piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Projektowanie wnętrz

Mam małe pytanko : możecie polecić kogoś, kto nieźle projektuje wnętrza mieszkalne, a przy tym jest w miarę terminowy? Chodzi mi o kogoś, kto wyczaruje coś klimatycznego, ale niekoniecznie za masę kasy. (Mam na myśli nie tyle honorarium, co wydatki na wykończenie, meble itp.)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie wnętrz

Poczekaj, popołudniu napiszę Ci numer do pewnej Pani, nie chce jej robić reklamy, ale jest niezla, i uznana nie tylko u nas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie wnętrz

Mam tylko jedną uwagę: do projektowania wnetrz nie potrzebne sa uprawnienia. Sam znam ze trzy osoby, które się tym zajmuja a nie kończyli studiów architektonicznych. Te projekty które robią , w porównaniu do projektów wnętrz prawdziwych to są zaledwie aranżacje. Cena jest akceptowalna dlatego że to nie ma nic wspólnego z prawdziwym projektem wnętrz. Przeważnie są to przerysowane z katalogów łazienki, kuchnie i inne wnętrza dostosowane do mieszkania zamawiających. Nie ma rysunków szczegółowych, nie ma pomysłów użycia różnych faktur, farb efektowych czy elementów podwieszeń. Dobierają jedynie płytki, kolory i posadzkę i już. Jeśli chcesz aranżacji, nie masz własnego zdania i potrzebujesz kogoś kto zdecyduje za ciebie - bierz "projektanta" bez dyplomu. Jeśli chcesz pomysłu, autorskiego rozwiązania, niepowtarzalnego wnętrza, z rysunkami szczegółowymi i detalami dla wykonawcy ( gdzie są określone wszystkie mocowania, typy włączników elektr. rodzaje opraw halogenowych, rozwiązania prowadzenia instalacji wentylacyjnych, zabudów urządzeń kuchennych oraz dodatkowo wizyty na miejscu codziennnie (żeby sprawdzić wykonawcę i wprowadzić poprawki autorskie) ) to musisz wziąć Architekta. Z dyplomem, z doświadczeniem i zdjęciami z poprzednich realizacji. Najlepiej poproś o jakieś 2-3 przykładowe projekty i sprawdź co w nich jest. Mój znajomy zamówił "projektanta" , było tanio , gościu dobrał płytki , kolory i zniknął. Potem same problemy : płytki w łazience trzeba było docinać na 2 cm bo źle wymierzone, kolor fugi wybierał sam, urządzenia też sam, rodzaj farb - sam, w pokoju umieścił mu 20 halogenów- jest jak na lotnisku. Nie wspomnę o rachunkach za prąd. Zasilacze od halogenów trzeba było chować we wlasnym zakresie. W sumie sam mógłby to wymyśleć bez projektanta i bez wydanej kasy. Tylko że było tanio to sie skusił. Zajrzyj do projektów, bo to że ktoś jest uznany...Milion much jje g..., czy to znaczy że ja też mam to wybrać ? :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie wnętrz

frotko,gizmo wyklarowal temat i wiesz czego mozesz oczekiwac,a czego nalezy wymagac.osobiscie nie posiadam wiedzy o architektach wnetrz dzialajacych na rynku lomzynskim.wiem o osobach parajacych sie tym zajeciem i mozna ich nazwac dekoratorzy wnetrz o ambicjach architektow.
pare dni temu szukalem pracownikow i zajrzalem do ogloszn jest anons,iz jakis architekt i to wnetrz szuka pracy.sprawdzalem dzis i na trzeciej stronie
tego portau w dziale praca nadal jest.moze ci pomoze.
poczekaj na numer od makmarca,prawdopodobnie chodzi mu o grazyne.
robi dziewczyna w tym juz zzzzzzzzzzz chyba 15lat? to wie co robi?i byla zawsze ¨zawalona robota¨
pozdro i powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie wnętrz

frotka napisała - cyt: Mam małe pytanko : ...................................................................., a przy tym jest w miarę terminowy?

Ja-snie-Pan w odpowiedzi pisze .... cyt: "poczekaj na numer od makmarca,prawdopodobnie chodzi mu o grazyne.
robi dziewczyna w tym juz zzzzzzzzzzz chyba 15lat? to wie co robi?i byla zawsze ¨zawalona robota"
Doskonale to ujęłeś......zawsze zawalona robotą....., zawsze nieterminowa.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie wnętrz

Jeśli chodzi o urządzanie wnętrz to fajny blog to https://designiwnetrze.pl/ tutaj macie artykuły w których znajdziecie porady i ciekawostki oraz wskazówki i inspiracje. Zerknijcie bo warto znać takie blogi. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie wnętrz

Aby znaleźć najbardziej stylowe i modne tapety, odwiedź stronę https://kith2kin.pl/kategoria-produktu/fototapeta/geometria/ i wybierz jedną z wielu opcji dostępnych na wyciągnięcie ręki. kith2kin sprawia, że kupowanie tapet jest łatwe i wygodne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz to jest wspaniała sprawa!!! Marzę, aby pracować w tym wspaniałym zawodzie.
________________________
http://pisaniepracmagisterskichkatowice.pl/prace-magisterskie-z-poloznictwa/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie wnętrz

Za dobry projekt wnętrz na pewno warto zapłacić. Wysokiej jakości projekt po prostu musi kosztować!
________________
PraceMagisterskieWroclaw.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie wnętrz

Jakie są korzyści z montażu listew przypodłogowych https://e-interior.pl/sztukateria/listwy-przypodlogowe/? Czy istnieją alternatywy dla tradycyjnych listew przypodłogowych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org