piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Randka w lomzy

Witam,

Zna ktos moze jakies ciekawe miejsca w lomzy gdzie mozna zabrac dziewczyne na randke?
z gory dzieki za sugestie.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

gór nie ma, morza też a nawet jeziora. ale miejsc i tak jest sporo. Porusz głową. pseudokino, spacer wzdłóż rzeki a nocy na nowy most, drogą do jednaczewiaka, forty, kilka klubów. trocje tego jest. ja tam zawsze mam gdzie iść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

jak już odpisałem w 2 postach to odpiszę i tu

komin elektrociepłowni - fajne miejsce i całą okolicę widać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

4 pory roku na Al. Piłsudskiego lub na Al. Legionów, ale w tym drugim gorsze jadło.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

Trochę zimno jest teraz ale romantyczne miejsce na spacer to np park przy komendzie albo spacer na nowy most :) Jeśli chodzi o lokal to zapewne jakas pizzeria ... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

Motel Zacisze też jest wart uwagi. Pokoje też na miejscu ;)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

do prawdziwej miłości nie potrzeba pokoju, wystarczy łóżko haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

Ty jasne najlepszym miejscem na randke jest wyrko, dzieje sie tam wiele ciekawych rzeczy i ludzie bardziej otwarci niz tam na jakims moscie he
z babkami odrazu na wyrko randkowac :D a nie tam jakies spacery nad rzekami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

"
Trochę zimno jest teraz ale romantyczne miejsce na spacer to np park przy komendzie "

Tak.. przy komendzie ;) a może tak komenda jest przy parku, co?


temu to tylko jedno w głowie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

fLoorek debilu a co niema parku przy komedzie ja pier co za pajac jest na przeciwko chyba wiadc jak lomze znasz pozatym ja bym proponowal diavolo kolo big stara na drugiej sali jest prawdziwi kominek przy nim jest stolik bardzo dobre miejsce i niedrogo!

KUPIE POLONEZA DO 800zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

Anonim18, zabłysnąłeś, bez dwóch zdań.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

biebrza :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

a ja bym zaproponował górkę za kościołem pw. Św. Andrzeja Boboli. W nocy te miejsce ma taki wyjątkowy nastrój. Widać pół Łomzy i całą Piątnicę oświetloną. Sam osobiście bardzo lubie te mijsce. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

i tak każdemu zależy na prokreacji ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

z tej miejscówki co się zwie HOLLYWOD w Piątnicy jest fajny widok tylko teraz tam łatwo się zakopać w błocie hehe i czasem pełno tam najebanych przugłupków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

anonim18 - czytaj ze zrozumieniem..


lol ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

te wszystkie miejscówki są tak oklepane ( knajpy), dobre dla 17 latków z samochodem ( forty, bona, jednaczewiak) albo mizerne, że poczułem sie w obowiązku napisać gdzie naprawde można pójść z panną i nie żałować:

"Czarny Kot" na ulicy Żabiej. Jadąc Spokojną ( od strony Piłsudzkiego) za zajezdnią MPK skręcasz w prawo, i potem jeszcze raz w prawo w Żabią. Lokal jest w domku jednorodzinnym. Na domku jest szyld podświetlany - nie przegapisz.

Żeby wejść dzwonisz dzwonkiem - wychodzi dziadek ( właściciel), mówi czy są miejsca i wprowadza Cię ma góre.

Polecam wejść po schodkach na poziom wyższy. Jets tam jeden stolik więc jak tam zabunkrujesz się z panną to nikt z dołu CI nieprzeszkodzi i nikt Cie nie zobaczy :) minus tego rozwiązania - pod sufitem zbiera się dym ze szlugów - można wyjść jak z wędzarki.

Knajpka ma swój klimat, całkiem inna od reszty w Łomży. To coś jak kiedyś "Dołek" na Rynku ( ale dziadzio nie puszcza metalu - o nie :P ). Parę lat temu było tam nawet ekskluzywnie bo mało kto wiedział o niej. teraz łazi tam dużo małolatów. ale to też w weekendy.

Spróbuj - panna się ucieszy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

jedz z dziewczyna na hoolywood albo na mogilki i wyciagnij swojego batona :D bedzie ucieszona albo przerazona :D

buahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

wieża ciśneiń też fajna miejscówka tylko ciężko namówić dziewczynę żeby tam się wspinała hehe

mogli by tam zrobić jakąś knajpę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

No jeśli ktoś szuka miejsca na randkę, to tę drugą połówkę raczej już ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

Zbyt dużeg wyboru nie ma, ale dla kogoś kreatywnego nie powinno być z tym większych problemów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

Ja z moim chłopakiem zawsze chodzimy do niego na chatę, wtedy się umawiamy kiedy rodziców niema. Po co marznąć na dworze kiedy można w cieple i przyjemnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

O 20 parę lat za późno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

Bądź kreatywny. Wymyśl coś, co ją zaskoczy i nie bierz pod uwagę dziwnych rad.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Randka w lomzy

piknik mozna zrobić <3

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org