środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oświadczenia majątkowe naszych radnych...

Jestem na świeżo po lekturze oświadczeń majątkowych naszych radnych. Szczególnie zainteresowały mnie rubryki, gdzie radni wpisują posiadane nieruchomości i ich wartość. Tak więc, mieszkanie Pani Radnej Alicji Agaty Gołaszewskiej, o powierzchni 67,10 m2, Pani Radna wyceniła na 85.000 zł! Droga Pani Alicjo! Cena Pani mieszkania za m2 to zaledwie 1266,76 zł? Dziwne, bo wydawało mi się, że cena mieszkania w Łomży dawno przekroczyła grubo ponad 2000 zł za m2 (w ostatnim czasie nawet ponad 3000 zł). Ciekawa sytuacja jest również u Pani Radnej Edyty Śledziewskiej, której mieszkanie o powierzchni 48,52m2 według niej samej przedstawia wartość 70000zł! Ludzie, przecież to jest śmieszne!

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenia majątkowe naszych radnych...

Jeśli zauważyliście jeszcze jakieś paradoksy, piszcie.

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenia majątkowe naszych radnych...

Mnie to przerażają Diety naszych Radnych po 6 tys po ponad 8 tys :|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenia majątkowe naszych radnych...

Jan Jarosław Kozłowski - mieszkanie 73,24 m2 wycenił na 80564 PLN , tj za 1m2 po 1100 PLN. Kupuję w ciemno!!!! A swoją drogą zarabia niewiele więcej jak 900 zł. , to dostając dietę radnego trochę odżyje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenia majątkowe naszych radnych...

Czy ktos może wie ile wynosi miesięczna dieta radnego? Kiedyś obiło mi się o uszy że około 600zł, ale nie jestem pewien czy miesięcznie czy za posiedzenie RM?

Łomża- OSTATNI BASTION PÓŁNOCNEGO MAZOWSZA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenia majątkowe naszych radnych...

jebac huji jebac

co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenia majątkowe naszych radnych...

Panie i Panowie Radni! Chętnie kupię od Was wszystkie Wasze mieszkania! Dam 20% więcej, niż napisaliście!

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenia majątkowe naszych radnych...

I to są właśnie nasi radni . Banda kretynów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org