pamiętam ile dokładnie, ale chyba taniej to nie znajdziesz. Chyba, że gdzieś na promocji za za 100 sztuk jakaś obniżka albo coś takiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywoływanie zdjęć

Jarek1 napisał(a):

> Młoda podkreśliła, że chodzi jej o miejsce gdzie jest
> najtaniej, a ty tu wyskakujesz z takimi cenami. Najtaniej to
> oczywiście będzie w rosmanie. Nie pamiętam ile dokładnie,
> ale chyba taniej to nie znajdziesz. Chyba, że gdzieś na
> promocji za za 100 sztuk jakaś obniżka albo coś takiego.
aMEN

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywoływanie zdjęć

tak jak tym dziewczynom w holandii ciagle robia zdjecia tanio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywoływanie zdjęć

No i się dowiedziałam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywoływanie zdjęć

Jarek1 ale mŁODA napisała również że z pendrive a w rossmanie nie wiem czy jest taka możliwość. Ja latem wywoływałam właśnie z pendrive i cena jaką podałam nie wydała mi się jakaś kolosalnie wysoka..fakt w rossmanie dużo taniej napewno, nie wpadłam na to ale chyba zdjęcia trzeba mieć na płycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywoływanie zdjęć

Ja już od dawna nie korzystam z naszych labów. Prosze bardzo - pełno tego w sieci i po konkuencyjnych cenach. Tu np. 10x15 - 33grosze.
http://www.foto4u.pl/cennik



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywoływanie zdjęć

ja polecam małachowskiego :)

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywoływanie zdjęć

polecam w mepiku, z domu przez net wysyasz pliki ze zdjeciami a poznije odbierasz w galerii w empiku :) tak robilam w warszawie w lomzy jeszcze nie wiec nie wiem czy mozna u nas, ale cena byla atrakcyjna :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywoływanie zdjęć

Moim ulubionym miejscem do wywoływania zdjęć jest http://www.inter-foto.com.pl/ Korzystam z ich usług już od 2 lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywoływanie zdjęć

teraz jest wiele miejsc gdzie można wywołać zdjęcia, szczególnie jeśli masz ich dużo to powinnaś mieć jakąś dodatkową zniżkę :) po za tym możesz poszukać też specjalnych kuponów na przykład na grouponie, gdzie można sobie wykupić 100 zdjęć za dużo tańszą kwotę w danym punkcie fotograficznym, sama tak nieraz robiłam :) oprócz tego poszukać też firm internetowych, do których wysyłasz zdjęcia, a potem oni wysyłają Ci wydrukowane, czasem mają ciekawe promocje i bardziej się opłaca niż w sklepie stacjonarnym ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywoływanie zdjęć

Wysyłasz mailowo do KodakEkspress na Dmowskiego
w opisie piszesz jaki wymiar,połysk czy mat,ile których
i odbierasz potem lub ktoś ze znajomych.Tanio wychodzi
i nie trzeba szukać w necie lub Rossmanach by dać zarobić
obcym.Mail znajdziesz poprzez GOOGLE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywoływanie zdjęć

Co za idiotą napisał ten post powyżej. Co innego wywołanie a co innego wydrukowanie. Wywoływane zdjęcia są na prawdziwym papierze fotograficznym i są naświetlanie przy użyciu specjalnej glowicy. Drukowanie tuszem w warunkach domowych daje kiepskie rezultaty. Jezeli ktoś posiada dye sublimation drukarkę fotograficzna to efekt jest porównywalny do profesjonalnego ale koszt takiego wydruku to ponad 1pln za małą fotografie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywoływanie zdjęć

Wątpię, żeby gdziekolwiek coś takiego jeszcze robili. Mój kuzyn kiedyś do albumy pamiątkowego chciał, to wysyłał gdzie przez Internet.

To błoto nie jest dla mnie obojętne. To część mojej ojczyzny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywoływanie zdjęć

praktycznie wszystkie digital photo labs dzialaja w taki sposob. drukowanie nastepuje swiatlem na papierze fotograficznym ktory jest wywolywany w klasyczny sposob. dlatego jest to szybkie i tanie. drukowanie inkjet-em na specjalnych papierach i przy uzyciu specjalnych tuszy to praktycznie dla galerii i muzeow. dye sublimation dobre dla przecietnego uzytkownika ale zbyt wysoka cena. osobiscie tez zamawiam albumy poprzez internet ale tylko z powodu ceny i szybkosci wykonania. najweselsze jest to ze dostawa jest w przeciagu kilku dni z chin!

tutaj masz ich oferte
http://www.artisanstate.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywoływanie zdjęć

WP ma teraz ciekawe rozwiązania. . Można szybko złożyć zamówienie. Oferta jest szeroka. Zajmują się wywoływaniem zdjęć, fotoksiążkami czy też fotokalendarzami. Jest z czego wybierać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywoływanie zdjęć

My wywołujemy fotki w Empik Foto, tzn. online. Wrzuca się fotki do ich apki i później odbiera za darmo w Empiku. Można normalnie zamówić z dostawą do domu, ale wtedy się płaci. Mnie wygodniej odebrać w salonie, bo i tak często koło niego jestem. A wrzucić wolę to online, bo wtedy wszystko robi się samo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywoływanie zdjęć

Rossmann lub Empik. Z kartą Klubu Rossmann(wystarczy pobrać aplikację na telefon) o ile dobrze pamiętam jest 20% zniżki na zdjęcia.

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywoływanie zdjęć

Ok, ale jaką wtedy stawkę per odbitka wyciągasz?
Wyjdzie taniej niż przy promocji w Empik Foto?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywoływanie zdjęć

A to nie wiedziałam. Ja tylko przez Empik wywoływałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywoływanie zdjęć

Może wywoływać gdziekolwiek, ale raczej lepszej stawki za 10x15 nigdzie nie wyciągniesz. A przynajmniej nie kojarzę, żeby ktoś dawał taniej, tym bardziej przy dużej liczbie odbitek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org