czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brawo! Wreszcie widzę zwyczajną Studniówkę, a młodzież ubraną pięknie, jak uczniów, a nie jak na jakimś weselu. Brawo, jak Oni to robią, że mogą przekonać tych młodych ludzi, do takiego ubrania się na

Brawo! Wreszcie widzę zwyczajną Studniówkę, a młodzież ubraną pięknie, jak uczniów, a nie jak na jakimś weselu. Brawo, jak Oni to robią, że mogą przekonać tych młodych ludzi, do takiego ubrania się na Studniówkę. nawet w Katoliku tak się nie dało.

ja


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo! Wreszcie widzę zwyczajną Studniówkę, a młodzież ubraną pięknie, jak uczniów, a nie jak na jakimś weselu. Brawo, jak Oni to robią, że mogą przekonać tych młodych ludzi, do takiego ubrania się na

O której studniówce piszesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo! Wreszcie widzę zwyczajną Studniówkę, a młodzież ubraną pięknie, jak uczniów, a nie jak na jakimś weselu. Brawo, jak Oni to robią, że mogą przekonać tych młodych ludzi, do takiego ubrania się na

Pisze o I LO im. T. Kościuszki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo! Wreszcie widzę zwyczajną Studniówkę, a młodzież ubraną pięknie, jak uczniów, a nie jak na jakimś weselu. Brawo, jak Oni to robią, że mogą przekonać tych młodych ludzi, do takiego ubrania się na

https://mylomza.pl/artykul/to-piekny-bal-studniowka/1396425

ja


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo! Wreszcie widzę zwyczajną Studniówkę, a młodzież ubraną pięknie, jak uczniów, a nie jak na jakimś weselu. Brawo, jak Oni to robią, że mogą przekonać tych młodych ludzi, do takiego ubrania się na

A można tak, ale czy to są kreacje studniówkowe?

https://mylomza.pl/zdjecie/5671872

ja


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo! Wreszcie widzę zwyczajną Studniówkę, a młodzież ubraną pięknie, jak uczniów, a nie jak na jakimś weselu. Brawo, jak Oni to robią, że mogą przekonać tych młodych ludzi, do takiego ubrania się na

Ta tradycyjna siermiężność studniówek w Kościuszce.
Na czarno biało, rodzice w pokłonach, szanowne grono pedagogiczne z muchami w nosie i kołkami w d...
Mam nadzieję, że młodzi poprawili potem - już poza szkołą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo! Wreszcie widzę zwyczajną Studniówkę, a młodzież ubraną pięknie, jak uczniów, a nie jak na jakimś weselu. Brawo, jak Oni to robią, że mogą przekonać tych młodych ludzi, do takiego ubrania się na

A ja myślę, że ponadczasowe ciuchy są super niezależnie od tego ile ma się lat. Warto wiedzieć jakie to są ponadczasowe klasyki i jakie ubranka dla dziewczynek będą zawsze modne, szerzej temat poruszony został tutaj https://nowa-moda.pl/ponadczasowe-klasyki-czyli-jakie-ubranka-dla-dziewczynek-beda-zawsze-modne/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org