niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MATURA

Witam!

Dziś zaczynają się matury - czerwone stringi, ściągi i te tematy....

Część z postujących jest już po maturze, więc zapraszam do opisywania swoich nietypowych przypadków związanych z egzaminem maturalnym :)

Założłem temat bo mnie już męczy te całe ciśnienie na maturę w mediach. Może i 15 lat temu był to egzamin życia - teraz na większości kierunków studiów pierwsza sesja ma większy objętościowo materiał i jest bardziej stresująca. Na studiach nie ma znajomych nauczycieli w komisji....

Osobiście z perspektywy oceniam swój egzamin maturalny jako jeden z bardziej stresujących, ale niestety łatwiejszych....

W tamtym roku jaka była afera bo kupa gówniarzy nie pozdawało matury - wystarczyło odebrać możliwość ściągania hehehe ale się śmiałem z debili. Każdy chce mieć maturę i studia, ale część nadaje się tylko do wyrzucania gnoju

ja na swojej maturze nie ściągałem - nie było takiej potrzeby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MATURA

Z Okazji matury widziałem nawet dziś promocję w sklepie komputerowym na al legionów koło Asaja 10% dają na kązdy Laptop

Kurde co się porobiło ale to wiosna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MATURA

Także uważam że teraz matura to nic wielkiego, ot taki sobie egzamin. No ale takie czasy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MATURA

"ot taki sobie egzamin" ale decydujący o dalszym życiu! :)
Powodzenia wszystkim!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MATURA

No wiesz, o dalszym życiu decyduje nie tylko matura.;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MATURA

Ot taki egzamin to idź i go napisz !!!

Było fajnie, szybko poszło i w miarę dobrze :) Pozdro dla reszty maturzystów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MATURA

jest prosty - pisałem, zdawałem, wiem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MATURA

Zastanawiam się jaka w tym roku będzie afera z maturami ?:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MATURA

Aha i do końca nie zgadzam się z tym,że obecna tzw. nowa matura jest łatwa...Wapie ,żeby ktos z niej uzyskał powyżej 98%, o 100% nawet nie wspomne. Wcześniej stawiali oceny celujące,dziś to jest nierealne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MATURA

*Benia* ,ale dzisiaj macie amnestię i wystarczy 30% możliwych do uzyskania punktów żeby zdać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MATURA

macie moze jakas strone internetowa z zestawami z matur i jakies ewentualne odpowiedzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MATURA

matura.gazeta.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MATURA

oke lomza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MATURA

adnośnie swojej - jestem zdania że matury to najprostsza rzecz jaka może czekać w tych śmiesznych szkołach. Niejedna klasówka była dziesiątki razy trudniejsza.
Nie trzeba się uczyć żeby maturę zdać!

A tak a propo. Matura to pryszcz przy egzaminach zawodowych - one za miesiąc. POWODZENIA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MATURA

sprawdz w jutrzejszej wyborczej oni powinni miec odpowiedzi dzis raczej nieznajdziesz nigdzie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MATURA

Autor: makmarc (---.lomza.mm.pl)
Data: 04-05-07 13:03

Ot taki egzamin to idź i go napisz !!!

Było fajnie, szybko poszło i w miarę dobrze :) Pozdro dla reszty maturzystów


Chętnie, po raz drugi gdyby była taka możliwość;) Musze Ci powiedziec że w życiu bywają o wiele trudniejsze egzaminy na sesjach, ale swoje przeżyjesz i będziesz miał porównanie za ładnych kilka lat:))

Maturę swoją wspominam bardzo miło - trzeba było się sporo uczyć, żeby z sensem napisać wypracowanie z j. polskiego, a potem na maturze ustnej orientować się we wszystkim bo nie wiedziało się z czego przyjdzie odpowiadać, jakie pytanie się wylosuje, a dziś gotową prezentację maturalną można sobie poprostu kupić :( ...ech co za czasy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MATURA

Prosz bardzo
poziom podstawowy:
http://www.dziennik.pl/files/2007-matura/polski/polski_pp_rozw.pdf

poziom rozszerzony
http://www.dziennik.pl/files/2007-matura/polski/polski_pr_rozw_a.pdf



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MATURA

hehe ja mature mam za sobą od jakiegoś czasu i tak na prawdę ten egzamin wydaje się łatwy w porównaniu z tym,co ma się na studiach w czasie sesji :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org