niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mam problem

Chodzi mi o podłączenie latopa do tv.Mam kabelek wyjście na tv i niby wszstko jest,ale w żaden sposób nie mogę uruchomić obrazu na tv.Przestawiałem coś w ustawienich graficznej(wyświetlanie monitor,laptop itp)nie wiem czy trzeba coś instalowac czy nic sie nie da zrobić....Z góry dzięki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam problem

Po pierwsze przestaw właściwości/Ustawienia /2 monitor czyli u ciebie Tv wciśnij dołączony jeżeli to nie pomoże włącz i wyłącz laptopa z podpiętym kabelkiem powinie podczas uruchamiania się laptopa pojawić obraz na tv do chwili logowania się do systemu potem musisz w opcjach prawy klawisz na pulpicie/właściwości/Ustawienia i tam dołączyć telewiozr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam problem

ale w tym problem że nie mam czegoś takiego,chociaż i tak dziękuję za wskazówkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam problem

jezeli w laptopie masz nie zintegrowana karte graficzna producent dolacza sterowniki (badz sciagnij je z neta) nastepnie powinienes miec klawisze szybkiego dostepu zazwyczaj wyrozniaja sie innym kolorem (2 przyciski w jednym)sprobuj przelaczy. pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam problem

w większości laptopów są specjalne guziki związane z laptopami: włączenie wyjścia TV, przyciemnianie - rozjaśnianie wyświetlacza i wiele innych. Takie niebieskie podpisy pod guzikami F1 - F12.
Aby je uruchomić klikasz odpowiednią kombinację: Fn-F5 (Fn jest tylko w laptopach)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org