niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jeszcze jedno

Gadanie, że Polki są najpiękniejsze na świecie. Większej bzdury nie słyszałem, a z tą opinią każdy z Nas się spotkał. Wystarczy pojeździć po świecie by popatrzeć, że to nieprawda. Polki niby bardziej zadbane od mężczyzn, a tak naprawdę niewiarygodnie sztuczne, ulane, czy wręcz zaniedbane. Takie to piękności mamy, a pretensje bo to niby faceci z Polski brzydcy.
Czasami chciałbym, żeby te wszystkie postępowe p0lki wyjechały stąd, do tych swoich zagranicznych idealnych facetów, jak im tu tak źle. Dlaczego tego nie zrobią, a w zamian plują tylko na Polaków?
O tym jak dwulicowe są Polki mogliśmy się ostatnio przekonać na podstawie wyników pewnego sondażu. Młode Polki były najmniej przychylne uchodźcom z Ukrainy ( więc głównie kobietom i dzieciom) podczas gdy wcześniej w sondażach, najbardziej opowiadały się za otwarciem granicy dla imigrantów stojących na granicy białorusko-polskiej (a więc głównie śniadym i czarnoskórym mężczyznom). Taka to ta słynna \"empatia Polek\". xDDD
Jestem sam, ale ilekroć myślę sobie, jakie potrafią być kobiety z Polski, to nie żałuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org