sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przegląd samochodu

Krótko:gdzie i za ile (samochód osobowy z gazem)
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
GENESIS!!! 2 BILETY JUTRO

MAM 2 BILETY SIEDZąCE NA GENESIS, SUPER MIEJSCA, KONCERT JUTRO STADION śLąSKI CHORZóW. GODZ. 20 !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

SORY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

Odradzam stację przy pogotowiu na szosie zambrowskiej i stację przy PKS. (niemiło, niefachowo, przy pogotowiu mało mi opon nie pocięli bo panu zachciało się pojechać po krawędzi kanału!) Ja od lat robię przy polmozbycie. za samochód z gazem zapłaciłam coś ok 170 zł. Zdaje się że ceny wszędzie są takie same.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

A polmozbyt w piatnicy ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

Ja polecam właśnie Polmozbyt w Piątnicy bezproblemowo sprawdza samochód

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

Aby nie do stacji diagnostycznej przy CEntrum Kształcenia praktycznego w Łomży . TO HORROR I SKANDALISTYCZNA OBSŁUGA!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

Jak ma być krótko: wszędzie te same ceny. Rozumiem, że szukasz profesjonalnej stacji obsługi. Polecam Zambrowską. Jeżeli masz rzęcha to tam właśnie nie dostaniesz ukochanej pieczątki.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

Ok,dzieki wszystkim



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

Polecam Polmozbyt za BP
co do miejsca przeglądów w Marianowie to gość wsiadł mi do samochodu i pomachał kierownicą twierdząc że zbieżność mam ok. Ja za taki przegląd podziękowałem.

Aha na przeglądzie niech przejrzą co tylko mogą - dopilnuj tego (spaliny, głośność itp) bo wiem że potrafią sprawdzić światła, hamulce, zbieżność i papa a tu przecież jest o wiele więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

Na stacji pogotowia jest wporządku. obsługa 1 klasa. O jakim cięciu opon na rancie kanału ty mówisz ? zastanów się idioto zanim coś napiszesz. Pociąłeś kiedykolwiek opone w samochodzie ? Głupoty piszesz i tyle. Wszędzie jest tak samo i wszędzie taka sama cena. Jedyna różnica to chyba wystrój wnętrza hehe ;P

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

Tomasz1960


czemu?

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

przegląd czy badanie techniczne?
Przegląd zrobbisz w każdym warsztacie. Badanie techniczne tylko w stacjach kontroli pojazdów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

tommeknet: hmmm.. powiem Ci, że jestem bardzo zadowolony z przeglądów w Marianowie. Niewiem u kogo tam byłeś, bo jest tam ich dwóch, czy trzech...

Szczerze to niechce mi się wierzyć z tym machaniem kierownicą, ponieważ zbierzność sprawdza się sama automatycznie jak wjeżdżasz na kanał. Więc jeżeli Twój samochód stał na kanale to miał sprawdzoną zbierzność. I tam wisi taka fajna tablica(nad stanowiskiem z komputerem) co pokazuje jaka masz zbierzność i siłe hamulców...

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z przeglądów tam robionych...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

Moim zdaniem stacja kontroli w Marianowie jest SUPER. Ty facet napewno tam nie byłeś,tam robią robotę super ,wszystko sprawdzą ,wytłumaczą i nawet zapiszą na "receptę" co należy poprawić. Moim zdaniem to jedna z najlepszych stacji kontroli pojazdów w okolicy .Faceci są bardzo mili.i z kulturą. Robią swoją robotę uczciwie i z szacunkiem do klientów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

Krzyżak Masz rację Stacja w Marianowie to naprawę super. jestem na przeglądach tam od lat.Super facet to robi.Wyjeżdzając ze stacji po przeglądzie jestem pewny co dzieje się z moim szmochodem. OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

Badanie tech juz zrobione :)))
Samochód z gazem cena 163zł
W polmozbycie w piatnicy (nawet nie widzieli samochodu na oczy),podbili i juz... tak wiec polecam!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

fajną im reklamę robisz na publicznym forum
pomyśl...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

KrzyzaK : no niestety tak do mnie podeszli, ale w innym miejscu juz zrobili tak jak mowiles :)

MasaViV: a ja Ci współczuję i bałbym się jechać z Tobą jako pasażer, Badanie tech nie jest dla nich tylko dla Ciebie... nie rozumiem że się cieszysz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

Badanie tech juz zrobione :)))
Samochód z gazem cena 163zł
W polmozbycie w piatnicy (nawet nie widzieli samochodu na oczy),podbili i juz... tak wiec polecam!


Wiesz co ... powiem Ci, że właśnie załatwiłeś ludzi nieźle, bo ktoś to przeczyta/przeczytał i narobi im niezłego bigosu ... A swoją drogą nie ma się czym chwalić, potem się dziwić, że takie wypadki są z udziałem rzęchów, które dawno powinny zejść z tego świata :/ Żal mi Ciebie ...

Ja tam jeżdże do Marianowa, zero problemów, wiem, że są fachowcami, chociaż u mnie nigdy niczego nie wykryto, mimo sporych wytrząsań :P Ale poprostu auto dobre i nie ma zastrzeżeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

Ja również polecam stację w Marianowie. Nie ma problemów i zrobią wszystko fachowo, bo kształcą przy tym młodych ludzi:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

Na tym forum gdyby nawet sam BinLaden przedstawił plan ataku na prezydenta to i tak nie zostałoby to potraktowane powaznie, wiec nie "pitolcie" głupot że narobilem im klopotów....
To raczej rada dla posiadaczy maluchów,ład i polonezów
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

MasaViV napisał(a):

> Krótko:gdzie i za ile (samochód osobowy z gazem)
> Pozdrawiam
>




Też chętnie poczytam gdzie najlepiej!



----------------
Przegląd okresowy https://www.serwissamochodowy.szczecin.pl/stacja-kontroli-pojazdow/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org