sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uchwała PZPN, a ŁKS

To teraz mamy ogromną szansę utrzymać się bezpośrednio w II lidze!!! ŁKS!!!!!

Każdy, kto twierdzi, że przez ostatnie 10 lat w Polsce nic się nie zmieniło - jest dla mnie totalnym debilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uchwała PZPN, a ŁKS

Można prosić o jakieś wyjaśnienia ?

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uchwała PZPN, a ŁKS

Tor W dole tabeli nic się niezmianią, zmienia się tylko w górnej cześci ligowej tabeli bo jezeli Arka i Górnik zajmą miejca wyzej niz ostatnie 2 to spadają ostatnie 2 narazie jest to Pogoń I Wisła P. I oprócz nich jeszcze Arka i Łęczna wiec wtakim wypadku awansują 4 zespoly z naszej ligi i niema to nic zwiazanego z nasza sytułacją w tabeli oprócz tego ze niema juz pozliwości spaść bezpośrednio, ewentualnie mozemy jeszcze spaść po barażach CZEGO NIKT SOBIE NIERZYCZY :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uchwała PZPN, a ŁKS

Wesoły_Romek niestety nie masz tu racji....

Spaść bezpośrednio niestety się da, choć to mało prawdopodobne bo straty Miedzi i Unii są spore.
Polkowice i KSZO zajmują miejsca bezpieczne (w środku tabeli), na koniec sezonu zostaną zdegradowane co pozwoli zespołom z miejsc 12-13 uniknąć baraży i bezpośrednio utrzymać się w II lidze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uchwała PZPN, a ŁKS

Wieć żeby byla jasność, które miejsce jest na potrzebne aby sie utrzymac bez barazy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uchwała PZPN, a ŁKS

co najmniej 12 wystarczy, a biorąc pod uwagę, że Górnik Łęczna leci z I ligi od razu do III, to prawdopodobnie nawet 13 miejsce będzie całkowicie bezpieczne. chyba że PZPN inaczej to rozwiąże, bo w dzisiejszej uchwale nic nie ma na ten temat...

Każdy, kto twierdzi, że przez ostatnie 10 lat w Polsce nic się nie zmieniło - jest dla mnie totalnym debilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uchwała PZPN, a ŁKS

Aż za przeproszeniem żal dupe ściska to co sie dzieje z polską piłka to jest jakaś paranoja...Kilka lat temu słynna afera z Szczakowianką, ktora po cześci ciagnie się do teraz... A teraz Łeczna, Arka, KSZO, Polkowice... i do tego Zagłębie cos dzis czytałem... A juz myslałem ze zespol z Lubina wniesie coś nowego w Polskiej pilce. Kiedy Ci wszyscy ludzie sie naucza ze korupcja do niczego nieprowadzi... no chociaz z takim zarządem PZPNu;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uchwała PZPN, a ŁKS

To, że inni są w bagnie, to ich sprawa. My musimy walczyć o każdy punkt i o sponsora! Tu spoglądamy na Browar, JBB, PPS i innych. Ludzie, gdzie jesteście? Chyba, że mamy liczyć na innych, ale na kogo? ... może znów Fargotex? kto jeszcze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uchwała PZPN, a ŁKS

To Ty juz partie polityczne na sponsora chcesz pozyskać? PPS Piast to partia ludowa. Ona bardzie wiejskie kluby pragnęłaby sponsorować.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uchwała PZPN, a ŁKS

Ludzie co wy gadacie...PPS to Polska Partia Socjalistyczna, która istniała przed wojną

Każdy, kto twierdzi, że przez ostatnie 10 lat w Polsce nic się nie zmieniło - jest dla mnie totalnym debilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uchwała PZPN, a ŁKS

PEPEES S.A.
Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego Spółka Akcyjna, które jest jeszcze 100% udziałowcem Browaru Łomża.
Pozdrawiam.





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org