sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"nie czyń drugiemu co tobie nie miłe\" paczkomaty

Już drugi raz to się zdarzyło. Raz pracownicy co wrzucają paczki do paczkomatu umieścili paczkę w skrytce na samym dole i wrzucili ją tak głęboko że żeby ją wyciągnąć musiałem uklęknąć. Było mokro i ubrudziłem sobie spodnie. Teraz jakiś roztropek wrzucił na górną skrytkę jako że skrytki są głębokie wrzucił ją na sam koniec skrytki ledwo ją wyciągnąłem.

Jakim trzeba być człowiekiem pozbawionym wyobraźni głąbem i imbecylem żeby tak robić??????
Czy wy pracownicy rozwożący paczki do paczkomatów nigdy nie korzystacie z nich???????
Co za tumanów tam przyjmujecie do pracy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"nie czyń drugiemu co tobie nie miłe\\\" paczkomaty

Albo dymaj po paczkę na drugi koniec miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"nie czyń drugiemu co tobie nie miłe\\\" paczkomaty

To fakt, dolna i górna skrytka powinna być płytsza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"nie czyń drugiemu co tobie nie miłe\\\" paczkomaty

Łomża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"nie czyń drugiemu co tobie nie miłe\\\" paczkomaty

niestety z przykrością trzeba stwierdzi że jak wszędzie jest to przekrój społeczeństwa są ludzie i sk... ludziska.
Trafi się menda i czy to w paczkomacie czy na pace busa gdzie traktuje paczkę jak coś \"obrzydliwego\" i upycha noga powierzone mienie trzeba zgłaszać a infolinię inpost od razu




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"nie czyń drugiemu co tobie nie miłe\\\" paczkomaty

Na infolini to się boot odzywa.
Mam rozmawiać z bootem????

Co to za kvvrewska firma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"nie czyń drugiemu co tobie nie miłe\\\" paczkomaty

Zawsze można wybrać dostawę kurierem do domciu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"nie czyń drugiemu co tobie nie miłe\\\" paczkomaty

Nie No i co jeszcze czerwony dywan jak podchodzicie maja Wam rozwijać??? Nastepnym razem napisz w uwagach do wysyłającego zeby zaznaczył ze paczkę Prosze umieścić po srodku paczkomatu i wzrost zeby za wysoko nie rzucil 😂😂😂😂

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"nie czyń drugiemu co tobie nie miłe\\\" paczkomaty

Jezu to jest straszne, normalnie myślę czy ze stołkiem nie powinnam chodzić jak odbieram paczki, zawsze się boję, że będzie na górze i jej nie wyciągnę.... A wysoka też nie jestem :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org