czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??poporosze o konkretne wypowiedzi .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

miałem żaluzje nie narzekałem, mam rolety też nie nażekam, przy żaluzjach jest trochę problem z myciem ich np.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

ja wole żaluzje drewniane.ładnie wygladają i firanki nie trzeba wieszać ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

no właśnie sie zastanawiam nad drewnianymi nowy szyk mody;D NO ALE TEZ ŁĄDNIE WYGLADAJA ROLETY ALE ICH FUNKCJA ZABARDZO SIE NIE SPRAWDZA ,albo sa ściągnięte do końca lub zwinięte przed wścibskimi sąsiadami by nie zagladali do środka;D,A ZALUZJE MOZNA wroznej pozycji ustawic ijest git ale zonka chce rolety noi ciezko idzie sie dogadac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

Jak żonka chce rolety to bierz rolety ;D tak będzie najlepiej uwierz mi ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

Żaluzje co za problem zdejmujesz pod prysznic i schną rolet strasznie puszczają słońce i ciepło do środka jedynie ładnie wyglądają a żaluzje dobrze chronią od słońca,dają cień w niektórych firmach masz kolorowe nawet a i nie polecam drewnianych ładne ale mało skuteczne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

miałem rolety i nigdy wiecej ich nie założe, teraz mam żaluzje ISO i są dużo lepsze, tylko 2xdroższe od rolet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

hmmm mysle może zmienie sobie z rolet na drewniane żaluzke(pod jasne meble)
Teraz mam jasne rolety to strasznie światło przepuszczają ;/

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

Ja proponuję Ci rolety rzymskie. Wyglądają prześlicznie i Twoje okna nie będą wyglądały jak 99% okien w Polsce :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

ajakie sa to rolety rzymskie?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

Wpisz w google, jest tego pełno i w wielu kolorach. Moim zdaniem najładniejsze są kremowe i pasuja do każdego wnętrza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

Teraz oglądałam, chodzi mi raczej o białe. Mi osobiście bardzo się podobaja, ale to oczywiście kwestia gustu, a o gustach sie nie dyskutuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

Mam kremowe rolety rzymskie w salonie- jest to jedna z najgorszych decyzji. Po paru miesiącach zrobiły się bure, mimo częstego ścierania kurzu, Zaspokojają głod piękna, ale trzeba się nagminastykować, żeby wyglądały pięknie przez dłuższy czas.
Wolę drewniane żaluzje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

zdecydowanie rolety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

osobiscie polece rolety. niedawno zamawialem dla siebie . nie mam problemu ze sloncem . sa roznego gatunku rolety.lepsze i gorsze jakosciowo. nie warto zalowac paru groszy przy zakupie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

Ja na Allcool4u widziałam piękne drewniane żaluzje i uważam, że prezentują się one o niebo lepiej niż standardowe czy rolety. Nadają specyficznego uroku pomieszczeniu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

Można połączyć zalety jednego i drugiego produktu i zdecydować się na rolety dzień/noc. Z tego co się orientuje to Roletex ma je w swojej ofercie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

A ja mam rolety podciągane z dołu do góry (wałek na dole). Świetna sprawa.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

Jak rolety to tylko w firmie carpexim,od lat działają w Łomży,sprawdzona firma a nie jakieś wynalazki,rolet nie wymienia się aż się zepsują tylko jak się znudzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

Żaluzje to przezytek załóż rolety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

podstawowe pytanie, zewnętrzne czy wewnętrzne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

Właśnie ja mogę polecić wam żaluzje drewniane . Mam je od niedawna, ale szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z zakupu. Prezentują się bardzo elegancko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

Ja się podepnę do tematu. Czy żaluzję zewnętrzne \"hałasują\" od wiatru i co byłoby lepsze w tłumieniu hałasu z ulicy rolety zewnętrzne czy żaluzje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

Myślę, że jest to dość indywidualny wybór i moim zdaniem w głównej mierze na pewno warto jest w ogóle coś więcej wiedzieć na temat samych żaluzji. Właśnie dlatego ja zachęcam każdego aby przeczytał fajny wpis https://familyrollo.pl/blog/czy-zaluzje-pionowe-nadaja-sie-tylko-do-biura i ja jestem zdania, zę właśnie żaluzje pionowe są bardzo ciekawą opcją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

Rolety zdecydowanie nie są dla mnie, o wiele bardziej podobają mi się wszelkiego rodzaju żaluzje. Ja polecam szczególnie żaluzje drewniane 50 mm! Świetnie wyglądają w każdym pomieszczeniu, no i drewno jest teraz szalenie modnym dodatkiem. Naturalne materiały to coraz większy hit w wystroju wnętrz. Wiele ciekawych opcji i śliczne żaluzje drewniane 50 mm widziałam tutaj https://www.screensun.pl/zaluzje-drewniane-i-bambusowe i mi szalenie się podobają. Montowanie i obsługa takich żaluzji jest naprawdę prosta, więc nie będzie z tym problemu. Możesz nawet wybrać, jakie kolory drewna Ci odpowiadają. Dopasujesz żaluzje drewniane 50 mm do barwy swoich mebli, podłogi czy ogólnego stylu pomieszczenia. Z całego serca polecam żaluzje drewniana, według mnie prezentują się nawet lepiej niż rolety - bardziej elegancko. I zdecydowanie mniej się brudzą niż materiałowe wykończenia rolet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

Chyba zaluzje

-------------------
Recepta w 5 minut

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

Ja tam wolę rolety. One są w moim przekonaniu lepsze!!!
____________________________________
https://samo-dzielni.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

Też chyba żaluje :/

---------------------------
Recepta w 5 minut

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

Ja też :/

---------------
Oceny Firm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

Ja też :/

---------------
Oceny Firm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sadzicie co jest lepsze załozenie żaluzji czy rolet??

Nowy rok to doskonały moment, aby wprowadzić świeży wygląd do swojego domu, a modne rolety mogą w tym pomóc. Znajdziesz wiele inspiracji na stronie https://budowadomu24.pl/jakie-rolety-sa-modne-w-2023-roku/, która prezentuje najnowsze trendy. Wybierz rolety, które pasują do twojego stylu i wnętrza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org