piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Żydzi rządzą biznesem i zabili Jezusa

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1329&wid=8864030&rfbawp=1179299276.782&ticaid=13c09

UE chce zwalczać antysemityzm, a po co skoro żydy sami do tego dążą zeby ich nienawidzić, chyba ze ten artykul klamie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żydzi rządzą biznesem i zabili Jezusa

A ja polecam dwa ciekawe artykuły:
'Polacy w izraelskim komiksie – pijacy i antysemici'
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=9911&wid=8854967&rfbawp=1178780355.768

'Młodzi Izraelczycy rozrabiają w Polsce'
http://wiadomosci.onet.pl/1409686,2677,kioskart.html

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żydzi rządzą biznesem i zabili Jezusa

Tam przedstawiono opinie, a nie fakty na temat społeczności żydowskiej :

"Ze studium ADL wynika, że 39% respondentów uważa, że Żydzi dysponują zbyt wielką siłą w świecie biznesu, a 44% zgadza się z opinią, że Żydzi mają zbyt duży wpływ na międzynarodowy rynek finansów. 51% respondentów jest zdania, że Żydzi są w większym stopniu lojalni wobec Izraela niż wobec kraju, w którym mieszkają. (...)"

Z tych badań nie wynika, że tak wygląda rzeczywistość, tylko że tak przedstawia się opinia grupy 2 714 dorosłych osób z Francji, Włoch, Hiszpanii, Polski i Niemiec. Reasumują stwierdzam, iż wyniki badań wskazują na jeszcze żywe w europie stereotypy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żydzi rządzą biznesem i zabili Jezusa

I weź nie badz antysemitą...

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żydzi rządzą biznesem i zabili Jezusa

Ja antysemitą nie jestem, ale jeszcze stodół w Polsce nie brakuje.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żydzi rządzą biznesem i zabili Jezusa

To, że Żydzi są to fakt.
To, że są (względnie) wpływowi - fakt.


Ważne jest to, żeby wyciągać rozsądne wnioski.

Kto tak naprawdę czytał dzieła R.Dmowskiego ten wie, że jego koncepcja nie zachęca do nienawiści do Żydów czy innych narodowości.

Trzeba samemu nad sobą pracować, nad narodem, by stał się równie dobry - inteligentny, wykształcony, wpływowy... jak Żydzi.

Amen.


A to, że są pijacy i antysemici w Polsce to pewnie prawda. Tak samo jak to, że Żydzi mają wpływy.
Warto jednak dostrzec w każdym z tych stwierdzeń proporcje. Nie znaczy więc, że pijacy i antysemici to większość (ta gazeta obraża nas i tyle), a wszyscy Żydzi są wpływowi i rządzą światem (faktem natomiast jest to, że wśród tzw. elit świata polityki, biznesu, etc. duży procent stanowią ludzie takiego pochodzenia i tyle; oczywiście mam na myśli w kontekście międzynarodowym), tak samo, że ta wycieczka się zachowała po chamsku. Wystarczy nazwać chamstwo chamstwem


A to, że wśród intelektualistów, noblistów, odkrywców, badaczy, muzyków, pisarzy, polityków, biznesmenów... są ludzie o takim pochodzeniu jest wynikiem innego stosunku wśród tej nacji do kształcenia, do poczucia obowiązku, własnej wartości, konieczności samodoskonalenia... Oni się ciągle kształcą, uczą języków, rodzą się w ten sposób pewne środowiskowe predyspozycje. To jest cały sekret - ich kultura.


Wydaje mi się więc, że lepiej zamiast stać pod budką z piwem jest doskonalić się duchowo, intelektualnie i fizycznie, by potem nie mieć do nikogo pretensji, że się w życiu nie udało. Oszołomstwem jest już kompletnym używanie argumentu narodowościowego w celach politycznych - dla zyskania elektoratu, co na tym forum nie jeden raz i nie jeden z forowiczów czynił.

Antysemityzm wynaleźli przecież podstarzali otyli półgłówkowie i ćwierćinteligenci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żydzi rządzą biznesem i zabili Jezusa

Gdyby Żydzi nie ukrzyżowali Jezusa, ludzie żyliby w grzechu pierworodnym i nigdy nie mogliby być zbawieni. To z woli Bożej Jego Syn umarł by okupić ludzi. Dlaczego zatem te pretensje do Żydów? Oni umożliwili Wam zbawienie!


Zydzi narodem wybranym przez Boga.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żydzi rządzą biznesem i zabili Jezusa

Te mendy wszędzie się wepchają ... nawet MatkaBoska była Żydówką ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żydzi rządzą biznesem i zabili Jezusa

To tzw.NAROD WYBRANY,ale chyba do tego
by czynic tyle zla i mordu ile czyni walczac
np.z Palestynczykami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żydzi rządzą biznesem i zabili Jezusa

Siwysiwy jak ja się cieszę, że w końcu ktoś to napisał:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żydzi rządzą biznesem i zabili Jezusa

Zydom można wszystko bo sa silni.Okupuja ziemie Palestyny.Budują tam osiedla.A swiat patrzy się na to i milczy.To jest smutne,ale niestety prawdziwe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żydzi rządzą biznesem i zabili Jezusa

Oni,pomimo ze Jezus zginął z ich rąk uważają się
za tych lepszych bo On też był Żydem.
Teraz odnosząc się do dwóch religii mających
na świecie najwięcej wyznawców,tj.Chrześcijaństwa i
Islamu,to mimo że religie Ich każą miłować bliźniego
to i tak wyznawcy Ci czynią na świecie tyle mordu i
terroru.
Islamiści w naszych czasach,Chrześcijanie kiedyś
podczas krzyżowych krucjat.Wtedy Jerozolima podczas
zdobywania stawała się źródełkiem rzeki krwi stamtąd
wypływającej wartkim strumieniem.A na to wszystko
przyklaskiwali ówcześni Papieże.To była parodia nauk Jezusa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żydzi rządzą biznesem i zabili Jezusa

Drodzy forumowicze, posłuchajcie tej niedługiej wypowiedzi, a wnioski wyciągniecie sami.
https://www.youtube.com/watch?v=8OLZc2-rCh0

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żydzi rządzą biznesem i zabili Jezusa

Skoro Żydzi to zrobili,to dlaczego na krzyżu widnieje napis: \"To jest król żydowski\"? Możesz mi to wyjaśnić w prosty i przekonywujący sposób?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żydzi rządzą biznesem i zabili Jezusa

Czy autor tego postu oglądał dziś w TVP1 film \"Pokłosie\"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żydzi rządzą biznesem i zabili Jezusa

Autor: patriota71 (---.113.introlan.pl)


sluchaj kim jestes i czym .nie ******* glupot . zacznij w cos wierzyc ,bo inaczej mowiac cienko bedzie pod kopulo twoja i skoncz pieprzyc zacznij solic tych co znasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org