wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szok-lok

Kochani mam przyjemnosc podzielic sie z wami tym ze wreszcie po wielu probach zmarnowania sobie koloru wlosow na glowie( oczywiscie w zakladach fryzjerskich) nareszcie mam to co chcialam.Moje wlosy blond raz byly pomaranczowe raz szare raz filoletowe. W koncu calkiem spontanicznie( i o dziwo tego samego dnia termin zaklepany) zasiadlam na fotelu sceptycznie nastawiona, ze po raz kolejny wyjde z salonu niezadwolona. Do ostatniej chwili balam sie spojrzec na moj nowy blond. A tu Szok! Nie dosc ze piekny to jeszcze sciecie jak z Hollywood. Brak slow.

Kobietki o wlosach blond z calym srecem polecam wam salon fryzjerski Szok-Lok na Wiejskiej.

Bede wpierac fryzjerke ktora zna sie na swoje pracy.

Napewno bede tam wracac.

Zadowolona wreszcie klientka:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szok-lok

Nie stać cię na płatną reklamę? To świadczy o twoim zakładzie fryzjerskim. Wypad z tego forum rozgarnięta inaczej blondynko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szok-lok

Nierozgarnięta brunetko,masz ochotę to zadzwonię i powiem kim jestem? Chętnie się przedstawię. Może Ciebie boli wlascicielko salonu do dupy, gdzie liczy się kasa a nie klientka.Mnostwo takich odwiedzialam. Oprócz Szok lok salonu jest jeszcze jeden w lomzy, gdzie właścicielka od razu wiedziała co robić z moimi włosami też wychodzilam od niej zadowolona. Niestety rzadko bywam w Łomży a do niej o termin w dogodnym dla mnie czasie bardzo trudno. Ten salon nazywa sie Mk Studio. Super fryzjerka. Tez bardzo ją polecam. Pierwszą wizyte do niej wygralam w konkursie Radia Nadzieja i zostalam tam na wiele innych wizyt. Dzięki Bogu znalazłam Szok lok i zawsze będę tam wracac. Z całego serca będę polecać każdej dziewczynie ten salon. Skoro jestem zadowolona to będę głosić na prawo i lewo! zasłużyły na to te dwie fryzjerki! I nic ci do tego zazdrośnico!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org