sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dziku - Łomżyński artysta

Witam !

Zwykły chłopak z Łomży, z pozoru nikt ciekawy, a jednak. Codziennie przychodzą e-maile od słuchaczy. Liczba wizyt na stronie przekroczyła 1400. Łomżyński artysta reprezentuje Łomże na koncertach miedzy innymi z: O.S.T.R'em, Ziperą (same sławy). Należy się szacunek dla tego pana bo zwykły szary chłopak pokazał że potrafi coś osiągnoć. Nie dawno nagrał już drugi nielegal (album) który jest do pobrania na stronie www.dziku.jo.pl/

Wszyscy którzy by chcieli wiecej wiedzieć na temat Dzika zapraszam na = www.dziku.xt.pl naprawdę gorąco polecam = przesłuchajcie co potrafi. Pozdrawiam



Prosze o nie pisanie postów nie na temat i bez sensu. - dziękuję



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziku - Łomżyński artysta

Ale reklama a ja powiem też o chłopakach może o nich nie słychać w łomży ale za to poza granicami są sławni nagrywają płytę w studiu w Niemczech w Bremen i dla Polonii niemieckiej są znani ja łomżyniacy więcej tutaj www.zespolmix.pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziku - Łomżyński artysta

Ten Twój dziku już się tu kiedyś popisał na tym forum

może i ładnie składa rymy, ale tu pokazał, że to kupa gnoja bez kultury

no i wszystkim chciał wcisnąć te swoje rytmy, aż skumał, że każdy leje na to

Ty następny? jak chłopak jest dobry to się wypromuje przez muzykę, a nie reklamowanie go gdzie się da

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziku - Łomżyński artysta

To jest dobre i temu to zreklamowałem zebyscie mogli ocenić jak wam sie to poddoba.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziku - Łomżyński artysta

doceniam chłopaka ;>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziku - Łomżyński artysta

Tommek fajnej nuty słuchasz buheheheheheb

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org