czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Koncerty

Witam. Czy nie wie ktos czy w Łomży w wakacje odbędą się jakieś koncerty ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerty

Nic nie wiadomo pewnie jakiś gościniec łomżyński będzie a w sierpniu słyszałem ze w piatnicy ma być golec orkiestra na dni 600 lecia parafii. pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerty

moze ktoś mi wytlumaczyc, czemu jeszcze kilka lat temu na muszli ciagu roku odbywało się kilka imprez? A teraz jak do tej pory nie bylo zadnej, a skonczy sie pewnie na 1, max 2. Co się zmienilo??Przeciez w okresie letnim to jest wielka promocja miasta.

Każdy, kto twierdzi, że przez ostatnie 10 lat w Polsce nic się nie zmieniło - jest dla mnie totalnym debilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerty

bo miastu szkoda kasy??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerty

21 lipca na muszli bedzie Gościniec Łomżyński... wystąpią Wilki i Kabaret Otto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerty

To sie Łomża postarała hahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerty

Parada atrakcji normalnie szok :D To się wybawimy. Zapraszam 6,7 lipca na kabareton do Giżycka :)

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerty

hej,szukam info na temat występu wilkow 21 lipca w łomży. gdzie mozna kupic bilety na ten koncert czy może jest to impreza organizowana przez miasto?

zależy mi bardzo na tym koncercie, a jestem z lublina i mam ograniczone mozliwości dowiedzenia sie co i jak...

z góry dziękuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerty

Koncert chyba będzie na muszli

Byle do przodu, byle po prostej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerty

do alexandra.pl:

Koncert na muszli (ulica zjazd, czyli wyjazd z Łomży w kierunku na grajewo, łatwo trafić). impreza plenerowa, nie biletowana, organizowana przez MDK DŚT czyli poniekąd miasto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerty

dzieki wielkie za informacje

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerty

w Wys Maz 8 lipca byl Stachursky i M. Rodowicz:) czemu np. Rodowicz jeszcze nigdy w Łomży nie zaśpiewała?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerty

Nie wierzę że wzięłaby więcej niż Wilki za występ. Wilki może i są na czasie z piosenkami, ale Rodowicz to jest wg. mnie "ktoś" wielki w muzyce polskiej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerty

No, nie wiem...

Rodowiczka za koncert bierze naprawde porządne pieniądze. Jakieś pewnie teraz 40 tysięcy... A wilki sa tańsze, jak ktoś ich słyszał w Zambrowie to wie że to nie ta liga co Rodowicz


pozdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerty

Super, że będą Wilki !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerty

Coś obecnie się odbywa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerty

Rodowicz często odmrażać nie można bo na makijaż żle wpływa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerty

Słyszałam o Pięknych i Młodych, Boysach i Zenku Martyniuku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerty

j.w to może być wiarygodna wiadomość. co do info Misia2 bo repertuar dobiera się pod wyborców panującej władzy

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerty

Nie przepadam za muzyka disco polo, ale ostatnio włączyłem sobie kilka takich utwórów na youtube aby zobaczyć sobie co tak naprawdę się ludziom podoba i powiem Wam, ze ludzie takiej muzyki w Polsce słuchają bardzo chętnie. Odtworzenia są liczone w milionach. Tak wiec nie zdziwiłbym się, jakby znalazło by się masa chętnych na ich koncert.

Aktualnie odbywające się w Polsce koncerty mozecie sprawdzić sobie na stronie Ticketmaster:
https://www.ticketmaster.pl/festiwale/wszystko-festiwale/10101/events

Jest tutaj lista wydarzeń jakie mają się odbyc w najbliższym czasie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org