niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak najlepiej jechać do Poznania?

Hej. Pytam Was, krążownikowie szos, jak nalepiej i najsprawniej dojechać do Poznania? Przez Wawę, czy przez Toruń. Ile czasu Wam to zabiera? Temat aktualny do piątku jest, kto się w temacie orientuje, to proszę o wypowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

aha, no i jak ktoś ma chęć się w P. w piątek znaleźć, to zapraszam...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej jechać do Poznania?

Witaj Jacko,
Przez Toruń, to chyba przesada. Niektórzy chwalą sobie trase przez Płock i Kutno, bo omija się całą aglomerację Warszawską. Wszystko zależy od pory dnia. Jadąc noca lub wcześnie rano możesz śmiało jechać przez Warszawą. Zjeżdzając w Markach na Trasę Toruńska bez kłopotu ominiesz Centrum, wyjeżdżając na trasę wylotowa do Poznania - ul. Wolska (dobrze uważaj na znaki po zjechaniu z wiaduktu przed ul. Górczewską, wtedy chyba trzeba już jechać dołem prosto). Weź take pod uwagę, że pociąg ekspresowy jedzie (naprawdę szybko) trzy godziny z Warszawy do Poznania. Samochodem racej to się nie uda, za duży ruch i słaba droga.
Życzę udanej podróży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Dzięki

Dzięki bardzo za "przekierowanie", Tadeuszu, fakt że połączenia kolejowe są zgrabnie realizowane (zgrabniej niż drogowe), niestety przegrywa z faktem że są gorzej rozpisane w czasie, zwłaszcza jak się dociera do STOLYCY z PROWINCYI (ach, te pociągi expresowe z Łomży do Wawy ;-), no i i jednak niezależność jest na wyższym poziomie przy korzystaniu z samochodu.
A że jacko lubi jeździć, to też fakt ;-)

pozdowienia przesyłam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej jechać do Poznania?

najlpepiej przez... warszawę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org