piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ile w tym roku dają państwo na kolende? Ja przygotowałem 500zl,

Oczywiście plus 150 dla księdza. Czy to będzie odpowiednia ofiarą czy też że duża jest dysproporcja pomiędzy datkiem na kościół a na duchownego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile w tym roku dają państwo na kolende? Ja przygotowałem 500zl,

Na kolende nic nie daję, za to przebierańcowi w czasie kolędy daję wedle zasady: co łaska, która często na pstrym koniu jeździ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile w tym roku dają państwo na kolende? Ja przygotowałem 500zl,

Na bogato. 😆

xxxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile w tym roku dają państwo na kolende? Ja przygotowałem 500zl,

Na bogato. 😆

xxxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile w tym roku dają państwo na kolende? Ja przygotowałem 500zl,

A ja dałem dopiero 100 złotych takiemu młodemu gamoniowi i żałuję, bo właściwie nie wiem za co mu dałem. Przyszedł do nas jakby za karę i nawet się nie odezwał. Więcej nie wpuszczę żadnego darmozjada...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile w tym roku dają państwo na kolende? Ja przygotowałem 500zl,

Chyba większy będzie dobry uczynek jak czarnemu da się 50 zł a resztę na jakieś dziecko co potrzebuje na skomplikowane operacje lub bardzo drogie leki. Bo jak narazie nie słychać, żeby KK pomógł jakiemuś dziecku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile w tym roku dają państwo na kolende? Ja przygotowałem 500zl,

katolicka agencja informacyjna dała medal Jana Karskiego zydówce magdalenie adamiak za to ,że opluła Posła na Sejm Grzegorza Brauna podczas interwencji Poselskiej , który rozgonił sektę uprawiającą obrzędy gusła i palącą otwarty ogień . Widać to nie jest katolicka a hazarska i w związku z tym nie będę wspierał WSPÓLNIKÓW łotrów z knejsejmu swymi pieniędzmi ani grosza i won bo psami poszczuje ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile w tym roku dają państwo na kolende? Ja przygotowałem 500zl,

Każdy daje ile uważa. Jak nie chcesz dawać to nikt na siłę ci nie wlezie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile w tym roku dają państwo na kolende? Ja przygotowałem 500zl,

Skąpstwo wiernych klerowi rekompensuje państwo dotując ich z pieniędzy wszystkich, również tych, którzy są dawaniu przeciwni, zatem jest zmuszanie...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile w tym roku dają państwo na kolende? Ja przygotowałem 500zl,

Mnie też zmuszają do oglądania lewicowego światopoglądu w każdym filmie czy programie tv i muszę na to płacić



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile w tym roku dają państwo na kolende? Ja przygotowałem 500zl,

Oczywiście, że nie musisz, masz wybór trzymając w ręku pilot, możesz nie oglądać takich programów jakich nie chcesz, a są nadawane również katolskie.
POza tym czym innym jest dotowanie kultury i mediów kierowanej do całego spektrum światoPOglądowego, a co innego jest utrzymywanie kościelnego kleru, na którego przekaz państwo wpływu nie ma. Kultura, media, sztuka to sprawa państwowa jest, dotyczy całego sPOłeczeństwa, a kościoły są prywatne.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile w tym roku dają państwo na kolende? Ja przygotowałem 500zl,

Niestety przed waszą wizja świata nikt się nie uchroni.

https://ithardware.pl/aktualnosci/usa_t_mobile_po_cichu_wprowadza_kary_za_mowe_nienawisci-30917.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile w tym roku dają państwo na kolende? Ja przygotowałem 500zl,

https://twitter.com/MichalSzczerba/status/1741312440787456477

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile w tym roku dają państwo na kolende? Ja przygotowałem 500zl,

Ty czerwona hołoto . Wizyta Księdza w domu to \" KOLĘDA \" .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile w tym roku dają państwo na kolende? Ja przygotowałem 500zl,

Kolenda to była jedynie w PL ksiądz oszacować jak może golić owieczki cały rok

Max

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile w tym roku dają państwo na kolende? Ja przygotowałem 500zl,

Kto w ogóle powiedział, że księdzu trzeba dawać kopertę? Chyba tylko te babcie... Wizyta księdza w domu do niczego nie zobowiązuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile w tym roku dają państwo na kolende? Ja przygotowałem 500zl,

Zaraz dawać, przyzwoita rodzina nawet nie wpuszcza zepsutych moralnie degeneratów do domu, ludzi z bagażem religii co przed wiekami wymordowała pół świata, a dziś gdy już światem włada udaje krystalicznych i boskich.

Mówią często parafianie, czyli gawiedź przy kościelna \"ja\" zawierzam swój los i życie Jezusowi chciałbym zauważyć że są dziurawe jak głosi mitologia żydowska w nowym testamencie, więc żywot leży tak naprawę w rekach demagogów i oszustów w sutannach.




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org