czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pracownicy

Czy w Łomży są jeszcze ludzie do pracy w budowlańce czy wszyscy wyjechali czy się robić niechcę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownicy

Pracownicy są tylko ile byś nie zapłacił zawsze będą dorabiać na boku na zusach pracodawcy i mówić co by firma bez nich zrobiła

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownicy

Jak ci potrzebny pracownik na budowę to jestem zainteresowany. Szukam czegoś u kogoś uczciwego.pomocnik przy budowie od podstaw z doświadczeniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownicy

Pisz SMS jak coś z propozycją 880460042



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownicy

Pracownicy są tylko teraz dla pomocnika na budowie trzeba zapłacić 30 zł na godzinę i zapewnić dobre warunki pracy a jak się jest dziadem z łopatą i betoniarką udającego biznesmena chcąc się dorobić kosztem ludzi to podwiń rękawy i bierz się łopatę

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownicy

Zgadza się . Ale 30zł na godz to raczej dla majstra choć i taz żaden tyle nie da

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownicy

Fobos daj namiar na firmę co tak płaci a jutro na 6 jestem we własnym drelichu na budowie jako pomocnik. Oczywiście umowa o pracę i zero pod stołem

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownicy

Ludzie to nie moja wina ze jesteście urodzonymi parobkami niewolnikami i pracujecie za miske ryzu ja wam pracy ne bede szukal

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownicy

Nie szukaj mi pracy napisz kto w Łomży płaci takie
Stawki? Bo pisać głupoty każdy umie ale konkretnej odpowiedzi to zaraz piszesz, ze ktoś jest parobkiem. Jesteś pisior i tyle

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownicy

Nie masz pojęcia o rynku pracownika i zarzucanie innym niewolnictwa i bycia parobkiem tylko świadczy o Tobie. Albo wszystko masz od rodziców, albo życiowa niedorajda co gdzieś coś usłyszy o powie dalej żeby ktoś zainteresował
Się życiowa niedojda

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownicy

Są w Łomży pracodawcy którym skończyła się lista pracowników chcących podjąć u nich pracę. Zapominają o podstawowej zasadzie: To pracownicy ze swoim doświadczeniem i fachową pracą stanowią firmę - nie pracodawca z bandą przypadkowych zakładników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownicy

Zwalanie winy na pracowników w momencie kiedy to pracodawca stanowi o atrakcyjności zamówienia wydaje mi sie mocno niesprawiedliwe. Jak chcesz po ksoztach to nie dziw się, że masz bylejakich pracowników a nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownicy

Myślę że za odpowiednią stawkę pracownicy się znajdą

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org