piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ogłoszenia na 4lomza

Kilka tygodni temu spotkałem się z bardzo dziwną sytuacją. Dodałem na 4lomza ogłoszenie o sprzedaży mieszkania. Już po kilku godzinach zadzwoniła do mnie Pani i umówiła się, aby obejrzeć mieszkanie. Z ciekawości zajrzałem do Internetu i okazało się, że ogłoszenie się jeszcze nie ukazało! Wspomniana wcześniej Pani uparcie twierdziła, że numer telefonu ma "z ogłoszenia w Internecie"... Czyżby część dodawanych ogłoszeń wędrowała "na bok"?

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia na 4lomza

Może coś w tym być :) Ale co w ten sposób straciłeś? NIC.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia na 4lomza

większość ofert pracy w trafia w "dobre ręce". :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia na 4lomza

jak to co straciłeś ? ZAUFANIE - tego nie można kupić . o ile to prawda że nie zamieszczają wszystkiego....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia na 4lomza

Pewnie że nie zamieszczają wszystkiego a nawet przerabiają (ucinają) chodzi o to że dodałem ogłoszenie że poszukuje pracy i dodałem tez ze wykonam w/w prace dorywczo w domu ale ta druga czesc sie nie ukazała, powiedzmy ze chodzi o konkurencje dla spped'a a moje ogloszenie w sparwie uslug wcale sie nie ukazuja ;| bewnie trzeba kase zaplacic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia na 4lomza

Tasman - widocznie dales bardzo atrakcyjna oferte ;) pamietaj ze ogloszenie najpierw musi przejsc moderacje zanim trafi dla ludu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia na 4lomza

a co za rozinca kto od ciebie kupi te mieszkanie ?? dla mnie by to nie robilo zadnej roznicy :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia na 4lomza

nie martw sie. nie wszyscy to musza zrozumiec.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia na 4lomza

nie tak ze nie zamieszczaja, jestem moderatorem na zupelnie innym forum o tematyce motoryzacyjnej, mamy dzial sprzedazy jako komercyjny i ogloszenia tam, mimo ze ktos je wysle wczesniej, czekaja do momentu zatwierdzenia przez administratora, wiadomo mieszkan w Łomży brakuje, wiec zapewne zanim ogłoszenie poszło w eter dotarło do znajomych kogoś kto moderuje działem giełda, heh



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia na 4lomza

Moi rodzice tez tak mieli. Po 30 minutach ktos zadzwonił.

Teraz mieszkania sprzedają się jak świeze bułeczki, więc ludzie szukają różnych skrótów...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia na 4lomza

FIN a przyszlo ci do glowy, ze czym wiecej chetnych tym lepsze moga byc warunki transakcji i cena? Ogloszenie trafilo do znajomych, zeby szybko sie udalo kupic mieszkanie, zanim ktos cene podbije. Dla sprzedajacego to jednak jest roznica, nie sadzisz?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia na 4lomza

FIN do końca życia będzie mieszkał z mamusią, więc dla niego to żadna różnica.

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org