piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pizzeria

Mam pytanie, czy otwarta jest dzisiaj jakaś pizerria a dokładnie czy ChilliPizza dzisiaj pracuje ??? dzięki z góry za odp. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Zadzwoń pacanie i sie zapytaj

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

hej otwarta jest osteria na mazowieckiej.pozdrawiam

macho

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

do 23 dzisiaj chili funkcjonuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

"duzy" dzięki za odpowiedz :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

***** pizze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

a bym zjadl, bym zjadl:D

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

w chili pizza raz mi się widelec wygiął bo pizza była taka twarda hehehe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

to sie ciesz :) ja przestalem zamawiac odkad 4 razy pod rzad dostalem niedopieczona z surowym ciastem :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Ja chyba też ostatni raz złożyłem u nich zamówienie. Brałem od nich pizze bo wychodziło taniej niż w innych pizerriach i pizza była nawet smaczna. Dzisiaj mysłalem ze zapłace dużo mniej niż w innych pizerriach, ale niee promocja się zmieniła ( jak zawsze na niekorzyść klienta) i zapłaciłem taka sama kwote jak w innych pizerriach, a znam lepsza w Łomży niż ChilliPizza, dlatego powróce chyba do starego lokalu i pizzy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

witam jak mozna pizze jesc widelcem i nozem to nie kotlet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Jacek...ja też niewiem jak można z widelcem i nożem... wygodniej w rękę:D
No ale rozumiem.... Jak ktoś ma kulturę w miejscach publicznych...Kawiarnie, itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

najgorsza jaka jadlem dotychczas w to pizza z margherity na pilsudzkiego NIEPOLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

wypada jeździc do Ostrołeki do New York Pizza... tam to mają ogromne koła, napój za free, za 5 paragonów następna ogromna gratis, dowóz za free...

w porównianiu do Łomzy to mają niebo

i czasami tak robię, że sobie tam pojadę i wezmę parę sztuk jak mam impreze. opłaca się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Tylko jak pamietam z czasow studenckich w wawie, to New York Pizza byla raczej marna, moze cos sie zmienilo. Ja tam wole pojsc do 4 por roku i zjesc sobie smaczna pizze w przyjemnej atmosferze, niz lapac byle co, bo promocja. Nie zywie sie pizza codziennie, a jak juz mam zjesc, to dla przyjemnosci, a nie zeby taniej bylo. No chyba, ze sie planuje wykarmic pizza jakas wieksza impreze, to moze i sie oplaca szukac ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Do "Dran". Wiesz przy wyborze pizzy nie kieruje się promocjami :), ale pizza nie odstawała od reszty i była szmaczna, a promocja jeszcze bardziej przechylila szale na jej strone. Lecz do pewnego momentu, ciasto było przypalone i wogóle. Wróce więc do starej pizerri tak jak ty czyli 4 Pory Roku :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

jedyna pizszeria w Łomzy ktora byla jakas wyrózniająca się to Diavolo sprzed paru lat, jak stal Włoch i kręcił ciasto na Twoich oczach. takie były poczatki, skladnikow nie żałowali

a tak w Łomży wszęzie to samo, ceny podobne, zero promocji

nawet te chwalone 4 pory roku, to ma raptem tyle, że CIe prowadza do stolika, pytają czy dla palących czy nie i mają buteleczki na stolach z olejami smakowymi do polewania. cenowo szału nie ma

natomiast co do ciasta i pizzy wogole to kwestia smaku - wszystkim nie dogodzi, ale mi zwyczajnie te z 4 pór roku nie smakują :/

rak w Łomyz pizzeri JAKIEJKOLWIEK ogólnokrajowej sieci. nawet polskiego DOMINIUM

wtedy Łomzynscy prywaciarze by musieli coś od siebie dać, żeby ich lokale były konkurencyjne

a tak marazm i wszędzie to samo. a może to zmowa właścicieli pizzeri łomżyńskich ?: >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

racja pizzerii z 10 (diavollo,margerita,chili,toscana,big red tomato,rampa,4 pory roku x 2,d'angelo x 2,ta na browarnej niepamietam nazwy) i tak naprawde lepiej zjesc normalny obiad w koronie czy cos smaczniej wiecej i taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Normalny obiad to ja mam smaczniej i taniej w domu ;) A tak powaznie, chyba po to jest roznorodnosc zeby kazdy sobie wybral. Masz ochote na pizze to idziesz do pizzerii, jak na co innego to wybierasz lokal, ktory to serwuje i tyle. Czy ktos tu traktuje wyjscie na pizze w kategoriach zwyklego obiadu? Chyba nikt sie tak na codzien nie zywi? ;)

Van_Loosen wedlug mnie jak to sie mowi, diabel tkwi w szczegolach wlasnie. I to ze lokal jest zadbany, czysty, ma przemyslany wystroj, z dbaloscia o kazdy szczegol to bardzo duzo. I osobiscie znacznie poprawia mi to komfort jedzenia :) I wlasnie dlatego chocby lubie tam chodzic, a nie zeby byl szal cenowy, chociaz uwazam ze drogo nie jest, sa drozsze pizzerie w Lomzy, o sporo nizszym standardzie moim zdaniem. Jak pojde sobie na pizze raz czy dwa w miesiacu, to naprawde nie zbawia mnie 2zl na rachunku, zreszta i tak zawsze zostawiam pare zl napiwku, chociaz przeciez nie musze.
Co do smaku, to jak slusznie napisales, kazdy ma inny gust i nigdy nie bedzie tak, ze kazdemu bedzie smakowala ta sama pizza.
Wracajac do cen, to warto pamietac, ze raczej nie ma czegos takiego jak gratis, wszystko musi byc wliczone w cene... Wiec osobiscie, wole zaplacic za dowoz jak zamowie na wynos, niz miec ten dowoz wliczony w cene, bez wzgledu na to, czy jem w lokalu czy poza. A ceny w takim Pizza Hut np raczej sa sporo wyzsze, niz w lozmzynskich pizzeriach o ile sie nie myle?

Jesli chodzi jeszcze o Diavolo, to z pewnoscia byla pierwsza. A czy nie zalowali dodatkow? Ja to inaczej pamietam... Na poczatku super, bo jest wogole pizzeria. Ale jak wkrotce potem zdazylo sie zjesc w Pizza Hut, to do Diavolo juz rzadko zagladalem, bo jakas strasznie sucha byla...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

podzielam wyrażona przez Ciebie opinie Drań

oczywiście niejesttak, że w Łomży mamy pizzerie 33 - ciej kategorii, gdzie szczury biegają między stolikami i w każdej jest tak samo. lokale są czyste, zadbane, urządzone znośnie

z gratisem tez masz rację - za wszytsko się płaci - nic za darmo nie ma. jednak jak by któras z pizzeri znacząco zjechala z ceną to po pewnym okresie czasu zarabiali by więcej bo sprzedawali by taniej ale wiecej. tak się nakręca koniukturę. a w Łomzy nikt sie nie wysila - wszędzie porównywalna jakośc i ceny. tylko że gdyby robili tak jak to ja opisałem to nie tracili by - zarabiali by swoje, ale końcowy odbiorca dostał by ten sam towar taniej

nie zgodze sie za to że w pizzeriach sieciowych ceny są wyższe. jedyny wyjatek to wymieniony przez Ciebie pizza Hut. ale dziś zamawiałem pizze w Wawie w TelePizzy i za 33 zl mialem: 2 x pizze 53 cm średnicy (!) - bo jest promocja "2 w cenie 1" , 1 litr Coli , dowóz za free. pizze były z 5 dodatkami. nie jakies tam margherity. wLomży za tą cene bys miał 2 lub 3 pizze wielkości płaskiego talerza stołowego, bez napoju i bez dowozu. to i tak w najlepszym wypadku. w najgorszym: pizza wilekości talerza stołowego z dostawą przez taksówke do domu

@anonimowiec: to cudo na Browarnej to "Savana" - nie mylic z mordownią na Piłsudzkiego koło "Zodiaka" hehhe

a gdzie jest BIg Red tomato w Łomzy? ja znam: Chili, osterie na Ks Janusza, D'angelo na Ks.Anny, coś koło pubu "Browarek", Savane, 2x 4 pory roku, Diavolo.

kiedys była jeszcze na Bema pizzeria Italiana. była to kwintesencja przeciętności jaki panowal i panuje w Łomży. ani ją polecać ani narzekać. zreszta juz jej nie ma:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

No to nieźle na pizzę i kino do OKI, na basen do Zambrowa, na zakupy i tankowanie samochodu do Białego. Nie no Q*** zajeb*** tylko się zagrzebać

MoJe ŻyCie To MentoR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

moze dozyjesz jeszcze czasów, że po zakupy do Piątnicy wypadnie jechac bo taniej hehehhe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Jezeli już piszecie o pizzeriach to jakie są wasze opinie o pizzy z Savany na Browarnej? Czy warto skosztować tej pizzy??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

sawana: mogliby zmienić przepis na ciasto. Jak dla mnie jest ono mdłe. Kawałek da się zjeść ale jak już więcej to błeee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

SAVANA na Browarnej - bardzo dobra pizza, dużo dodatków, bardzo niskie ceny, miła obsługa.

D'ANGELO na Mazowieckiej - również bardzo dobra pizza, super ciasto, gorzej natomiast z cenami... Duża CAPRICIOSA (sos, ser, szynka, pieczarki) to koszt 14 zł.

D'ANGELO na Księcia Janusza - ile razy nie zamówiłem tam pizzy, tyle razy była od spodu przypalona. Żałują dodatków.

CHILLI PIZZA na Długiej - gówno jakich mało. Chyba pierwsza pizzeria na tym świecie, z której pizzy po prostu nie zjadłem do końca, bo była tragiczna.

RAMPA - jednym słowem TRAGEDIA.

DIAVOLO - tak sobie. Da się zjeść.

CZTERY PORY ROKU (Al. Piłsudskiego, Al. Legionów) - kiedyś lubiłem, ale teraz nic specjalnego. Na dodatek podnieśli ceny.

BIG RED TOMATO - POLECAM. Bardzo dobra pizza, niskie ceny, darmowy dowóz do domu. Chwilowo są zamknięci, ale za tydzień znów startują.

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

A gdzie znajduję się Big Red Tomato?? I jeszcze może jakiś telefon albo strona internetowa?? z góry dzięki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Pizza w savanie jest dobra, przypomina mi taka domową pizze. Ceny ok.

Obudź mnie i czuwaj dopóki nie zasne...przy Tobie...:*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Dzięki bardzo za opinie chyba bede sie tak wkrótce stołował

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Juz wczesniej mialem zamiar napisac, ale po dzisiejszej porannej lekturze onetu mam co wklejac ;)
Ogolnie odnosnie sieci typu telepizza i inne, jasne, czasem warto skorzystac. Natomiast chce tu poruszyc inna kwestie. Jako, ze na forum czesto mozemy sobie poczytac pretensje do lomzynskich pracodawcow, w kwestiach zatrudniania i plac pracownikow, trzeba zauwazyc, ze jest jednak pewna granica ceny, po ktorej trzeba juz zaczac obnizac standardy i ciac koszty wszelkimi sposobami. Tu fragment art. z onetu o stazach, dotyczacy akurat wspominanej Dominium pizza:

"O tym jak "doskonałe" warunki proponuje się pracownikom w ramach umów-zleceń przekonałem się odpowiadając na ofertę dla kierowcy-dostawcy z własnym samochodem w firmie Pizza Dominium. Zapytałem o zarobki i sposób rozliczania benzyny.

- Wynagrodzenie wynosi 3 zł za godzinę netto podczas okresu szkoleń, później 3,50 zł plus za wyjazd w zależności od rejonu od 3 do 6 zł, dodatkowo napiwki. Jest to praca na umowę-zlecenie na początek, później możliwość podpisania umowy o pracę - odpowiedziała mi w mailu Mariola Wielgat z Pizza Dominium. - Paliwo we własnym zakresie - zaznaczyła.

Umowa skonstruowana po mistrzowsku: gdy mało wyjazdów - to i nędzna stawka za godzinę. Z kolei jak dużo klientów to trzeba bulić więcej na benzynę. Bylebyś dostawco za bardzo się nie wzbogacił."

I teraz zastanawiam sie jak to jest. Z jednej strony chcielibysmy dobrze zarabiac itd. A z drugiej brakuje nam w miescie wszelkiej masci sieci, ktore wykorzystuja ludzi w maksymalny sposob, zeby osiagnac zysk. Moze ten fragment pomoze w przemysleniu sprawy, czy faktycznie pizza w Lomzy jest zbyt droga. Moze i fajnie czasem skorzystac z promocji, ja osobiscie na dluzsza mete wole zeby bylo smacznie i przyjemnie. Mysle, ze przy cenach 12-15zl za pizze, na ktorej nie mozna narzekac na brak dodatkow, nie jest to wcale zla oferta. Dodam zreszta, ze przy czestych zamowieniach swojego czasu, czesto bez zapowiedzi dostawalem jakies gratisy, typu litrowa cola itp. wiec moze jednak niektorzy dbaja o klienta. A przeciez gdybysmy kierowali sie tylko tym jednym kryterium, to np na romantyczne randki chodzilibysmy do barow mlecznych ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Wezmy jeszcze pod uwage przerob takiej pizzerii sieciowej np w wawie, gdzie wciaz jest pelno ludzi + zamowienia na dowoz non stop. I mozliwosci lomzynskie, gdzie w lokalach poza wieczorami w niektore dni, jest raczej pusto dosc i ciekawe z jaka czestotliwoscia sa zamowienia na wynos? Podejrzewam, ze nie sa to raczej ilosci pozwalajace np. na zrealizowanie kilkunastu zamowien przy jednym wyjezdzie, a wiadomo ze z 1 pizza tam i z powrotem nikomu by sie nie oplacalo jezdzic niestety. Obnizka ceny tez pewnie duzo nie pomoze, bo ile mozna obnizyc z 12zl i na czym trzeba by oszczedzic?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Pozdrawiam wszystkich moich klientów i informuję iż otwieram nową pizzerię BIG RED TOMATO W ZAMBROWIE NA UL FABRYCZNEJ niedaleko basenu zapraszm Jacek Dybikowski-Właściciel pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Panie a czy pan w ogóle wie gdzie jest basen w Zambrowie?...rzeczywiście Fabryczna jest bardzo blisko basenu...Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

polecam pizze Dopio przy starym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Witam wszystkich moich starych klientow pizzerii Big Red Tomato i infrmuję iz niedługo otwieram pizzeriię w Łomży pozdrawiam jacek.d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

??

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

to ty miałeś jakiś klientów??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

była taka pizzeria w Łomży ? 0_o

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

też pierwsze słyszę...

nie ma jak to pseudoreklama na 4lomza :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

http://youtube.com/watch?v=bsGYcXwCjc4


Strong and proud, we'll survive the grief
Scream and shout, for what we believe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizza

chce zrobic 18-nastkę w pizzeri, dobry to jest pomysł? Którą pizzerie proponujecie dobrze by bylo zeby oprócz jedzenia były równiez jakies atrakcje czy znacie taki lokal?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Nie ma to jak Diavolo.... super pomysł i pizza świetna.

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

to zrob 18-stke w hatrricku ( nie wiem czy tak sie pisze), przynajmiej bedzie bilard i jakies telebimy, mecze czy cos , a pizzerie bedziesz mial na przeciwko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Autor: lomzaa (80.240.162.---)
Data: 26-05-08 13:45

Witam wszystkich moich starych klientow pizzerii Big Red Tomato i infrmuję iz niedługo otwieram pizzeriię w Łomży pozdrawiam jacek.d



i co?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Ostatnio byłem na wycieczce w Krakowie, raptem kilka dni. Głównie jadałem w knajpkach no i muszę się przyznać, że najcześciej była to pizza. Nie znałem w Krakowie miejsc godnych polecenia, ale z pomocą przyszedł mi ten ranking pizzerii dzieki mu udało mi się wynaleźć kilka lokali, gdzie serwowali pyszną pizzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Bardzo dobre pizze jadłam ostatnio w Szczecinie jak byłam u Teściowej. No wszędzie jadłam przeróżne pizze ale w pizzerii mają na prawdę tak pyszne że nie mogłam się oprzeć, a sosy mega czosnkowy najlepszy dla mnie. Teraz wiem gdzie będę zajadać się pizzą jak będę ponownie w odwiedzinach y teściowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org