sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A gdzie wierność?

Gdzie hasła kibiców "Szczęśliwi gdy wygrają- wierni gdy przegrają" Kibicują dla zarządu, czy dla chłopaków, którzy walczą mimo wszystko dla chwały Łomży? A może "kibice" kibicują sobie, może "kibice" są dla samych sobie? Może "Delta" ich nie przygazowała, a może Policja się po nich nie przejechała? (a to już by po polityce było) Ja widziałem prawdziwych kibiców - bez haseł, bez megafonów, to są ci ludzie którzy na piechotę przeszli przez pół miasta, aby zobaczyć mecz, bo fajna pogoda była. A paru "dzieczaczków" się rozpłakała, że zarząd klubu nie pozwolił im się pobawić, no bo i "Delta" i Policja stała za drogą, a tu nie było kogo bić. Tego panka z megafonem nie powinni wpuszczać na mecze, bo i megafon jak i jego partia cienko piszczą, a to i sam ma ciemną przeszłość (nie było wieśniaków na PKS to się paru lujom nożyk wbiło ") pięć piw proszę" szkoda, że wąsika kwadratowego pod nosem nie ma, ale to rodzinne.
Wiwa Zarząd, wiwa Policja, tym Panom co ze stojaka i z megafona spływa - dziękujemy!

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzie wierność?

A jeśli na tym forum jest Administrator to przydałoby się usunąć tego człowieczka pseudonimem 'czuubek' bo to już przestało robić się śmieszne jakie to ma ciągle ciekawe rzeczy do przekazania.

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzie wierność?

Pontifex Mal - łan powód co by mnie zblokować? Konstruktywnie i sam spadam.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzie wierność?

"Ja widziałem prawdziwych kibiców - bez haseł, bez megafonów, to są ci ludzie którzy na piechotę przeszli przez pół miasta, aby zobaczyć mecz, bo fajna pogoda była" - można by było to wyrazić jednym słowem: sezonowcy, piknikowcy... I na pewno dzięki temu, że przyjdzie paru takich od święta na mecz, pestki podłubie, tyłki pogrzeje i jeszcze będzie narzekać czemu to piłkarze ciągle nie wygrywają zawodnicy będą lepiej grali. Za jedno Cię człowieku podziwiam: dobrałeś nick odpowiedni do ilorazu swojej inteligencji.

ŁKS ŁOMŻA !!! !!! !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzie wierność?

łan powód co by mnie zblokować? ---
\mi się wydaje że tym powodem mogło by być to, że twoje posty i tematy(niektóre)służą tylko i wyłącznie, temu aby powyzywać, oczernić i pośmiać się z wybranej osoby(w tym przypadku Pontifex Mal.)
Szukasz dziury w całym... dziwie się, co zrobiła ci ta osoba, którą chcesz tak"zmieszać z błotem"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzie wierność?

tyku dobrze to ująłeś: WYDAJE CI SIĘ

chyba Malaczek pierwszy najechał na czubka co? czubek w swoim pierwszym poście nie zrobił osobistej wycieczki do nikogo

opisał tylko pewne zjawisko - bardzo trafnie to ujął, popieram go w 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzie wierność?

Nie nie jadę po nikim, patrzę i się dziwuję nad naszym losem, a byli sezonowcy " że przyjdzie paru takich od święta na mecz, pestki podłubie, tyłki pogrzeje" , kiedy ty brachu w piaskownicy z kolegą twojej mamy byłeś omawiany, tak byli sezonowcy, i flaszkę wypili, i konserwą zagryźli, krzyknęli "sędezia kalosz", pośpiewali "gramy sobie równo, dla Łomży dwa punkty dla, a dla gości g..ówno", szalików się nie paliło, bo było ciepło (młodzież teraz taka chorowita, że przy 20 stopniach ciepła muszą twarz zasłaniać - hłe), i ochroniarzy nie było potrzeba. A teraz "prawdziwy kibic - pięć piw proszę, w mordę chama z przeciwnej drużyny, nie wstydzę się swoich poglądów i siebie dlatego odważnie zasłaniam twarz szalikiem i kapturem - a co bo ja "kibic" ?. Taka nasza "cywilizacja" i za to się wstydzę. "Hay 5 piw proszę i swoją twarz jako bohater i bez żenady bo jestem pan szalikiem zasłnię-niech wszyscy wiedzą jaki jestem odważny, zza szalika i kaptura wszyscy mnie poznacie".

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzie wierność?

ty czubek twoj login mowi wiele o tobie nie masz pojecie co sie dzieje na stadionie nie wypowiadaj sie. Nie byles w zyciu na meczu na zjezdzie a jak byles to kilka razy jako piknik zobaczyc co tam sie dzieje wiec chociaz nie osmieszaj sie nazywajac kogos sezonowcem. Mądrość swoją wylewasz zza monitora ?? przyjdz na mlyn i powiedz to prosto w twarz a nie krzyczysz i sie napinasz przez neta .... Doping był to się nie podobało nie ma to jeszcze gorzej ?? Jak macie to nie szanujecie jak brak to dopiero sie widzi co sie stracilo ??
uwiez twoje durne posty nic nie zmienia i kibice sami podejma decyzje jak czy i kiedy bedzie prowadzony doping wiec nic wam do tego i skonczcie o tym dyskutowac na forum bo ani to miejsce ani na to czas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzie wierność?

czub pojęcia nie masz o kibicowskich sprawach to sie nie odzywaj. Dlaczego jest tak, że ktoś kto nic nie wie na dany temat najbardziej szczeka i sie wymądrza? Nie chodzisz na mecze, ale na forum to jesteś najmądrzejszy. Jeżeli nawet chodzisz to pewnie zabierasz ze sobą kilo pestek. Obyś się nimi udławił. 4lomza to ostatnimi czasy konfidencki portal, pewnie z chęcią byście porobili kilka zdjęć danych osób i donieśli posłusznie na ko(mende). Pierwszy i ostatni mój post w tym i podobnych mu temacie. Szkoda na was czasu. CHCWD czub i van_loosen. Uważajcie na siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzie wierność?

Dobry dzisiaj był doping za ogrodzeniem. Myślę, że nasz protest dał kilku osobom mocno do myślenia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzie wierność?

No i jeszcze troszkę ortografii by się przydało nauczyć. Na klawiaturze (tam przed ekranem jest taka deseczka, z literkami i cyferkami - służę słowniczkiem ortograficznym, a i instrukcją obsługi klawiaturki) , a nie pyszczyć. Już się położyłem na podłodze, w piwnicy, aby zniżyć się do waszego poziomu.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzie wierność?

czuubek co ty pierdolisz? sie zastanow ze 3 razy co piszesz;/ po *** bylo taki ******** temat zakladac ;/ nie wiesz o co im chodzilo to nie pisz qrwaaa ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzie wierność?

czubek i van looser wyglądacie mi na pedałów. Tak jak już ktoś wyżej napisał - lepiej uważajcie na siebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzie wierność?

ŁKS gol no kocham cię, a gdzie się umówimy? Ja proponuję tfoją bezgraniczną łaczkę prześwietnej inteligencji, w której widzisz bezgraniczne samouwielbienie narcyzmu umysłowego swej inteligencji graniczącej niemalże z osiągnięciem podobnym, co bym się nie mylił, nirrwany. Kumasz czaczę?

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzie wierność?

Dobra dzieciaku skończ pisać farmazony i zakładać idiotyczne tematy bo tylko zamęt siejesz. Gdzie jest admin? Zablokować tych pseudokibiców - pestkodłubaczy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzie wierność?

bueheh

5:0 dla czuubka ;)


'Farmazon - etymologia słowa - z franc. maçon murarz; mason'; -kalka ang. freemason 'wolnomularz' wolnomularz) - dawniej określenie liberała, niedowiarka, wolnomyśliciela, jakobina; gwar. oszust, szalbierz.

Także osoba, która wykorzystuje czyjąś bezradność by ją oszukać lub zakpić niej. Obecnie w języku potocznym określenie oznaczające nieprawdziwe lub nieistotne rzeczy; głupstwa, brednie, androny


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzie wierność?

mam uważać na siebie? bo co? zza monitora mnie straszysz gnoju jeden z drugim?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzie wierność?

Floorek, ja z nikim nie rywalizuję, ale puenta jest niezrozumiała dla "ŁKS gola".

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzie wierność?

dzieci - SPAĆ!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzie wierność?

A gnoju to sobie szukaj na podeszwie swoich chodaków koleszko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org