czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mizerna Łomża w „Rolniku” co szukał żony

Nie oglądam takich seriali, ale nie zgodzę się z opinią osoby, która napisała ten artykuł.

Jeżeli w programie rzeczywiście (tak jak jest napisane w tytułowym artykule) było \"zbliżenie bohaterów, którzy siedzą w różach na ławeczce.\" no to mamy mega reklamę na cały kraj, a pewnie i poza nim również.
Wtedy te 20 tys zł, które zapłaciło miasto zwróci się wielokrotnie.

W serialu, w publicznej telewizji, przed godziną 22-gą puszczają \"zbliżenie bohaterów\" i to jeszcze na ławeczce w Łomży?!
Dziś żałuję, że nie oglądam takich głupot. Ale reklama, to reklama.
Świetna robota panie prezydencie!

Jeżeli jednak jest to literówka w artykule i ktoś w redakcji zapomniał wstawić przyimek \"na\" między słowami \"zbliżenie bohaterów\" (wtedy miało by to sens, bo brzmiało by \"zbliżenie na bohaterów\"), to też mamy dobrą reklamę miasta...
Redaktor z Łomży, piszący o serialu z telewizji państwowej nie potrafi logicznie sklecić zdania.

Podsumowując.
Niezależnie od tego, czy w serialu było \"zbliżenie bohaterów\", czy \"zbliżenie NA bohaterów\" i tak mamy dobrą reklamę miasta.

Albo ze scenami rozbieranymi (nie wiem, nie oglądałem).
Albo z artykułem o serialu, w którym redaktor chciał wyśmiać (niby) nieudolną próbę promocji naszego miasta przez ratusz. A w efekcie sam wystawił się na pośmiewisko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mizerna Łomża w „Rolniku” co szukał żony

Jeżeli chodzi o mizerie to ogorki cebulka sól pieprz ocet śmietana

ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mizerna Łomża w „Rolniku” co szukał żony

Nie oglądam, ale.... jak za 20tys. to całkiem dużo tej reklamy było... Pamiętajcie, że program będzie wielokrotnie powtarzany....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mizerna Łomża w „Rolniku” co szukał żony

Ale czy ktoś tam wspomniał ze znajdujemy się w Łomży? Czy tylko pokazywano anonimowo? Nie wszyscy telewidzowie znają wszystkie miasta jak swoją kieszeń, nawet łomżyniakom od urodzenia nie wiedzieli że te oglądane sceny w tym odcinku to pochodziły z Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mizerna Łomża w „Rolniku” co szukał żony

Ja to kiedyś oglądałem, ale szczerze mówiąc to jakość spada dość szybko

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org