poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"Podatki muszą być podniesione bo nie będzie pieniędzy na podwyżki dla pracowników Ratusza\"?

\"Podatki muszą być podniesione, bo nie będzie pieniędzy na podwyżki dla pracowników Ratusza\"? Czy ja dobrze słyszę? Mieszkańcy się nie liczą?

ja


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Podatki muszą być podniesione bo nie będzie pieniędzy na podwyżki dla pracowników Ratusza\\\"?

A może by tak pozwalniać niepotrzebnych pracowników, wtedy będzie na podwyżki dla reszty. No i prezydenci mogliby obciąć swoje pensję o połowę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Podatki muszą być podniesione bo nie będzie pieniędzy na podwyżki dla pracowników Ratusza\\\"?

A potem ludzie latami będą spłacać przeterminowane kredyty, jak w Danii artykuł. A jak urząd burmistrza obniżył im pensje lub podniósł podatki?
nie`dotyczy napisał(a):

> A może by tak pozwalniać niepotrzebnych pracowników, wtedy
> będzie na podwyżki dla reszty. No i prezydenci mogliby
> obciąć swoje pensję o połowę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org