środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
to tylko ściema

Czytając dzisiejsze ogłoszenia odnośnie pracy zamieszczone w www.4lomza.pl dochodzę do wniosku, że podawanie tych ogłoszeń to jedna wielka ściema.
Osobiście złożyłem swoje cv do wielu "pracodawców" i przeszedłem liczne rozmowy kwalifikacyjne. Każda kończyła się zapewnieniem, że kwalifikacje mam właściwe i lada dzień odezwą się. Oczywiście nic z tego.
Ja jednak mam to głęboko w dupie, bo pracę i tak znalazłem, rzecz jasna, że nie w Łomży.
Obserwując tych łomżyńskich wyzyskiwaczy należy stwierdzić, że kombinują na wszystkie strony. Jak nie praktykanci, to uczniowie lub absolwenci. Ogłoszenia do gazet, internetu czy nawet do biura pracy dają dla jaj. I niech się dziady gonią. Wolę pracować w pobliskiej mieścinie niż dorabiać tych złodzieji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to tylko ściema

Tak trzymać i nie zmieniać zeznań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to tylko ściema

Takich jak misiaczek nam potrzeba aby inni odnieśli sukces

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to tylko ściema

po prostu misiaczek przedstawil zbyt wysokie wymagania finansowe ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to tylko ściema

najlepszy jest typ co szuka kierowcy busa od zaraz, pilne itp. ogłoszenie pojawia się co kilka tygodni typ jest jakiś pojeb.any nie chce powiedzieć jaka to firma, gdzie jest a oprócz doświadczenia jako kierowaca wymaga studiów, kursów i hu.j wie czego (tak naprawdę chodzi o piekarnie) :D

te ogłoszenia w większości są beznadziejne bo pochodzą od lokalnych biznesmenów hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to tylko ściema

to fakt nawet poszukując ekspedientki do sklepu za marne 600zł netto wymagają ch*j wie czego. błazny

mój świat - moja muzyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to tylko ściema

do Floorek -ja nie przedstawiłem wysokich wymagań finansowych ,tylko ci nasi "biznesmeni łomżyńscy"za 600zł netto chcieli by ,żeby człowiek najlepiej pracował 24h na dobę ,nic nie mówił i cały czas trzymał im palec w"du....", a wystarczy na niektórych popatrzeć to i z wyglądu i z wykształcenia nie nadawali by się nawet do łopaty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org