czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wypadek na Przykoszarowej

Czy uważacie, że odnośnie tego wypadku opisanego dziś w portalu lepiej:

1. Zamknąć gnoja do pierdla?

2. Zasądzić dożywotnią rentę, którą by musiał płacić rodzinie zabitego chłopaka?

Frajer zwiał z miejsca wypadku, zgłosi się na policję jak wytrzeźwieje - nie będzie miał zarzutu, że prowadził na podwójnym gazie. Prokurator powinien też zlecić przeprowadzenie testu na prochy.

Wkurzyłem się tą sprawą - pieprzone szczeniaki za kierownicą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

nie bedzie mial zarzutu jazdy po pijanemu ale bedzie mial zarzut ucieczki z miejsca wypadku i nie udzielenia pomocy, a to jest jeszcze gorsze bo nawet gdyby sie zatrzymal i pomogł a dziecko by przezylo to poniósłby mniejsze konsekwencje. najlepiej zagarnąć go do kamieniołomów i niech pracuje na rente dla rodzniny, chociaz z drugiej strony pieniadze nie wroca chlopaka... :(

"Walczmy z alkoholizmem!!!Pijmy więc więcej aby inni mieli mniej!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Nie będzie miał zarzutu?? Pójdzie siedzieć na długie lata!!
A zarzuty to m.in.ucieczka z miejsca wypadku,nie udzielenie pomocy rannemu,nieumyślne spowodowanie śmierci...
Jak się prokurator postara to znajdzie jeszcze coś.Jeżeli był trzeźwy to wielkim błędem była ucieczka.Za takie przestępstwo powinien siedzieć w pierdlu do końca życia,znając jednak nasze Sądy to zapewne uznają że sprawca był w szoku itp i dostanie z 8 lat,a wyjdzie to 4... Bezsens



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

ale co to ***** teraz zmieni, ***** 9lat ehhhh, wspolczuje rodzinie dziecka..............['] :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

najlepsza by była chyba kara śmierci :-|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Za ucieczkę z miejsca wypadku gość odpowie jak za jazdę po alkoholu, nieudzielenie pomocy też jest karane, mam tylko nadzieję że sąd zsumuje to wszystko i że gość do końca życia nie będzie mógł spokojnie zasnąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

a może to dziecko bardziej zawiniło w tym wypadku ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

i to sklonilo go do ucieczki??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Czy zawiniło czy nie to nie zwalnia gościa od tego aby się zatrzymać i udzielić pierwszej pomocy!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Jeśli ma rodziców na odpowiednich stołkach to nic mu nie zrobią najwyżej dostanie wyrok w zawieszeniu albo z niego wariata zrobią, o ile już nie jest za granicą. Też mam dzieci i tylko współczuć tej rodzinie.
Ps. Do osób które coś wiedzą na temat wypadku ZASTANóWCIE się czy warto kryć kumpla który zabił pomyślcie o swoich dzieciach albo o dzieciach które będziecie mieć .
Nastepne może być twoje !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

A ja bym takiego hu.... odrazu rozstrzelał .Współczuję teraz rodzinie tego chłopaka co oni musza teraz czuć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

znaleźli już tego cwela?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

@jestem:

nie ma większej potrzeby apelować, żeby ktoś go nie krył. zostawił furę - więc jest ugotowany, dokładnie wiadomo kogo szukać - to kwestia czasu.

ja myślę, że sam przyjdzie jak już wytrzeżwieje, powie, że dzieciak mu wbiegł, a on w szoku(!) powypadkowym się oddalił z miejsca wypadku. oczywiście wszystko na trzeźwo, a teraz jak już się otrząsnął przybywa pomagać organom ścigania. już były takie przypadki w Polsce.

dodatkowo jak będzie miał dobrego papugę, to przejdzie kawałek o szoku powypadkowym. jeśli nie będzie żadnego świadka to szczeniak gotów się wywinąć z tej afery!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

dziewięcioletni chłopczyk ? hm komunii nie doczekał, jestem przekonana że jest wielu którzy znają bydlaka i wiedzą gdzie jest...cały wieczór szalał na małacha i osiedlu szkoda tylko że w momencie gdy widzimy wariata nikt nie reaguje dopiero po tragedii. Mam 9 letnią córkę może to kolega z klasy to przykre

elmar1973

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

gość miał BMW a to robi z człowieka "coś" podobnego do tych co mają VW.... do tego alkohol i klapa ;/

współczuję...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Wypadki się zdarzają i nic na to poradzić nie można.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Wypadki owszem,ale nie skazanie na śmierć niewinnego dziecka!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

On już sam się ukarał , bo do końca życia będzie żył ze świadomością ,że zabił dzieciaka .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Ciekawe kiedy go złapią ? Nie ma zadnych wieści ?

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Złapią dobre hehe . Policja będzie puszczać jakieś bajki ,że już go mają , że wiedzą kim jest itp. aż sam się zgłosi .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Jak mają samochód to długo to nie potrwa. Po rejestracji dojdą adres i dane. Ile sie po ukrywa ? tydzień ?

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Ja bym poszedł teraz na policje i zgłosił kradzież tego samochodu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Tylko że go widziano na stacji benzynowej. Więc rysopis jest pewnie znany.

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Na pewno był widziany, w inf. na 4lomza jest podane że widział go ktoś wjeżdżającego niezgrabnie ( czyt. "uderzył w drewniane ogrodzenie") na stację benzynową, więc i świadkowie będą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

beemwu hehe

"twardziele" w beemwu (10 letnich co najmniej). Ilu takich jeździ po tym mieście i okolicznych wsiach?

Szkoda tylko tego dziecka [']

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

może i jemu ktoś kiedyś dzieciaka rozjedzie po pijaku samochodem wtedy bedzie sprawiedliwie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

BMW BMW he a co zazdroscisz ze Ty nie masz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

a czego tu zazdroscic jak tym same czeresniaki jezdza... ? a samochod znalezli, widzialem jak go odcholowywali... z tym dzieciakiem byl jego starszy brat...

[*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

mam pytanie - ile czasu za "wyszkolenie" tego bandyty odpowiada INSTRUKTOR PRAWA JAZDY? Kiedys bylo chyba 6 m-cy , czy w tej chwili jest cos takiego? Ponoc bardzo dobrze ucza jezdzic , inni zdaja egzaminy ------------------- A SKUTKI WIDAC NA LOMZYNSKICH ULICACH!Na porzadku dziennym jest nie przestrzeganie przepisow ,wymuszanie pierszenstwa oraz wyscigi w gruchotach , ktore kiedys szumnie nazywano BMW , VOLWO albo jeszcze jakis inny typ. Gowniarz się znajdzie pod ziemie się nie schowal ALE TAKZE POWINIEN ODPOWIEDZIECC INSTRUKTOR.

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Szkoda niewinnego dziecka.(*)Bardzo współczuję rodzinie.Kury nie zabiję,ale takiego sk...na jadącego z dużą prędkością,który zrobiłby krzywdę mojemu dziecku łep bym chyba ukręciła!Progi zwalniające na Przykoszarowej.Jeżdżą tam jak wariaci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Mam córkę w tym wieku, w niedzielę idzie do komuni, nie wiem co bym zrobił na miejscu rodziców, ale na pewno nie siedziałbym teraz przed komputerem...
Teraz policja powinna chronić tego mord..., bo chyba tak należy powiedzieć o sprawcy przed rodziną i ludźmi, bo nóż się w kieszeni otwiera jak widzę co to dziecko przeżyło .... [*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Halina instruktor nie nauczy młodego kierowcy odpowiedzialności rozsądku.Albo sie jest idiotą albo nie.
Niektórzy "uczepili się" marki BMW.Przeciez równie dobrze mógłby być to Fiat 125,auto nie ma tu żadnego znaczenia.
Łomża po raz kolejny pokazała oblicze piratów drogowych.Nie tak dawno podobny dureń uciekał przed Policją przez całe miasto taranując kilka samochodów a inny uganiał się za fotoradarami...
Chyba co dla niektórych lekarzem pierwszego kontaktu powinien być psychiatra!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Wombat cioto ******, nie rzycze tobie by ktos ci dziecko zabil i zrobil tak jak ty bys to uczynil, ***** cwelu ******, ono mialo 9 lat ***** z waty, ***** patologio ******, z checia zobacze czy taki kozak jestes na zywo parowo!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

no ***** jak mozna tak napisac??
"Autor: Wombat (---.lomza.mm.pl)
Data: 04-05-07 16:06

Ja bym poszedł teraz na policje i zgłosił kradzież tego samochodu"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

złapali go: http://wiadomosci.onet.pl/1530071,11,item.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Teraz powinni podać jego dane jak to ostatnio robią w takich przypadkach.... Niech do końca życia "odczuwa" tą sprawę.... prawdopodobnie większość niedługo zapomniała by tego mordercę.. ale będą tacy co niezapomną....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Wirtualna Polska napisała:
Cytat:

23-letni Seweryn W. sam zgłosił się na policję - poinformował rzecznik łomżyńskiej policji Krzysztof Leończak. Trwają przesłuchania zatrzymanego.

Do wypadku doszło na jednej z łomżyńskich ulic w czwartek wieczorem. Dziewięcioletni chłopiec wracał z kolegą z piekarni. Został potrącony przez samochód bmw, który znaleziono porzucony kilkaset metrów od miejsca zdarzenia.

Policja podejrzewa, że sprawca zbiegł, bo mógł być pod wpływem alkoholu lub środków odurzających - policja przeprowadzi odpowiednie badania.

Za spowodowanie wypadku i ucieczkę grozi zatrzymanemu od pół roku do ośmiu lat więzienia, a jeśli dopuścił się tego będąc nietrzeźwy lub odurzony środkami narkotycznymi kara może być o połowę wyższa - podkreślił Leończak


Oto i mamy: SEWERYN W. Dość rzadkie imię - życzę Sewerynowi "przywitania" pod celą.

OD pół roku do 8 lat... nawet jak klepną mu 8 to po 4 wyjdzie za dobre sprawowanie. Dla mnie to nie powinien być w pierdlu nawet minuty - co miesiąc renta dla rodziny ofiary, samochód zlicytować i kasa jak wyżej, dożywotnio zabrane prawko i jeszcze dane do publicznej wiadomości. Nie chce z moich podatków mordercy karmić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

"ja" panuj nad emocjami :)
Odnośnie tematu to tak jak pisalem na poczatku,a nawet pomyliłem się bo 8 lat to kara max ( jeżeli udowodnią jazde pod wpływem alkoholu itp).Obstawiam 5-6 lat,wyjdzie po 2,5-3 ale tak jak napisał Van_Loosen nie bedzie miał łatwego zycia w wiezieniu.Przestepstwa odnośnie dzieci nie przyjmowane są tam z sympatią.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

chlopie ale jak takiemu inaczej wytlumaczysz, pajac odebral dziecku zycie i zdrowie jego calej rodzinie a ten pisze ze on to by poszedl ze mu auto ukradli i by nie bylo na niego, ciota tylko tak robi, brak honnoru i ambicji, brak odwagi by stanac z twarza w twarz z tym co zrobil i poniesc za to odpowiedzialnosc!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

A kilka postów wcześniej napisał:
WOMBAT:
"On już sam się ukarał , bo do końca życia będzie żył ze świadomością ,że zabił dzieciaka"
Wiec ja nie wiem o co mu chodzi... Poprostu walnął głupotę.Racjonalnie myślący człowiek wiedziałby,że taki numer nie przejdzie.Policja dysponuje teraz takimi "zabawkami" że wszystko mozna sprawdzić i ustalić.Nawet głupich odcisków tego niby złodzieja by nie było,a samochód sam sie nie ukradnie.Pozatym nie można z tragedii robić sobie żartów.Wombat myśl co piszesz nastepnym razem!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Witam wszystkich na forum
W pierwszych słowach bardzo dziekuje za opinie na ten temat jak również słowa,które utwierdziły nas że są jeszcze na świecie ludzie mający współczucie i szczere serca.Jestem osobą bardzo blisko związaną z chłopcem miał na imię Damian za pięć dni miał mieć urodziny a w czerwcu iść do komunii.Damian był wspaniałym chłopcem pełnym zycia,w jego oczach zawsze lśniła iskierka nadzieji na lepsze jutro.Jako malutki chłopczyk stracił mamę a teraz połaczył sie z nią.Miesiąc temu jego babcia też została potrącona przez samochód do dnia dzisiejszego lezy w szpitalu w ciężkim stanie.Wszyscy przezywamy te tragedię po wielokroć.Jeszcze raz dziękujemy
Pogrążona w smutku rodzina
Nie zapomnijcie o naszym Damianie!!!!!!
Pilnujcie jeszcze bardziej swoje dzieci bo nic i nikt im życia nie zwróci a żadna kara nie będzie współmierna utraty własnego dziecka i bliskich.Kto ma prawo odbierać życie tak niewinnym istotom,które nawet nie zaczęły tak naprawde żyć.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

kondolencje z wyrazami wspolczucia [']



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Składam szczere wyrazy współczucia... trzeba się modlić za Ojca tego dziecka... stracił żonę, a teraz dziecko....

Współczuję.... [*]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Odemnie również najszczersze kondolencje...
Niech ta teagedia bedzie dla nas przestrogą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Smutek i żal [*] życia nic nie przywróci jeszcze takiemu młodemu chłopakowi wiele przed nim ... Chętnie bym Wszystkich Zabójców na drodze poroztrzelał nawet jak bym miał jutro umrzeć z powodu zawału niż zginąć pod kołami pijaczyny .




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

w tamtym roku dla seweryna zginol braciak w wypatku, a w tym roku starszy brat potrocil chlopca, mam nadzieje ze dostanie wysoka kare nalezy mu sie.

adrian

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Wyrazy współczucia rodzinie tej tragedii. Módlmy się za Damianka i za Jego rodzinę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Szcere wspolczucia dla rodziny ofiary wypadku jak i rowniez sprawcy im napewno tez nie jest latwo wiele osob pisze tu ze pozabijalo by wszystkich zabojcow z samochodow ale najpierw zastanowcie sie sami jak sie zachowujecie na drodze ile to razy sami przekraczaliscie dozwolona predkosc nawet o te glupie 10km/h wtedy tez mogla wydarzyc sie wielka tragedia nie usprawiedliwiam tu sprawcy ani go nie bronie bo leb najprawdopodobniej zazywal narkotyki albo byl pod wplywem alkoholu ale wypowiadajac slowa zastanowcie sie czy w przeszlosci sami nie kusiliscie losu swa jazda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

ale jazda jak jazda, moze to byla wina dziecka, nikt z nas tego nie wie, chodzi o to ze mogl mu uratowac zycie, mogl zadzwonic po karetke a on niestety jedyne co potrafil zrobic to przejechac go drugi raz jak zawracal i uciec!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

[*]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Witam Wszystkich Sredecznie


Jak juz wszystkim wiadomo winny tej tragedii zgłosił sie w dniu wczorajszym na policje.
Szkoda że pojawił sie gdy Damianek potrzebował pomocy,to własnie w tym momencie był najbardziej potrzebny!!!!!!!!!!!
Kierowcy zbyt szybko jeżdża a piesi zbyt szybko chca przejść na drugą strone nie zważając na niebespieczeństwa.Jednakże dlaczego tak cieżko jest udzielić pierwszej pomocy???????Damian juz nie zobaczy następnego dnia,nie pojdzie do szkoły,nie przytuli sie do taty juz nigdy nikt nie zobaczy jego twarzy nie poczuje jego obecności a dlaczego????????????I za co??
Każdy z nas ma samochód lub bedzie miał,jednocześnie każdy z nas ma dzieci lub bedzie miał.Pamiętajcie jednak że samochod zawsze można naprawić lub kupic drugi a dziecka tego samego jeśli stracimy nigdy mieć już nie będziemy.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystkim bardzo dziękuję za szczere kondolencje,jednocześnie prosze kierowcow by uważali,zastanówcie sie nim odpalicie silnik.A wy rodzice chrońcie jeszcze bardziej dzieci chodz nie jest to łatwe uchrońić przed niebespieczeństwem.


Kierowca bedzie miałwytłumaczenie dlaczego doszło do takiej tragedii ale jak wytłumaczyc to rodzinie w której juz Damianka nie ma!!!!!!!!


Jeszcze raz wszystkim dziekujemy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

To co się zdarzyło to nie tylko nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Sprawca był pod wpływem narkotyków. Ktoś je mu sprzedaŁ. Diler z kolei zaopatrzył się u hurtowników. Panowie od przestępczości zorganizowanej - czas działać !! Nasze dzieci nie powinny bezsensownie umierać.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

A może nie liczyć na nasz "wymiar sprawiedliwości" i zacząć działać samemu? Może zacznijmy podawać na ogóle nr rejestracyjne pojazdów, których właściciele "jeżdżą" po naszych ulicach. Zaczęła się wiosna i motocykliści (honorowi dawcy nerek i serca) tłumnie piratują, weekendowi kierowcy, ktorych tatusie i mamusie dają zabawkę do ręki co by dziecko popaliło gumkę na jezdni. Zawstydźmy ich sami. A przy okazji ostrzeżemy tych. którzy prowadzą pojazdy tak jak Kodeks Drogowy i przepisy p.poż. pozwalają.
Proponuję założyć CZARNĄ LISTĘ PIRATÓW DROGOWYCH.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

[*]




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Zbyt szybko ferujemy wyroki, zbyt łatwo osądzamy...Potworna tragedia. Dwie rodziny cierpią. Rodzina dziecka,któremu nikt już nie przywróci zycia i rodzina młodego chłopaka,który na starcie w dorosłość popełnia czyn zmieniajcy radykalnie całe jego dalsze życie.

W takich chwilach chciałoby się cofnąć czas...

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

[*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

[*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Witam wszystkich ponownie


Jak wszystkim wiadomo juz doskonale ze ten temat nabral duzego rozglosu jesli chodzi o smierc Damianka.


Jednakże nie omieszkano również oczernić rodzine tego chłopca!!!!!!!!!!!!

Zajżyjcie na nowy temat dotyczacy tego wypadku. Nie tylko w tym temacie jest rozmowa o Damianku.

Prosze o rozsadek!!!!!!!!!!!

Nie łaczcie kobiety ktora juz od jakiegos czasu nie nalezy do tej rodziny.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

spokojnie Wiolu, tonujesz emocje, ale największa z Ciebie plotkara w tej sprawie na forum

i do tego piszesz z błędami ortograficznymi

idź już spać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Zakończcie ku..wa tą dyskusję już!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Witam ponownie



Wszystkim bardzo dziekujemy za wypowiedzi.

Trzymajcie tak dalej czasem rozmową mozna wiele zdziałas dla dobra innych.



Zyczymy wszystkim powodzenia.


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Jesli ktos ma jakies pytania to prosze pisac na adres ponizej


lomprzemek@op.pl


Odpowiedzi sa gwarantowane.

Własciciel tego adresu e-mail wyrazil swa wole by moc sam udzielac odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

mieczkoś997 - spokojnie, nikt Ci nie każe tego czytać. zabójcę policjanta to byś ścigał, ale o zabójcy dziecka już cicho - sza. smutne

ale najważniejszy NEWS:

"Prokurator Wilk zapowiada, też że w najbliższych dniach ujawni dane osobowe i wizerunek Seweryna W"

ZAJEFAJNIE. co ciekawe w newsie piszą też,że szczeniak groził świadkowi. żebym to ja był tym świadkiem, a on coś by do mnie mruknął to ja nie wiem co by się stało

Prokuratorze Wilk - czekam na portret i dane, może go kiedyś będe mijał na ulicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

ehh dostał wilka nawiekszy ..... duzo słyszałem o nim ... dostanie pare ładnych latek bez wczesniejszego zwolnienia juz wilk się o to postara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej



Od kilku dni czytałem te posty i musze powiedzieć,że Van-Loosen mylisz
pojecia!Ty musisz sam byc doskonały w plotach.A co miałeś z j.polskiego?
Wiola1970 powinnaś mu ostro pojechać!Super babka z ciebie,tak trzymaj.Każdego by poniosło,gdyby przeczytał takie bzdury.

Szczere współczucia dla rodziny zmarłego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Van_Loosen o tym sku...nie mozecie smialo pisac,ale nie poruszajcie tematu odnośnie osoby zmarłego chłopca i jego rodziny...
P.S-Pomyślałem,że podziele sie z Wami ciekawostka.. Pamietacie kierowce BMW który pijany wjechał w budynek koło 1lo ( z dzieckiem w środku).Doszły mnie nieoficjalne słuchy że jak narazie koles przebywa na wolnosci (nie wiem być może wyszedł za kaucją albo "niską szkodliwość społeczną czynu) ale zamierza uciec za granice ,konkretnie do Niemiec i wcale się z tymi planami nie kryje.Tak więc widzicie że NEWSY są dobre tylko na pare dni,podyskutować mozna,nabluzgać jaki z niego skur.... itp ale po upływie czasu powraca szara polska rzeczywistość...
Pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

To było do przewidzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Van_Loosen to tak dla przypomnienia bo masz poważny problem z używaniem odpowiednich słow w odpowiednim temacie.

plotka «niesprawdzona lub kłamliwa wiadomość powtarzana z ust do ust, najczęściej szkodząca czyjejś opinii»

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

obawiam się dionizos, że nie wiesz o czym piszesz, albo nie wiesz o czym my piszemy

z językiem polskim nie mam i nie miałem problemów

nie wiem o co Ci chodzi z plotką - jeżeli uważnie i dokładnie przeanalizujesz moje wypowiedzi w tym temacie to przekonasz się, że moje wypowiedzi nie kwalifikują się do Twojej definicji plotki. Wszystko to co napisałem to moje własne przemyślenia - nie powtarzam więc niczego.

wracając do tematu grubego mordercy - z niecierpliwością będę czekał na dalsze szczegóły śledztwa i wyrok

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Droga Halina
Mam nadzieje,że jestes jakas kobieta lub dziewczyna maksymalnie po podstawowce.
Z jakiej to okazji instruktor ma odpowiadac za swojego kursanta?
Jezeli patrzec z tej strony to czemu nie odpowiada egzminator?przeciez to on ostatecznie zdecydowal o tym,że on otrzyma prawo jazdy,poza tym czy instruktor go uczył pic czy cpac?I czy widzialas kiedys jakas nauke jazdy ktora by szarzowala po ulicy?wiec delikatnie wez sie pierw stuknij w łeb zanim zaczniesz pisac znowu takie pierdy!Kobieto przeciez taki kursant moze byc przykladem genialnego i spokojnego kierowcy a gdy sam zasiadzie za kolkiem to jaka może miec kontrole instruktor nad nim?
Az nie chce mie sie juz wiecej komentowac
Twojej żenujacej wypowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Przykoszarowej

Lunatyk w pełni zgadzam się z twoją wypowiedzią.Kilka osób na tym forum komentuje tematy całkowicie bezmyślnie.Posądzają osoby,które w pełni nie mają ani racji we własnych wypowiedziach ani sensu,a tym samym kłują ludzi,którzy kompletnie nie mają związku z zaistniałą sytuacją lub są bliskimi osobami dla tych co przeżywają tę tragedię.To tak pokrótce.

A nawiązując do tematu ogólnego,to sprawcy szykuje się ciekawa liczba latek w "uzdrowisku"ciekawe ile tam wytrzyma?

Drugą ciekawostką jest dawne przysłowie:Nieszcześcia chodzą parami.
Ledwo pożegnali chłopca a już na 9-ty dzień ta rodzina pożegnała babcię chłopca i co najważniejsze też podobno po wypadku.

Ludzie rowery zacznijcie kupować bo tak nie może być,że ludzie giną!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org