sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jakie CB

chcę kupić cb radio do samochodu prosze o wasze opinie to ma być radio dobre w miare tanie do około 450 zł a i powinno miec ten automatyczny wyciszacz szumów asc jak sie nie myle

mieczkoś997 kiedyś ten------"Andrzej skur.... Tyburski-zabójca policjanta w Mikołajkach"----- wejdzie na te forum przeczyta jak mu ciupiesz i bedziemy mieli mniej o jednego na tym forum wiec uważaj co piszesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie CB

Spiero nie panikuj to ja ryzykuję,a nie Ty... :)
A co do tematu to skorzystaj z opcji "szukaj" bo temat był już poruszany
Pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie CB

Kup sobie radio CB TTI-880 i antenę Hustler C100, idealny sprzęcik, ja kilka dni temu na allegro zapłaciłem 370zł za nówkę, na Legionów śpiewają sobie za ten zestaw 460zł, wystarczający sprzęt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie CB

CB RADIO TTI TCB 880

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie CB

Alan 48+



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie CB

Oj Panowie cienka wiedza wasza widzę słabi z was doradcy bez obrazy ale te radia co wy polecacie to same Szumofony .Ja polecam ci taki sprzęt który jest sprawdzony sam je używam

Radio Unident 520 to samo co President bardzo dobre radio do samochodu

http://allegro.pl/item192530075_cb_radio_uniden_pro_520_xl_wtyk_gwarancja_12mies_.html

Antena Sirio ML-145 Bardzo dobra antena ładnie na niej radio odbiera i dobrze sciąga

http://allegro.pl/item193100972_nowa_antena_sirio_ml_145_warszawa_sklep.html


Ja mam taki zestaw i jestem wpełni zadowolony a miałem już parę radi od 90 roku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie CB

Tommek, tak się akurat składa, że miałem okazję i cały czas mam korzystać z tego radia, powiem Ci, że większego szumo i trzaskoradia nie widziałem, antena jest dobra, ale to prawie 1,5m, a mi do osobówki taka nie jest potrzebna i wygląda żenująco, mam tti-880 z hustlerem jak chcesz, możemy się umówić i pokaże Ci jak to radio się sprawuje i jaka jest jego kultura pracy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie CB

http://allegro.pl/item192393878_cb_radio_tti_tcb880_black_hustler_ic100_2gratisy.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie CB

Ja tez posiadam TTI 880, do tego antenka Sirio ML 145 i nie narzekam ;P
Radyjko troche jest za duze ale funkcji ma sporo z ktorych i tak rzadko sie korzysta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie CB

Siema kup sobie unidena 520XL i antenke president ML i bedziesz mial super zestawik sam z nie go korzystam. Ale jak chcesz mam na sprzedarz antene sirio mega wats 3000 za 90zl jak cos to gg 4491585

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie CB

Pierog bierz Unidena 520 a antene president missouri!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org