sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Obwodnica Starych Kupisk

Tylko kompletny ignorant inżynierii drogowej mógł pozwolić sobie przy akceptacji właściciela drogi na stworzenie pełnego skrzyżowania bardzo podrzędnej drogi z drogą główną. Przyczyną tego są częste kolizje i wypadki w tym miejscu ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obwodnica Starych Kupisk

Idiotów nam nie brakuje . blondloczek1. Takich jak ty .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obwodnica Starych Kupisk

Przy tej drodze powstaly i kolejne sie buduja nowe domy i wlasciciele wjezdzaja jak na drogie lokalna. a droga Do Jednaczewa powinna posiadac dodatkowy pas do zjazdu ,natomiast wyjazd tylko w prawa strone . Nastepnie dojazd do ronda . Bez skretu w lewo i blokowania ruchu na obwodnicy, mozna nazwac ta droge obwodnica.... juz chyba nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obwodnica Starych Kupisk

Lewoskręt od strony Nowogrodu i odcięcie dojazdu od Strony Kupisk, czyli skrzyżowania teowe już podniosłoby bezpieczeństwo w tym miejscu ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obwodnica Starych Kupisk

Oczywiście są to sprawy życzeniowe, podobnie jak brak lewoskrętu do Konarzyc od strony ronda węzłowego S61. Takie rzeczy rozstrzyga się na etapie projektowania, potem jest już tylko kwestia wydatkowania środków z polis ubezpieczycieli oraz środków publicznych na interwencję służb ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obwodnica Starych Kupisk

Policja i tak woli chować się za budynkami na wlocie do Kupisk od Nowogrodzkiej niż pilnować obwodnicy gdzie co chwilę coś złego się dzieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obwodnica Starych Kupisk

Jeżeli jazda tą \"obwodnicą\" jest dla was skomplikowana i niebezpieczna to oddajcie już teraz prawo jazdy.. Chyba prostszej dwupasmowej drogi być nie może.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obwodnica Starych Kupisk

debil zaprojektował a debile z lokalnej władzy przyklepali, byle szybciej imprezka z tymi chłopami co chodzą w sukienkach, bo na nie które odbiory nie starcza miejsca na drodze by przeciąć wstęgę, a ludzie niech tłuką samochody. cud że jeszcze tam nikt nie zginął dzięki bogu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obwodnica Starych Kupisk

A tam nie ma przypadkiem ograniczenia prędkości? Jeżeli ktoś nie przestrzega przepisów to sam jest debilem i tyle. Powinni od razu zabierać prawka i skierowanie na powtórny egzamin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obwodnica Starych Kupisk

Ograniczenie ograniczeniem, tam są po prostu błędy inżynierskie, które wpływają na bezpieczeństwo ruchu drogowego ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obwodnica Starych Kupisk

Jakie znowu błędy przy projektowaniu?

Jedyne błędy jakie są popełnianie na tym skrzyżowaniu, to błędy kierowców.

Nie wiesz co znaczą takie znaki jak Koniec Drogi z Pierwszeństwem i znak STOP, to oddaj prawo jazdy i nie wsiadaj za kierownicę.

Skoro nie umiesz dostosować się do znaków drogowych, to znaczy że jedynym błędem na tym skrzyżowaniu jesteś ty.
Prowadząc auto, nie mając pojęcia o przepisach ruchu drogowego.

A jedyną poprawą bezpieczeństwa na tej drodze, będzie wyeliminowanie ciebie z ruchu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obwodnica Starych Kupisk

widać młocie że nie poruszasz się samochodem skoro nie wiesz jak tam jest, zapewne już dawno ci prawko zabrali i dlatego nastoisz na innych. a jak się coś buduje za ciężkie miliony unijne to wszystko powinno być przemyślane, przejedz się od Kupisk to zobaczysz o czym ludzie piszą, nawet nie zauważysz jak w ciebie wjadą, dobrze że teraz nie rośnie tam kukurydza bo skoszona bo wtedy byś się zesrał a nie wjechał na obwodnicę od strony Kupisk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obwodnica Starych Kupisk

Jeździłem tam wielokrotnie i nigdy nie miałem problemów z przejechaniem tego skrzyżowania. Po prostu co niektórzy mają braki w operowaniu pojazdami i powinni byc odsyłani na ponowne egzaminy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obwodnica Starych Kupisk

Jeżdżę tą obwodnicą zimą, wiosną, latem i jesienią.

Jeżdżę od jednego ronda do drugiego, skręcam z obwodnicy w wprawo w kierunku Jednaczewa, wjeżdżam na obwodnicę od strony Jednaczewa skręcając w prawo w stronę Kupisk oraz w lewo w stronę Łomży.
Nigdy nie miałem problemu z wykonywaniem na tym skrzyżowaniu żadnych manewrów, zmian kierunku jazdy itp.

Nie widzę w tym skrzyżowaniu nic skomplikowanego.

Tak jak napisałeś/łaś, może któregoś dnia nawet nie zauważę, jak jakiś idiota bez wyobraźni, mózgu i z problemami z rozpoznawaniem znaków drogowych we mnie wjedzie.

Ale wtedy to będzie jego problem, nie mój.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obwodnica Starych Kupisk

dokładnie to ma być obwodnica tej miejscowości a nie ulica z wjazdami do posesji.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obwodnica Starych Kupisk

A jednak mam rację - oto kolejne zdarzenie na skrzyżowaniu bez lewoskrętu, tym razem na obwodnicy Konarzyc ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obwodnica Starych Kupisk

Bo jeździć, tak jak pić - to trzeba umić ........

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org