środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szukam przyjaciolki

Od jakiegos czasu poszukuje mojej przyjaciolki ze szkoly podstawowej. Nazywala sie Marta Piascik, mozliwe, ze zmienila nazwisko. Byc moze ktos z jej dalszej rodziny wie co sie z nia dzieje i nza jej adres i numer telefonu. Czekam z niecierpliwoscia na kontakt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam przyjaciolki

Jeśli była Twoją przyjaciółką to powinieneś znać jej rodzinę czy też znajomych. Zapytaj ich. Powodzenia w poszukiwaniach, pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam przyjaciolki

A spruboj zamiescic podobne ogloszonko w nowym serwisie Wyborczej w kaciku "Odnajdzmy sie".
Tu masz adres:
http://www.dwukropek.pl/0,71293,3096513,0,Towarzyskie___Odnajdzmy_sie,149-236.html

Powodzenia,
wychu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam przyjaciolki

Dzieki wszystkim. Znam troche rodziny z jej strony, aczkolwiek ona jest jedynaczka. Znam jej adres i wiem ze nadal mieszka pod nim przynajmniej jej mama. niestety nie mam odpowiedzi na list. Nie udalo mi sie rowniez znalezc jej numer telefonu w internetowej ksiazce telefonicznej, chyba niezbyt dobrze dziala.
Jakkolwiek dziekuje Wam za porady i napewno z nich skorzystam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam przyjaciolki

Podaj jakies blizsze dane na temat tej przyjaciolki. Naprzyklad rok urodzenia i okolice zamieszkania.

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam przyjaciolki

TASMAN, gdybym wiedziala gdzie ona teraz mieszka...sama bym ja pewnie znalazla, jej rodzina mieszka w Lomzy. Marta urodzila sie tak jak ja w 1978 roku, wiec obie mamy po 28 lat.

milego dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam przyjaciolki

Cześć. Wiem kogo szukasz. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Ta osoba nie zmieniła nazwiska (jeszcze) i nadal mieszka w tym samym miejscu. Często o Tobie myśli i bardzo chciałaby się z Tobą zobaczyć. Już od dawna chciała Ciebie odnależć ale słyszała że wyjechałaś więc postanowiła zaczekać z nadzieją że kiedyś się jeszcze spotkacie. Pewnie zastanawiasz się skąd to wszystko wiem :)

Pozdrawiam Cie serdecznie
moja PRZYJACIÓŁKO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam przyjaciolki

Martita jesli jestes tym kim sadze, ze jestes podaj jakies szczegoly z przeszlosci, ktore potwierdza Twoja tozsamosc prosze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam przyjaciolki

co za niesamowita historia - znalazly sie po latach dzieki forum 4lomza. powinni o tym napisac w chwila dla ciebie, tinie itp.


:)



a na powaznie to gratuluje.

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam przyjaciolki

Aniu kochanie to naprawdę ja. Nie wiem co mam Ci napisać żeby Cię upewnić. Może to że w szkole podstawowej siedziałyśmy w jednej ławce, przepisywałam od Ciebie prace domowe, moi rodzice są rozwiedzeni. Mam nadzieję że to wystarczy. Jeśli chcesz to wejdż na randki na o2 mam tam swój profil pod nickiem martita znajdziesz tam moje zdjęcia.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam przyjaciolki

martita może pójdziemy na piwko? :)

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam przyjaciolki

TASMAN nie znam Cię więc nie mogę iść z Tobą na piwko. Ja nie umawiam sie w ciemno. Poza tym nie rozumiem skąd się wzięła taka propozycja z Twojej strony, nawet nie wiesz jak wyglądam.
Martita

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam przyjaciolki

Droga przyjaciółko wiem że szukałaś mojego numeru oto on: 880 871 986
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam przyjaciolki

hehhe dobry kawałek ten topic:)

TASMANA popieram - trzeba łapać życie za rogi. jak juz wiadomo że masz 28 lat to nie jest źle:)

w Tinie powinni napisać o wykorzystywaniu internetu w godzinach pracy ---> Autor: martita (---.doplaty.gov.pl) :)

a tak na poważnie to miłego spotkania koleżaneczki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam przyjaciolki

Dzieki wszystkim za "ciekawe" komentarze. Szczerze mowiac nie sadzilam, ze to podziala, ale to prawda dzieki Lomzynskiemu forum odnalazlam przyjaciolke.
W naszym zyciu napewno wiele sie zmienio i opowiemy sobie wszystko za jakis czas oko w oko:))

Milego pisania, jeszcze kiedys tu wpadne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam przyjaciolki

Martita no nie bądz taka, chce ci postawić chłopak piwo a ty co? wolisz randkować z innymi na o2 niż ze swoimi???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam przyjaciolki

Zajrzałam na o2, Fajne to gratuluję.Ładny piesek.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam przyjaciolki

Az lezka sie w oku kreci :P

tasman - masz juz jej numer, to dzialaj ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam przyjaciolki

Bardzo śmieszne fLoorek.... Niestety jestem już zajęta.
Miło było tu zawitać niestety muszę znikać :) bo z czasem u mnie krucho. Mam dużo pracy więc sami rozumiecie. Ale bardzo się cieszę że podano mi namiary na te Forum bo dzięki niemu odnalazłam przyjaciółkę. Byłam tu pierwszy raz i może jeszcze kiedyś zajrzę. Pozdrawiam wszystkich
Martita

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam przyjaciolki

Do "fanka bocianka"
Nie wiem czy zauważyłaś kiedy ostatnio byłam na swoim profilu. To że go mam to nie znaczy że randkuję - żeby było jasne. Kiedyś go założyłam i tak już zostało. Poza tym mam chłopaka i innych nie potrzebuję. Miło że piesek sie podobał.
Pozdrawiam
Martita

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam przyjaciolki

OK. nie zauważyłam, ten mój post o randkowaniu nie był złośliwy ( taki żart) tak że rozumiesz? Pozatym wpadaj tu jak najczęściej i już teraz nas nie opuszczaj !!!!Miło mi było i życzę powodzenia, ( swoją drogą zaskoczona byłam tak dużą ilością uczestników tamtego forum pochodzących z Łomży ( no proszę jaki tan świat teraz mały) na razie lecę do pracy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam przyjaciolki

wzruszyła mnie wasza historia.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam przyjaciolki

Mnie też sie podobało hehe, i kroptoreklama strony w portalu, i numer telefonu i dyskrecja obu pań w zakresie sytuacji rodzinnej. Jakiż to bogaty temat się zrobił. Az się łezka w oku kręci ! Pozdrawiam. AM

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org