sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak myślicie

Jak myślicie,co bardziej opłaca się zakupić motorolę e398 czy motkę e 1000,lub cos o podobnej cenie i parametrach technicznych.Prosiłbym też o opinię użytkowników,tegoz sprzętu,bo facet w komisie mówił mi że te modele to sie sypią i nie warto sie w nie bawić a moze ktoś chciałby sprzedac to prosze o wiadomość. lukaszw1984@wp.pl z góry dziękuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie

napoczatku chciałem ci sprzedac moja ale jak sie zastanowiłem jakie to go**o to sie rozmysliłem bo bys mnie nachodził:D zebym oddał pieniadze
ogolnie nie polecam (e398) słaby aparat, nowa bateria nie trzyma dłuzej niz dwa dni;/ ma problemy z połaczeniem z kompem i wogole dno;/ ten telefon robi ogolnie tylko dobre wrazenie. ale jezeli dalej bedziesz zainteresowany to napewno sie dogadamy:)
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie

a czy może zmiana softu by pomogła?Bo czytałem opinie że wtedy jest wszystko ok.No a co myślicie o e1rokr?A może ten model ma ktoś do sprzedania?ewentualnie mam w wymianie Nokie 7600.Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie

lukaszdz podaj mejla to sie odezwe do Ciebie i zobaczę co to jest ok?Dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org