sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

rozczarowanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Pracownik może rozwiązać umowę o pracę: z każdego powodu, którego nie musi ujawniać, w każdym momencie trwania stosunku pracy, przez złożenie pracodawcy oświadczenia o rozwiązaniu umowy za wypowiedzeniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Nikt tam was nie trzyma na siłę. I tak tam was za dużo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Dobrego męża żona jest na jego utrzymaniu, swoje ma na waciki.
Zmień męża!

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

rozczarowanie polega na tym, że już rok temu Pan Prezydent obiecywał i przy światkach. proste pytanie prezydencie jak mamy żyć? jak mamy utrzymać swoje rodziny? Pytam się jak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Za tych światków to bym na miejscu prezydenta bym wywalił
Na zbity pysk a nie podwyżkę dał . Jak się nie podoba to firm w okolicy dużo tylko skończy się ściemnianie 8 godzinne

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

chodzi o to ze dał słowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

A masz na piśmie...to słowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Ile dajesz z siebie tyle dostajesz dla siebie, czego nie rozumiesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

osoby słabiutkie, mało przydatne dla Miasta słabiutkie podwyżki dostali,dziękuj Bogu że pracujesz, czego tu nie rozumiesz?

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Nie ma co narzekać, stażowe płacone, trzynastka jest . Takie gratisy to tylko w państwowych instytucjach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Kurcze, w głowach się poprzewracało.

Za co im te podwyżki, szwendają się z pokoju do pokoju, z kubkami po kawusi lub herbatce do łazienki ,na zewnątrz na papieroska, nikt z czasu pracy ich nie rozlicza więc mogą,a petenta traktują jak intruza,mierząc wzrokiemm od góry do dołu .

No może nie wszyscy.

Miałem kilka spraw do załatwienia i tak się czułem,jak intruz gorszego sortu.

xxxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Kurcze, w głowach się poprzewracało.

Za co im te podwyżki, szwendają się z pokoju do pokoju, z kubkami po kawusi lub herbatce do łazienki ,na zewnątrz na papieroska, nikt z czasu pracy ich nie rozlicza więc mogą,a petenta traktują jak intruza,mierząc wzrokiemm od góry do dołu .

No może nie wszyscy.

Miałem kilka spraw do załatwienia i tak się czułem,jak intruz gorszego sortu.

xxxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Światkach ? Raczej świadkach. Uważam że osoba zajmująca stanowisko urzędnicze powinna bardziej skupić się na tym co pisze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

być może ktoś został źle potraktowany, ale proszę się w czuć nasze położenie gdzie mieliśmy obiecane i nie zostało wywiązane i co dalej robić czy powinniśmy zgłosić sprawę do związków; bo też jest problem, że pracownicy są dzielenie na naszych i obcych; tzw. nasi dostają i to dużo w zasadzie za czapkowanie Panu prezydentowi bo innych zadań nie widać. proszę o zrozumienie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Zdejmuj czapkę to też dostaniesz więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Czyli jak już musieli dać podwyżkę to dali swoim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Potrzebujemy ludzi do biedronki na układanie towaru zapraszam jak się nie podoba pić kawę w urzędzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

W czuć? Boże broń przed takimi pracownikami bo to nie wyższy ZUS ale tacy pracownicy rozłożyliśmy prywatny biznes. Pracujcie już na urzędach aż do emerytury bo nikt przy zdrowych zmysłach na magazyn by was nie zatrudnił

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Nawet Microsoft word nie umieją obsługiwać co dziecko z podstawówki zna a chcą podwyżek . Za co? Za te błędy ? Jak nie wordu to open offica ogarnij a nie tylko rękę po kasę urzędniku wyciągaj

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

chodzi o dobro psychiczne pracowników a tym samym dla dobra mieszkańców; warto dotrzymywać słowa a nie udawać, że nie ma tematu; Pan prezydent robi podwyżki po omacku; potrzebne są jasne reguły; nie może być tak, że ktoś udaje przyjaciela Pana Prezydenta ma lepiej od rzetelnego pracownika!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Jak widać podatnik nie zgadza się na podwyżkę ze swoich pieniędzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Pan Prezydent nie ma pieniędzy, tak samo jak nasz rząd, to po pierwsze.Po drugie, powinien zacząć od zwolnienia analfabetów, przede wszystkim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

No już za to, co pani tu pisze i jak, ode mnie nie dostałaby pani podwyżki, albo znikomą. Jakie wy w tym łomżyńskim urzędzie macie wykształcenie? A tak, poza tym, to być może pani stanowisko, bądż obowiązki, jakie pani są powierzone, nie są aż tak znaczące w urzędzie. I jeszcze jedno: skarży się pani, że wykonuje swoje obowiązki rzetelnie, sumiennie...to jest podstawowy obowiązek każdego pracownika: sumienność, rzetelność, za to nagród nie ma. Myślę, że inną podwyżkę otrzyma księgowa, z-ca, kadrowa, czy inni kierownicy działów, a inną ktoś pracujący w archiwum, czy pomocnik biurowy, czy w ewidencji nieruchomości..

YOKO 1974

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

No już za to, co pani tu pisze i jak, ode mnie nie dostałaby pani podwyżki, albo znikomą. Jakie wy w tym łomżyńskim urzędzie macie wykształcenie? A tak, poza tym, to być może pani stanowisko, bądż obowiązki, jakie pani są powierzone, nie są aż tak znaczące w urzędzie. I jeszcze jedno: skarży się pani, że wykonuje swoje obowiązki rzetelnie, sumiennie...to jest podstawowy obowiązek każdego pracownika: sumienność, rzetelność, za to nagród nie ma. Myślę, że inną podwyżkę otrzyma księgowa, z-ca, kadrowa, czy inni kierownicy działów, a inną ktoś pracujący w archiwum, czy pomocnik biurowy, czy w ewidencji nieruchomości..

YOKO 1974

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Radni podwyższyli pensję prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu

Radny Dariusz Domasiewicz nie poparł podwyżki. Oponował, by najpierw poznać sytuację finansową miasta i projekt budżetu na 2022 rok.
- Nie możemy zobaczyć, jakie będą finanse miasta w roku przyszłym, a najpierw zagłosujemy za maksymalną podwyżką, nie wiem czym podyktowaną, maksymalnie ile się da - mówił na sesji i złożył nawet formalny wniosek, by pensja prezydenta wzrosła do poziomu ok. 14 tys. zł (80 proc.). Wniosek ten poparło jedynie 8 osób.

Nowa pensja prezydenta Chrzanowskiego to łącznie ponad 19,5 tys. zł brutto miesięcznie. Wynagrodzenie zasadnicze wzrosło z 5 tys. zł na 10770 zł. Dodatek funkcyjny, który wynosił 2100 teraz wyniesie 3450 zł, dodatek specjalny z 2840 wzrósł do 4266 zł. Za wysługę lat włodarz otrzymywał 550 zł, a po podwyżce ma 1184,70zł.
Nowe, wyższe wynagrodzenie obowiązuje od 1 sierpnia 2021, więc Mariusz Chrzanowski dostanie wyrównanie.

I za co , ze Łomża to BANKRUT !!!!

WLADZA SIE ZMIENI A DLUG POZOSTANIE DLA NASZYCH DZIECI !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

100% podwyżki za to, ze LOMZA BANKRUT !!!!! BUHHAHA !!!!!

Macie swoje WYKSZTALCENIE HIHIHI!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

pracownicy sa rozczarowani decyzja prezydenta na korytarzach to słychac i nie mozna udawac ze jest inaczej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

panidomu

Na utrzymaniu męża, w domu, to siedzi pasożyt, a nie żona.

Wracając do tematu... Dziwne że w ogóle jakieś podwyżki były.
Niby skąd ratusz ma wziąć na to pieniądze?
Miasta nie stać na prąd i będą wyłączać oświetlenie na ulicach, a na podwyżki dla \"swoich\" miasto miało...

Bardzo ciekawe.

Oszczędności wpierw niech szukają w budżetówka.

A jak \"za mało dał\", to szukaj innego pracodawcy, który da tyle ile ci się marzy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Nowa pensja prezydenta Chrzanowskiego to łącznie ponad 19,5 tys. zł brutto miesięcznie. Wynagrodzenie zasadnicze wzrosło z 5 tys. zł na 10770 zł. Dodatek funkcyjny, który wynosił 2100 teraz wyniesie 3450 zł, dodatek specjalny z 2840 wzrósł do 4266 zł. Za wysługę lat włodarz otrzymywał 550 zł, a po podwyżce ma 1184,70zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

To wszyscy chyba nie będą zarabiali tyle co główny zarządca tego towarzystwa wzajemnej adoracji na kawie i papierosach w godzinach pracy. Fachowiec znajdzie prace wiec trzeba się zwolnić i zatrudnić się za większe pieniądze

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Urzędnik a może za dużo przerw na kawusię i/lub papieroski było w twoim wykonaniu?
I dlatego podwyżka taka mała.
Bo nie zasłużona.

Do niedawna było takie powiedzenie, które skierowane było tylko do jednej mundurówki... ale patrząc na to, co się dzieje w większości państwowych instytucji (kawka, papierosek, drapanie po 4 literach, co chwilę do łazienki, ploteczki itp.) to twierdzę, że te powiedzenie śmiało można zacząć stosować również do większości urzędników - \"zdejmij identyfikator, przeproś matkę\".

Wspaniała obsługa w jednej z budżetówek: dzwonię, po kilku sygnałach odbierają, w słuchawce cisza dopóki nie rozłącze się.
I tak kilka razy pod rząd.

Wniosek?
Ktoś odebrał i odłożył słuchawkę (może nawet dał swoją słuchawkę na wyciszenie).
Telefon odebrany? Odebrany.
Zarzucą brak obsługi petentów telefonicznych? No niby nie, bo w bilingach połączenie odebrane... Z tym że nie do końca. Pamiętajcie urzędaski pobierające wypłatę z naszych podatków, że niektórzy mają nagrywanie rozmów w swoich komórkach :)

Więc zastanów się leniwy darmozjadzie dwa razy, zanim znów taki numer będziesz odwalać, bo może to być twój ostatni w tej pracy.

Więc Urzędnik, ja się pytam za co dla was te podwyżki mają się należeć, skoro tak traktujecie petentów? (nie wszyscy, ale duża większość)

Zdejmij identyfikator, przeproś matkę.
T ci za mało dali podwyżki za drapanie się po ..... ploteczki i kawusię to idź do normalnej pracy za lepsze pieniądze.

Choć wszyscy wiedzą że nie pójdziesz, przecież tam trzeba będzie PRACOWAĆ ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Oczywiście, to co powiedział unabomber jest odzwierciedleniem rzeczywistości, ale niesprawiedliwością byłoby stwierdzenie, że odnosi się to do wszystkich urzędników, tudzież urzędniczek. Są tacy, którzy rzeczywiście pracują, uwijąją się jak mrówki, są przy tym kompetentni i służą pomocą petentowi. Jest też życzliwość i empatia, ale to pojedyńcze okazy i chyba na wyginięciu. Większość, to leniwce, przebywające w łazience w celu poprawienia fryzuty, tudzież makijażu. Picie kawy za kawą i śledzenie fb w czasie pracy. Nie zasłużenie zarabiają po kilka tys. zwłaszcza, że wykształcenie byle jakie, żadnych kompetencji, ale za to pychy, dumy i tzw. manii wyższości z powodu etatu w urzędzie, co nie miara. Budżetówk , moim zdaniem , na żadne podwyżki nie zasługuje. Ludzie, często z takim wyksztalceniem lub nawet lepszym , cięzko pracują fizycznie i zarabiają o połowę mniej. Teraz słychać coraz częściej, że ci pracujący w prywatnych mniejszych firmach, mają obcinane pensje, o podwyżkach mowy nie ma... Ta pani urzędniczka z ratusza, to chyba za dobrze ma. Jeżeli jej tak żle i za mało, ja na jej miejscu zmieniłabym pracę na fizyczną i zobaczyłaby wtedy , co znaczy praca i jakie za to pieniądze. Doceniłaby może to dobro, które ma, bo można to stracić.

YOKO 1974

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Andżela, oczywiście nie odnosiłem się do wszystkich.

Dlatego napisałem \"(nie wszyscy, ale duża większość)\".

Zazwyczaj brak empatii i lenistwo jest zauważalne u urzędników z długim stażem pracy oraz u tych, którzy pracę dostali po znajomości.

Ci, którzy dostali pracę uczciwie i całkiem niedawno, to właśnie grupa urzędników którzy robią najwięcej w urzędach.

I to właśnie ta grupa zasługuje na podwyżki.
Reszcie nie dałbym złamanego grosza powyżej najniższej krajowej.

Urzędasie bez podejścia do petenta, chcesz uczciwych pieniędzy?
Zdejmij identyfikator, przeproś matkę.
Idź do normalnej pracy i zacznij uczciwie pracować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Taka prawda, każdy to widzi

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta


Niech się zwalniają ci co tak rządzą, ze nie ma pieniędzy na prąd a cześć radnych , co nie maja swojego zdania i głosują tak jak im ktoś każe, to w rakietę i w kosmos.

To urzędnik winien , ze Łomża to BANKRUT !!!! Co roku kredyt na 20 mln zl. a splata odraczana jest w czasie.

Niech się zwalnia wielki ekonomista ze SKOKU , co myślał ze przez cały czas stopy procentowe będą na takim samym poziomie.

Ciekawe gdzie Autor: panidomu pracuje , pewnie w spółce należącej do miasta.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Ustawa przewiduje, że kadencja: rad gmin, rad powiatów oraz sejmików województw, rad dzielnic miasta stołecznego Warszawy, wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, która upływa w 2023 r., ulega przedłużeniu do dnia 30 kwietnia 2024 r.

Wybory Samorządowe 30 kwietnia 2024 r. Znowu od stycznia 2023 r. będą latać i czapkować i opowiadać bajki czego to oni nie zrobią.

Głosujcie mądrze to i tych przydupasow, co po znajomości pracują pogonicie z urzędów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Wybory Samorządowe 30 kwietnia 2024 r. Znowu od stycznia 2024 r. będą latać i czapkować i opowiadać bajki czego to oni nie zrobią.

Głosujcie mądrze to i tych przydupasow, co po znajomości pracują pogonicie z urzędów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Wybory Samorządowe 30 kwietnia 2024 r.

Pogonić tą hołotę wzajemnej adoracji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Zlikwidować straż miejską, zlikwidować pensję dla radnych ( zostawić darmowe przejazdy komunikacją miejska i dieta na ten dzień kiedy jest posiedzenie rady - na obiad 40 zł), o połowę zmiejszyć pensje dla dochtora i jego zastępców. Myślę, że pare milionów uzbierałoby się!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Fajnie być naczelnikiem w urzędzie. Mieć zastępcę , inspektora , podinspektora , specjalistę i referenta.

Kto z tego towarzystwa nic nie robi a najwięcej zarabia. Bo przecież naczelnik nie pisze pism , nie robi sprawozdań , tylko wszystko akceptuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Podwyżki daje wam nie prezydent a podatnik który jak widać się na nie nie zgadza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmiech na sali jak powiedziałam mężowi ile dostałam podwyżki od Pana Prezydenta

Naczelnik , z-ca naczelnika ,specjalista , referent. Kto z tych osób nic nie robi a najwięcej zarabia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org