poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czarna lista

A może nie liczyć na nasz "wymiar sprawiedliwości" i zacząć działać samemu? Może zacznijmy podawać na ogóle nr rejestracyjne pojazdów, których właściciele "jeżdżą" po naszych ulicach. Zaczęła się wiosna i motocykliści (honorowi dawcy nerek i serca) tłumnie piratują, weekendowi kierowcy, ktorych tatusie i mamusie dają zabawkę do ręki co by dziecko popaliło gumkę na jezdni. Zawstydźmy ich sami. A przy okazji ostrzeżemy tych. którzy prowadzą pojazdy tak jak Kodeks Drogowy i przepisy p.poż. pozwalają.
Proponuję założyć CZARNĄ LISTĘ PIRATÓW DROGOWYCH.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czarna lista

Wedlug mnie to zły pomysł.Czuubek nie jestes upowazniony do tego typu działań ani nikomu nie wolno umieszczac na publicznym forum nr rejestracyjnych pojazdów innych osób bez ich zgody.Walkę z piratami drogowymi pozostaw odpowiednim służbom do tego upoważnionym...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czarna lista

pomysl conajmniej smieszny, co z tego ze umiescisz tu numer czyjs?? co to np. zmieni??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czarna lista

Tak, a pajace jak ten z BMW mają prawo zagrażać życiu i zdrowiu innych ? Chodzi mi tylko o nr rejestracyjne, one są anonimowe, ale widoczne dla wszystkich i jako takie nie podlewgają Ustawie o ochronie danych osobowych.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czarna lista

Nie znam żadnego przepisu który by zabraniał publikowania numerów rejestracyjnych. Można nawet publikować zdjęcia samochodów (tak żeby nie było widać twarzy kierowcy). Tylko swoja drogą nie wiem czy to odniesie jakiś skutek, ludzie się chwalą np. zdjęciami z fotoradarów, więc może ktoś będzie również z siebie dumny, że sie znalazł na takiej liście.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czarna lista

ale świrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrostwo ........ dajcie ludzie spoquj :/

www.level6.yoyo.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czarna lista

No ale co to da !!?? Co będziesz notował se na katrce te numery i szukał kolesiów po całej Łomzy?? Bez sensu!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czarna lista

mieczkoś ma racje... Co bedzie z tych numerów...kiedy ktoś ciestuknie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czarna lista

Piraci z reguły jezdza na tablicach zaczynających się od BLM ****, paczesniaki jedne myślą że jak przyjadą z wiochy dobrym autkiem to są górą na mieście, nagminie wymuszają pierszeństwo i pokazują co to nie ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czarna lista

po 1- bez sensu
po 2- czuubek jak tak bardzo sie tym przejełes to podziel sie z nami jakimis numerami..lol

"Walczmy z alkoholizmem!!!Pijmy więc więcej aby inni mieli mniej!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czarna lista

Bastian, no to niech jeżdżą po naszych dzieciakach, niech flaki fruwają po naszych oknach, sam jeździsz motorem, zabij dwulatka niech idzie na lody, a ty go z nienacka, po flaczkach,

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czarna lista

Czuubek moim zdaniem przeginasz...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czarna lista

nie jezdze motorem...:P

"Walczmy z alkoholizmem!!!Pijmy więc więcej aby inni mieli mniej!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org