sobota, 29 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Impreza plenerowa na Muszli

Co myslicie o zorganizowaniu imprezy plenerowej na Muszli z muzyka klubowa , swiatlami, laserami i artystami zaproszonymi z calej Polski i ze swiata ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza plenerowa na Muszli

A niby kto to by miał zorganizować? Ja namawiam do zaproszenia np. PINK FLOYD!!!! z 20-toma tirami sprzętu bo tyle jego mają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza plenerowa na Muszli

ehehe PINK FLOYD ??? Mowa jest chyba o muzyce klubowej :P Pomysl fajny, ale nierealny !!! Na organizacje takiej imprezy potrzeba duuuzo $. Niby kto mialby to finansowac ???

Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza plenerowa na Muszli

JayCop w lomzy mozna zorganizowac jak juz to gale disco polo a nie imprezy klubowe. watpie zeby sie znalezli na to sponsorzy... chociaz pomysl jest bardzo dobry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza plenerowa na Muszli

pomysl jest konkret ale raczej nierealny

do autochton: ty to poczekaj do lata - na bank bedzie krzysztof krawczyk to sie powyginasz

pozdrooo

________know your enemies-know yourself_________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza plenerowa na Muszli

PINK FLOYD
TAk TAK. Cały mój wysiłek mogę na to poświęcić. Tylko nie na muszli a przy Górze Krówolej Bony. Sama scena to pewnie za Narwią byłaby. Ładny plener.
Skoro robili w Pompejach, może Górą Wawszyńca i Bony w dolinie Narwii dało by się zainteresować. Tylko czy oni jeszcze koncertują hm i kto pieniądze wyłożyłby na to.

Zawsze wierny fan Kamandy Pinka Floyda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza plenerowa na Muszli

a jak...Coco Jumbo i do przodu :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org