piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odstające uszy

Czy znacie moze jakiegos dobrego chirurga plastycznego jezeli chodzi o odstajace uszy??? To moj adres email : uleczka450@wp.pl z gory dzieki i pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odstające uszy

ty najpierw sprawdź, czy twoje uszy to nie jest nieodwołalna część twojej urody, a na chirurga masz czas. Masz na imię Ula jak się domyślam, a nie pinczerek.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odstające uszy

Czuubek dobra porada, ja jeszcze bym dorzucił wizytę u psychologa.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odstające uszy

bądz jak ten van gogh i se uszy obetnij hehe
zart taki mały

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odstające uszy

OBETNIJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odstające uszy

ulaula
pamietaj jedno: miłość jest ślepa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odstające uszy

Nie patrz na uszy,uszy nie są najwazniejsze. Ważne co masz w główce i w serduszku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odstające uszy

A w główce pusto…



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odstające uszy

przyklej kropelka moze sie zrosnie i niebeda juz odstawac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odstające uszy

Takie komentarze to sobie zostawcie dla siebie jak nie zrozumieliscie pytania:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odstające uszy

znam takioego czarka, ten to ma dopiero uszy jak słon, a jak sie obraca to robią taki wiatr ze jak ktos stoi obok to nnie ma mocy zeby sie nie przewrucil
to jest kat konkretny, niedosc ze uszy lipne to jeszcze morde ma jak nie wypał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odstające uszy

Znam historię jednego dziecka, które z powodu odstających uszu nazywane było Radar. Rodzice zdecydowali się pomóc dziecku i dziecko zostało zoperowane. Efekt? Po operacji nazywane było: Przeszczep i Frakenstein. Zastanów się, więc Skarbie czy warto. Może zmień fryzurę, zrób trwałą, są teraz ładne opaski modne, operacja to ostateczność :o)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odstające uszy

ulaula moja kuzynka też miała bzika na punkcie swoich uszu. Zrobiła operację i doszła do wniosku, że niepotrzebnie, bo odstające uszy do niej pasowały. Też miałam taki mały problem z moimi, ale to się da bez operacji poprawić.
Po pierwsze nie zakładaj włosów za uszy - jeśli tak robisz. Po drugie na noc zakładaj sobie opaskę na głowę, tak, żeby przycisnąć do niej uszy. Ja tak robiłam i po 2 tygodniach ładnie się "przyklepały". Szkoda pieniędzy i zdrowia, żeby się ciąć z powodu głupich uszu... Łatwo można to zatuszować zmieniając fryzurę.
Pozdrawiam

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odstające uszy

Miś uszatek miał z tym problem i zgłosił się do prosiaczka ;-)) no i to pomogło :-))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odstające uszy

Ulka, to nie złośliwość, to życie, za dwa, trzy lata będziesz żałowała operacji plastycznej, a to się nie wróci. Podejrzewam, twierdzę, że te "wahlarze" stanowią nieodłączną częśc twej urody. A jeżeli ktoś ma do tego uwagi, wątki i coś tam jeszcze - to twierdzę, że ma za duży, język, a tam trzeba już nie chirurg-plastyka, a rzeźnika.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odstające uszy

Ja jestem nastolatka wiec trwaly sobie nie zrobie jak ktos nie mial takiego problemu to nie wie na czym on polega zreszta to nie jest jakas wielka operacja tylko zabieg i to wcale nie jest czescia mojej urody to mnie szpeci a zreszta nie tylko o urode chodzi chodzi o moje samopoczucie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odstające uszy

Orientujecie się ile kosztuje taka operacja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odstające uszy

Jedno ucho 2000 zł.Dwoje uszu 3500 zł. W zależnosci od tego gdzie również robisz chociaż nie sugerowałbym się jedynie ceną. Warto jest zdecydować się na profesjonalny ośrodek w którym będziesz miała pewnośc,ze operacja zostanie przeprowadzona dobrze i że nie zrobią Ci krzywdy.....

Sugeruję zajrzeć sobie na stronę:
http://clinicadermatologica.pl/zabiegi/korekta-uszu/

Poczytasz sobie o operacji więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odstające uszy

Może z kimś jeszcze o tym przedyskutuj? Na pewno jest to Twoim utrapieniem, sądząc po tym co piszesz, jednak czasem nam się tylko wydaje,że mamy coś brzydkiego a to po prostu jest oryginalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odstające uszy

Wiesz takie rozmowy nie zawsze cokolwiek dają. Jesli ktos ma wielki kompleks to nie wiem czy przedyskutowanie go coś da. Wiadomo, że czasami pomoc psychologa jest nieoceniona, jednak z drugiej strony operacja nie jest ani skomplikowana ani droga.

Sam poddałem się zabiegowi w tej klinice w Katowicach
https://klinikamagnuccy.pl/operacja-plastyczna-uszu/

Noszenie opaski po zabiegu było trochę wkurzające ale nie zaluje bo efekt jest bardzo dobry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odstające uszy

Uszy to jedna sprawa, ale dużo ludzi ma też problem z nosem. Jeśli chcecie poznać sposoby na zmniejszenie nosa, poczytajcie sobie artykuł, pod linkiem https://epolka.pl/sposoby-na-zmniejszenie-nosa-jak-zmniejszyc-zwezic-nos/, gdzie opisano też sposób bez skalpela.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org